Встановлення ванни

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Встановлення сифона у ванній

Встановлення змішувача на борт ванни

Встановлення труб під змішувач

Заміна змішувача

Демонтаж змішувача

Монтаж штанги для душу

Встановлення напівавтоматичного сифона

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн

Назва послуги
Діапазон цін

Реставрація ванн

від 300 грн

Встановлення ванн

від 350 грн

Ремонт ванн

від 350 грн

Часті питання по встановленню ванн

Відгуки по встановленню ванн

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як правило, на завершальному етапі ремонту у ванній кімнаті проводиться установка ванни. Залежно від форми, розміру, ваги, типу та матеріалу, з якого вона виготовлена, приймається рішення про те, як оптимально виконати необхідні роботи.

Слід мати на увазі, що грамотний монтаж ванни передбачає наявність спеціальних знань, навичок та досвіду, а також розуміння вимог, що висуваються до приміщення.

Чи можна самостійно встановити ванну?

Спроби своїми руками виконати монтаж та встановлення акрилової ванни, як і будь-які інші роботи, наприклад, встановлення раковини чи встановлення кульового крана – не вітаються. Це пов'язано з ризиком припущення будь-якої помилки або порушенням техніки безпеки. Наслідки подібного можуть бути дуже серйозними: крім зниження рівня комфорту домочадців, є ймовірність того, що ви затопите не лише свою квартиру, а й сусідів.

Запрошення неперевіреного фахівця теж не найкращий варіант. По-перше, установка ванни може затягнутися за часом, а по-друге, на надану послугу вам не дадуть жодної гарантії.

Краще не ризикувати, а запросити перевіреного майстра, який швидко та якісно впорається з поставленим завданням.

Мастер911: професійна установка кутової ванни

Сантехніки сервісу побутових послуг Мастер911 мають солідний досвід в установці акрилових, чавунних та металевих ванн будь-яких форм та габаритів, а також в інших послугах, таких, як встановлення рушникосушки, унітазу тощо.

Під час оформлення заявки на виклик майстра додому, ми ставимо замовнику низку питань про сантехнічне обладнання, місце та особливості його встановлення, після чого готові надати первинну консультацію та зорієнтувати у вартості послуги.

Ціни на всі стандартні послуги вказані в нашому прайс-листі та будуть названі клієнту. Якщо ж потрібна нестандартна послуга, то точна вартість буде озвучена сантехніком вже після приїзду на місце та визначення повного обсягу робіт. Але ми обіцяємо, що ціна не відрізнятиметься від тієї, що прописана у прайс-листі.

Прийнявши рішення звернутися до Мастер911, ви отримаєте:

  • можливість подати заявку щодня, без вихідних, у цілодобовому режимі;
  • консультацію та інформацію про приблизну або точну вартість послуги;
  • оперативний приїзд сантехніка;
  • надання якісної послуги – монтажу ванної кімнати.

Наші майстри обов'язково прибирають за собою робоче місце, не курять, не матюкаються, виявляють відповідальне ставлення до своєї роботи, доброзичливі та уважні до всіх побажань замовників.

Переваги звернення до Master911

Ми працюємо лише з перевіреними майстрами, кожен з яких перед отриманням допуску до обслуговування клієнтів підтвердив свою кваліфікацію, успішно склавши іспит, а також пройшов спеціальне навчання та перевірку документів. Але, попри це, ми не виключаємо людський фактор, і готові надати дієву допомогу у разі конфліктної ситуації. Якщо вам довелося помітити будь-яку помилку в роботі майстра або зіткнутися з його непрофесійною поведінкою, звертайтеся до нашої служби підтримки.

Будь-яка послуга (наприклад: установка ванни без ніжок або ж встановлення змішувача та інші) здійснюється згідно з договором, в якому описані критерії виконання робіт, процес, умови відповідальності майстра. Усі наші сантехніки надають гарантію на надані послуги. Оплатити роботу сантехніка (монтаж ванни) ви можете найбільш зручним способом: готівкою або безготівковим переказом. Після завершення виконання робіт з монтажу ванни ви отримаєте акт виконаних послуг.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вас цікавить, скільки коштує установка чавунної ванни або монтаж акрилової ванни, ви можете ознайомитися з нашим прайс-листом. Там вказані ціни на всі стандартні послуги, без урахування транспортних витрат та вартості запасних частин і витратних матеріалів, які можуть знадобитися у процесі монтажу. Мастер911 прагне абсолютно прозорого та зрозумілого кожному нашому клієнту ціноутворення і високого рівня вашого комфорту. З цією метою ми завжди готові надати замовникам первинну консультацію та зорієнтувати у приблизній вартості послуги, що цікавить. Здебільшого вона не зміниться.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Замовники, які звернулися до нас та проживають у межах, можуть розраховувати на оперативний виїзд майстра – приблизно через три години з моменту подання заявки до Мастер911.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті (), приїзд спеціаліста теж не займе багато часу – в середньому чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Мастер911 має кваліфікованих сантехніків у переважній більшості населених пунктів області (). Завдяки цьому клієнти, які проживають у віддалених пунктах, та яких цікавить професійна установка ванни, можуть розраховувати на надання їм цієї послуги в той же день, коли вони подали заявку. Такий сервіс, крім очевидних переваг, ще й дає змогу заощадити на транспортних витратах.

Іноді виникають ситуації, коли через підвищену сезонну завантаженість виїзд сантехніка вимушено переноситься до наступного дня. Про це ми попереджаємо замовників заздалегідь, ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вас цікавить оперативна установка ванни за ціною, яка приємно здивує, - звертайтеся до сервісу побутових послуг Master911. І ви самі зможете переконатися в рівні сервісу, що надається, і високій якості пропонованих послуг!