globe ru

Встановлення ванни

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення ванни стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики ванни на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Ванна
Назва Вартість
Встановлення акрилової ванни від 390 грн
Встановлення сталевої ванни від 240 грн
Встановлення чавунної ванни від 360 грн
Встановлення джакузі від 900 грн
Підключення акрилової ванни Індивідуально
Підключення сталевий ванни Індивідуально
Підключення чавунної ванни Індивідуально
Підключення джакузі до водопостачання Індивідуально
Підключення джакузі до каналізації Індивідуально
Встановлення змішувача на борт ванни від 210 грн
Встановлення прихованого змішувача від 270 грн
Заміна змішувача від 270 грн
Монтаж штанги для душу від 108 грн
Встановлення труб під змішувач від 210 грн
Встановлення сифона у ванній від 150 грн
Встановлення екрану під ванну від 150 грн
Встановлення гідромасажу в акрилову ванну Індивідуально
Встановлення гідромасажу в чавунну ванну Індивідуально
Демонтаж змішувача від 150 грн
Демонтаж акрилової вкладики від 300 грн
Демонтаж акрилової ванни від 180 грн
Демонтаж сталевий ванни від 180 грн
Демонтаж чавунної ванни від 120 грн
Демонтаж джакузі від 360 грн
Виніс чавунної ванни (з ліфтом) Індивідуально
Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх) Індивідуально
Виніс ванни (з ліфтом) Індивідуально
Виніс ванни (без ліфта за поверх) Індивідуально
Встановлення напівавтоматичного сифона Індивідуально

Ціни на Встановлення ванни

Назва Вартість
Реставрація ванни від 300 грн
Встановлення ванни від 350 грн
Ремонт ванни від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Як правило, на завершальному етапі ремонту у ванній кімнаті проводиться установка ванни. Залежно від форми, розміру, ваги, типу та матеріалу, з якого вона виготовлена, приймається рішення про те, як оптимально виконати необхідні роботи.

Слід мати на увазі, що грамотний монтаж ванни передбачає наявність спеціальних знань, навичок та досвіду, а також розуміння вимог, що висуваються до приміщення.

Чи можна самостійно встановити ванну?

Спроби своїми руками виконати монтаж та встановлення акрилової ванни, як і будь-які інші роботи, наприклад, встановлення раковини чи встановлення кульового крана – не вітаються. Це пов'язано з ризиком припущення будь-якої помилки або порушенням техніки безпеки. Наслідки подібного можуть бути дуже серйозними: крім зниження рівня комфорту домочадців, є ймовірність того, що ви затопите не лише свою квартиру, а й сусідів.

Запрошення неперевіреного фахівця теж не найкращий варіант. По-перше, установка ванни може затягнутися за часом, а по-друге, на надану послугу вам не дадуть жодної гарантії.

Краще не ризикувати, а запросити перевіреного майстра, який швидко та якісно впорається з поставленим завданням.

Мастер911: професійна установка кутової ванни

Сантехніки сервісу побутових послуг Мастер911 мають солідний досвід в установці акрилових, чавунних та металевих ванн будь-яких форм та габаритів, а також в інших послугах, таких, як встановлення рушникосушки, унітазу тощо.

Під час оформлення заявки на виклик майстра додому, ми ставимо замовнику низку питань про сантехнічне обладнання, місце та особливості його встановлення, після чого готові надати первинну консультацію та зорієнтувати у вартості послуги.

Ціни на всі стандартні послуги вказані в нашому прайс-листі та будуть названі клієнту. Якщо ж потрібна нестандартна послуга, то точна вартість буде озвучена сантехніком вже після приїзду на місце та визначення повного обсягу робіт. Але ми обіцяємо, що ціна не відрізнятиметься від тієї, що прописана у прайс-листі.

Прийнявши рішення звернутися до Мастер911, ви отримаєте:

 • можливість подати заявку щодня, без вихідних, у цілодобовому режимі;
 • консультацію та інформацію про приблизну або точну вартість послуги;
 • оперативний приїзд сантехніка;
 • надання якісної послуги – монтажу ванної кімнати.

Наші майстри обов'язково прибирають за собою робоче місце, не курять, не матюкаються, виявляють відповідальне ставлення до своєї роботи, доброзичливі та уважні до всіх побажань замовників.

Переваги звернення до Master911

Ми працюємо лише з перевіреними майстрами, кожен з яких перед отриманням допуску до обслуговування клієнтів підтвердив свою кваліфікацію, успішно склавши іспит, а також пройшов спеціальне навчання та перевірку документів. Але, попри це, ми не виключаємо людський фактор, і готові надати дієву допомогу у разі конфліктної ситуації. Якщо вам довелося помітити будь-яку помилку в роботі майстра або зіткнутися з його непрофесійною поведінкою, звертайтеся до нашої служби підтримки.

Будь-яка послуга (наприклад: установка ванни без ніжок або ж встановлення змішувача та інші) здійснюється згідно з договором, в якому описані критерії виконання робіт, процес, умови відповідальності майстра. Усі наші сантехніки надають гарантію на надані послуги. Оплатити роботу сантехніка (монтаж ванни) ви можете найбільш зручним способом: готівкою або безготівковим переказом. Після завершення виконання робіт з монтажу ванни ви отримаєте акт виконаних послуг.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вас цікавить, скільки коштує установка чавунної ванни або монтаж акрилової ванни, ви можете ознайомитися з нашим прайс-листом. Там вказані ціни на всі стандартні послуги, без урахування транспортних витрат та вартості запасних частин і витратних матеріалів, які можуть знадобитися у процесі монтажу. Мастер911 прагне абсолютно прозорого та зрозумілого кожному нашому клієнту ціноутворення і високого рівня вашого комфорту. З цією метою ми завжди готові надати замовникам первинну консультацію та зорієнтувати у приблизній вартості послуги, що цікавить. Здебільшого вона не зміниться.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Замовники, які звернулися до нас та проживають у межах, можуть розраховувати на оперативний виїзд майстра – приблизно через три години з моменту подання заявки до Мастер911.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті (), приїзд спеціаліста теж не займе багато часу – в середньому чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Мастер911 має кваліфікованих сантехніків у переважній більшості населених пунктів області (). Завдяки цьому клієнти, які проживають у віддалених пунктах, та яких цікавить професійна установка ванни, можуть розраховувати на надання їм цієї послуги в той же день, коли вони подали заявку. Такий сервіс, крім очевидних переваг, ще й дає змогу заощадити на транспортних витратах.

Іноді виникають ситуації, коли через підвищену сезонну завантаженість виїзд сантехніка вимушено переноситься до наступного дня. Про це ми попереджаємо замовників заздалегідь, ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вас цікавить оперативна установка ванни за ціною, яка приємно здивує, - звертайтеся до сервісу побутових послуг Master911. І ви самі зможете переконатися в рівні сервісу, що надається, і високій якості пропонованих послуг!