Встановлення трапа

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення трапа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню трапів

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення трапа в душовій

Встановлення лінійного трапа

Монтаж вертикального трапа

Встановлення пристінного трапа

Монтаж кутового трапа

Встановлення трапа діаметром 50 мм

Встановлення трапа діаметром 100 мм

Заміна трапа

Демонтаж трапа

Усунути засмічення в трапі

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення трапів

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення трапів

від 350 грн

Ремонт трапів

від 350 грн

Часті питання по встановленню трапів

Відгуки по встановленню трапів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Все частіше у новобудовах у ванній кімнаті можна зустріти компактні та зручні душові кабіни, що дозволяє суттєво заощадити вільний простір. Для збору всіх стоків використовується піддон, який необхідно встановлювати разом із трапом: використана вода стікає через трап у каналізаційну систему. Представлена ​​конструкція вважається дуже практичною та довговічною. Але це лише за умови, що установка трапу в душовій була зроблена досвідченими сантехніками.

Кваліфікований майстер знає, що монтажні роботи необхідно проводити таким чином, щоб:

 • забезпечити оперативне відведення використаної води без додаткової допомоги;
 • забезпечити максимальну герметичність ванни чи піддону;
 • виключити можливість затоплення кімнати або сусідів знизу.

Перед тим, як замовити монтаж душового трапу, важливо врахувати, що у продажу представлено кілька видів: горизонтальні та вертикальні конструкції. Одними з найпопулярніших моделей є вироби компанії-виробника сантехніки Ravak. Вибір конкретного виду залежить не тільки від виділеного бюджету на купівлю, але і від особливостей розташування каналізації.

Покроковий монтаж трапу для душу

Починати процедуру встановлення трапу в душовій кабіні в будівлі, де вже було завершено ремонт, потрібно з того, що знімається верхній шар підлоги плитка. Після цього здійснюється ретельна підготовка місця під монтаж та виконання наступних етапів:

 1. Укладання пінопласту завтовшки від 4 см на очищений бетонний шар підлоги.
 2. Встановлення трапів за ціною з прайсу та його подальше з'єднання з каналізаційним стоком.
 3. Виконується стяжка із застосуванням приготованого піщано-цементного розчину з метою якісної фіксації трапу. Кожен крок укладання потрібно перевіряти за допомогою рівня, регулюючи рівень нахилу.
 4. Герметизація означає застосування спеціального піддону - акрилового або емальованого.
 5. Гідроізоляція ділянки: стяжку заливають підготовленим гідроізоляційним шаром, в якому використовується також ущільнювач, виконаний зі скловолоконного матеріалу.
 6. По завершенню виконуються оздоблювальні роботи, відбувається монтаж нержавіючої решітки. 

Приблизна вартість установки трапу з позначкою «від» вказана у спеціальному прайс-листі. Остаточна ціна буде відома після ретельного огляду всієї ділянки та узгодження основних нюансів із клієнтом.

Монтажні роботи за доступними цінами

Для оперативного та якісного виконання робіт, спрямованих на встановлення лінійного трапу за демократичною ціною, буде потрібна професійна допомога з боку сантехніка. Тільки фахівець може гарантувати надійне з'єднання з сифоном та іншими елементами сантехнічного обладнання.

Виклик майстра для проведення монтажних робіт 

Для виклику достатньо звернутися за допомогою на сайт Мастер911:

 1. Клієнт залишає заявку на сторінці, вказуючи своє ім'я, номер телефону та конкретну проблему.
 2. Дочекавшись зворотного дзвінка, клієнт вибирає день та час приїзду майстра.
 3. Клієнт готує робоче місце та зустрічає сантехніка.

Перед початком співпраці буде складено відповідний договір, у якому прописані всі умови роботи, остаточна вартість та термін надання послуги. Коли установку зливного трапу в душі вдома буде завершено, фахівець надасть власні гарантії, підтверджуючи той факт, що заплановані процеси були виконані якісно та надійно. Після завершення робіт клієнт зможе перевірити працездатність обладнання.