Пайка труби

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «пайка труби». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по пайці труб

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Пайка труб опалення

Пайка водопровідних труб

Пайка сталевих труб

Пайка чавунних труб

Пайка нержавіючих труб

Пайка мідних труб

Пайка металопластикових труб

Пайка армованих пластикових труб

Пайка ГВП труб

Пайка ХВП труб

Пайка ПВХ труб

Пайка пластикових труб

Пайка поліпропіленових труб

Пайка ПВТ труб

Пайка ПНТ труб

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на пайка труб

Назва послуги
Діапазон цін

Монтаж труб

від 350 грн

Ремонт труб

від 350 грн

Прочищення труб

від 350 грн

Пайка труб

від 350 грн

Часті питання по пайці труб

Відгуки по пайці труб

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Пайка (зварювання) поліпропіленових труб – затребувана послуга, до якої вдаються при облаштуванні каналізаційних, опалювальних та водопровідних систем, а також у процесі модернізації діючої магістралі.

Запорука безпечної, тривалої та безперебійної роботи трубопроводу – висока якість виконання стикування елементів, при якій буде забезпечена міцність з'єднань та їх абсолютна герметичність. Саме тому паяння труб важливо довіряти кваліфікованому майстру, який володіє спеціальними знаннями та великим практичним досвідом.

Переваги пластикових та поліпропіленових труб

Причина постійно зростаючої популярності поліпропіленових труб і тенденції до повсюдної заміни ними виробів зі сталі та чавуну ховається в низці безумовних переваг поліпропілену:

 • Естетичний вигляд.
 • Несприйнятливість до корозії. За умови дбайливого відношення експлуатаційний ресурс пластику дуже великий і досягає п'ятдесяти й більше років. Крім цього, вода, що проходить всередині пластикових труб, не піддається будь-яким забрудненням.
 • Хімічна стійкість. Хімічні сполуки, присутні у воді, не вступають у жодні реакції з матеріалом, що, відповідно, виключає ймовірність утворення шкідливих хімічних сполук.
 • Термостійкість. Оскільки поліпропіленові труби не піддаються впливу широкого діапазону температур, а також температурних перепадів, їх паяння, без найменшого ризику, можна використовувати для побудови системи водопостачання та водовідведення в особняках, котеджах, на дачах.
 • Біологічна стійкість. Завдяки мінімальному коефіцієнту шорсткості, на поверхні матеріалу не накопичуються забруднення, внаслідок чого середовище для розмноження хвороботворних бактерій практично відсутнє.
 • Простота монтажу. Крім відмінних технічних характеристик, поліпропіленові труби не потребують будь-якого додаткового захисту та антикорозійної обробки, що значно спрощує їх монтаж. Додатковий плюс – прийнятна ціна за паяння труб.

Етапи паяння труб

Зварювання труб можна розділити на підготовчий та основний етап зварювання.

Підготовчий етап

Підготовка до паяння труб включає закупівлю всіх необхідних матеріалів, а також збір комплекту інструментів та обладнання: вимірювальну рулетку, ножиці для нарізки труб, спеціальні підставки та тримачі, і безпосередньо паяльний апарат з набором насадок і перехідників (фітингів).

Основний етап

Пайка труб – масштабна та відповідальна робота, гарантією якісної реалізації якої виступає її виконання фахівцем, який володіє професійними знаннями та великим практичним досвідом.

Основний етап включає:

 • підготовку паяльного апарату та труб;
 • розігрів деталей;
 • безпосередньо паяння труб;
 • охолодження;
 • перевірку з'єднання.

Далі зварювання аналогічних труб і фітингів передбачає повторення всіх кроків, крім підготовки паяльного апарату. При зміні насадок весь процес повторюється доти, доки не буде виконано все спаювання каналізаційних, опалювальних або водопровідних труб.

Поширені помилки під час паяння труб

Наслідком виконання паяння труб дилетантом, новачком або недобросовісним майстром стає допущення низки помилок, що тягнуть за собою найнебажаніші наслідки.

До частих помилок можна віднести:

 • відсутність належної підготовки матеріалу перед зварюванням;
 • недотримання рекомендованого часу нагрівання труби;
 • моментальне стикування труби з фітингом;
 • допущення перегріву труби в процесі зварювання;
 • перевертання або перегрів труби під час зварювання;
 • використання різнотипних елементів (труб, фітингів).

Розумне рішення, яке допоможе уникнути негативних наслідків – звернення до перевіреного сантехніка, готового взяти відповідальність за якість наданої послуги. Звертайтеся до Мастер911, і досвідчений фахівець швидко та грамотно виконає паяння труб за ціною за стик, що не перевищує стандартних розцінок, а також чимало інших робіт, таких як встановлення рушникосушки чи встановлення змішувача.

Мастер911: професійне паяння труб

Наші фахівці регулярно стикаються з паянням труб різного діаметру (система опалення, розведення труб, стояки) і мають солідний практичний досвід у наданні цієї послуги, як і інших побутових робіт, наприклад, встановленні кульового крана.

У процесі оформлення заявки ми просимо клієнта уточнити особливості майбутньої роботи та її обсяг. На основі отриманих відповідей, ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за ціною послуги, що цікавить.

Точний кошторис буде названо відразу, якщо йдеться про стандартну послугу (її обсяг зрозумілий з опису клієнта), і вже по приїзді на місце, якщо він нестандартний, тобто такий, який вимагає очного огляду майстра. Ми обіцяємо, що і в першому, і в другому випадку, названий кошторис точно відповідатиме тій вартості, яка зазначена в прайс-листі Мастер911.

Кожен, хто вирішив звернутися до нас, може бути впевнений у:

 • можливості викликати додому фахівця у будь-який час доби, без вихідних;
 • наданні йому первинної консультації та інформації про те, скільки коштує паяння труб;
 • оперативному виїзді майстра;
 • високій якості роботи.

Ви можете розраховувати не тільки на професійне та оперативне паяння труб, ціна за стик якого не перевищує середніх розцінок, а й на відмінний сервіс. Наші сантехніки привітні, шанобливо ставляться до замовників, відповідальні та акуратні. Вони не використовують матюки й не палять на робочому місці.

Переваги звернення до Мастер911

Вирішивши довірити роботу майстру «з вулиці» маєте великий ризик запросити до своєї оселі недобросовісну людину, яка затримає роботу, зробить її неякісно або залишить по собі бруд. Клієнтам Мастер911 не варто побоюватися зіткнення з чимось подібним: усі наші фахівці отримали допуск до обслуговування клієнтів тільки після перевірки документів, проходження навчання та відмінного складання іспиту на підтвердження своєї кваліфікації.

Ви будете захищені й тоді, якщо майстер випадково припустився помилки. Помітивши її – звертайтеся до служби підтримки Мастер911, і ми обіцяємо надати допомогу в оперативному розв'язанні питання.

Яку б послугу ви не замовили: паяння труб великого діаметру, встановлення раковини або будь-яку іншу, наші сантехніки беруть на себе повну відповідальність за якість виконаної роботи, та надають гарантійні зобов'язання. Оплата роботи майстра може бути здійснена готівкою або безготівковим переказом. Після завершення робіт ви отримаєте акт виконаних послуг.

Скільки коштує паяння труб?

Ціни на всі стандартні послуги, наприклад, ціна за паяння труб (без урахування транспортних витрат та вартості витратних матеріалів та запасних частин, які можуть знадобитися у процесі виконання ремонту), зазначені у прайс-листі Master911. Ми прагнемо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим будь-якій людині, що звернулася до нас, і до високого рівня сервісу. Тому ми завжди готові надати первинну консультацію щодо послуги, що цікавить, і зорієнтувати у її вартості. Найчастіше озвучена ціна не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Для замовників, що звернулися до Мастер911, які проживають у межах, час очікування майстра становить у середньому три години.

Працюємо в передмісті

Якщо ви проживаєте в передмісті (), то вже через 4-5 годин після подання заявки, ви можете очікувати на приїзд фахівця.

Працюємо по області

Оскільки ми маємо своїх перевірених майстрів у багатьох населених пунктах області (), то й ті наші клієнти, які живуть у віддалених пунктах, можуть розраховувати на виїзд сантехніка за вказаною в заявці адресою. Завдяки цьому наші клієнти мають можливість суттєво знизити транспортні витрати.

Іноді, через підвищену сезонну завантаженість, виїзд фахівця переноситься на найближчий день. Про це ми попереджаємо своїх клієнтів у процесі оформлення заявки.

Якщо цікавить професійне паяння труб за доступною вартістю, на якість якої майстер надасть гарантію, – звертайтеся до Мастер911. Ми обіцяємо: ви будете повністю задоволені швидкістю та якістю наданої послуги, а також рівнем нашого сервісу!