globe ru

Ремонт сифона

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту сифона стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики сифона на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Кухонная мойка
Назва Вартість
Усунути засмічення в сифоні Індивідуально

Ціни на Ремонт сифона

Назва Вартість
Встановлення сифона від 350 грн
Ремонт сифона від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Сифон – елемент зливу раковини, одна з ключових складових водовідвідного комплексу у квартирі чи будинку, оснащеному каналізаційною системою. Сифон пропускає через себе воду, що пройшла через фільтр, змішувач або інше джерело води, при цьому оберігаючи каналізацію від засмічення.

Збій у роботі сифону може статися з низки причин:

 • Помилки, допущені під час його монтажу. Некоректність в установці найчастіше стосується надто високого або надто низького розміщення вивідного патрубка.
 • Випарювання водяної пробки. Подібне відбувається через тривале простоювання раковини. Наслідком висихання водяної пробки стає безперешкодне проникнення неприємних газів у житлове приміщення.
 • Розтягування гофрованої труби. Якщо для фіксації коліна трубопроводу майстер використовував не спеціально призначені для цього хомути, а скотч, то через деякий час відбувається провисання гофрованої труби. Для відновлення нормальної роботи системи достатньо перевести її в стандартне положення та зафіксувати хомутом.
 • Відсутність вигину або недостатній вигин. Ще одна помилка некваліфікованих сантехніків, через що не відбувається формування гідрозатвору. Виправити ситуацію нескладно – трубу згинають до потрібного стану та прикріплюють її хомутом.
 • Засмічення сифону. Найчастіше засмічення сифону відбувається в кухні через попадання у злив залишків їжі, жирів, очищення та іншої органіки, і дається взнаки появою неприємного запаху. Якщо засмічення невелике, то для усунення засмічення в сифоні достатньо ретельного промивання та використання спеціальних засобів для чищення, якщо велике – знадобиться механічне чищення сифона.

Важливо як установку, так і ремонт/чищення сифона доручати виключно кваліфікованому сантехніку. Це забезпечить його безперебійну експлуатацію протягом тривалого часу.

Звертайтеся до Мастер911 і грамотний спеціаліст швидко, якісно та недорого виконає весь обсяг необхідних сантехнічних робіт.

Мастер911: професійний ремонт сифона для раковини

Наші сантехніки щодня виїжджають на виклики клієнтів для проведення ремонтних робіт водопровідної системи в цілому та сифонів зокрема, завдяки чому вони мають не тільки знання, а й великий практичний досвід у даній сфері.

При зверненні замовника, ми ставимо йому кілька уточнювальних питань про тип обладнання, що дало збій, і просимо описати, в чому полягає некоректність його роботи. На основі отриманої інформації ми готові надати кваліфіковану консультацію та зорієнтувати у ціні майбутнього ремонту сифона на кухні.

У деяких випадках за словами клієнта вдається точно встановити причину поломки та обсяг майбутніх робіт, в інших це неможливо без проведення очного огляду. За цим принципом всі послуги поділяються на стандартні та нестандартні. Вартість перших буде озвучена ще на етапі оформлення заявки, ціну других називає сантехнік вже після приїзду на місце. Ми гарантуємо, що ця сума співпадає з тією, що вказана в прайс-листі Мастер911.

Кожен клієнт, що звернувся до нас, може розраховувати на:

 • оформлення поданої ним заявки у будь-який зручний час 24/7;
 • надання первинної консультації та інформації про вартість необхідної послуги;
 • швидкий виїзд сантехніка;
 • якісний ремонт сифона та інших сантехнічних робіт, таких як встановлення змішувача, встановлення раковини тощо.

Наші майстри – ввічливі, відповідальні та акуратні в роботі професіонали, які не курять та не використовують на робочому місці нецензурні слова.

Переваги звернення до Master911

Деякі люди готові витрачати час, щоб самостійно усунути збій у роботі сифона, аби не запрошувати до будинку чужу людину. Справді, запрошення неперевіреного майстра «з вулиці» нерідко обертається тим, що доводиться зіткнутися з грубою або неадекватною поведінкою, затягнутою за часом роботою, залишеним по всій квартирі брудом і т.д.

Всі сантехніки Мастер911 були допущені до обслуговування клієнтів лише після підтвердження своєї кваліфікації успішним складанням іспиту та перевірки документів. Але навіть якщо фахівець допустить помилку в процесі ремонту сифона у ванній, ви маєте можливість звернутися з претензією до нашої служби підтримки, де вам обов'язково допоможуть розв'язати конфліктне питання.

За якість будь-якої наданої клієнту послуги сантехнік, що її виконав, бере на себе повну відповідальність і видає гарантійні зобов'язання. Сплатити роботу спеціаліста можна готівкою або безготівковим переказом. Коли ремонт сифона на кухні або у ванній буде успішно завершено, ви отримаєте акт виконаних робіт.

Скільки коштує ремонт сифона для раковини?

У прайс-листі Мастер911 вказані ціни на всі стандартні послуги, без урахування вартості додаткових запчастин та транспортних витрат. Ми прагнемо прозорого та зрозумілого для кожної людини ціноутворення. Ви завжди можете розраховувати на отримання консультації та інформації щодо вартості необхідної послуги. Названа ціна зазвичай не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по всій області

Працюємо в межах

Очікування сантехніка для людей, які проживають у межах, становить в середньому три години.

Працюємо в передмісті

Тим, хто знаходиться в передмісті () доведеться почекати трохи довше – 4-5 годин.

Працюємо по області

Навіть якщо ви живете у віддаленому пункті, ви можете розраховувати на візит сантехніка в день подання заявки, та суттєво скоротити транспортні витрати. Це можливо завдяки тому, що Мастер911 має перевірених фахівців у багатьох населених пунктах області ().

Якщо приїзд майстра вимушено переноситься до наступного дня, вам про це повідомлять заздалегідь.

Потрібен професійний ремонт сифона ванної або інша робота, наприклад, встановлення кульового крана чи встановлення рушникосушки? Звертайтеся до Master911 – і досвідчений сантехнік швидко, якісно та недорого надасть потрібну послугу!