globe ru

Монтаж каналізації

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість монтажу каналізації стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики каналізації на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Каналізація
Назва Вартість
Монтаж каналізаційних труб Індивідуально
Монтаж чавунної каналізації Індивідуально
Монтаж чавунної каналізації Індивідуально
Монтаж зливної каналізації Індивідуально
Монтаж каналізації по дому Індивідуально
Монтаж зовнішньої каналізації Індивідуально
Заміна каналізації Індивідуально
Заміна каналізаційних труб Індивідуально
Заміна каналізаційного стояка Індивідуально
Заміна чавунної каналізації на пластикову Індивідуально
Демонтаж каналізації Індивідуально
Демонтаж каналізаційних труб від 240 грн
Демонтаж чавунної каналізації Індивідуально
Підключення зливу каналізації Індивідуально
Підключення до центральної каналізації Індивідуально
Підключення пластикової каналізації до чавунної Індивідуально
Встановлення зворотного клапана на каналізацію Індивідуально
Монтаж септика Індивідуально
Встановлення фекального насоса Індивідуально
Встановлення каналізаційного насоса Індивідуально
Врізка в каналізаційний стояк Індивідуально
Викопати вигрібну яму Індивідуально
Прочистка каналізації механічним способом (тросом) Індивідуально
Монтаж фанової труби Індивідуально
Демонтаж фанових труб Індивідуально
Заміна фанової труби Індивідуально

Ціни на Монтаж каналізації

Назва Вартість
Монтаж каналізації від 350 грн
Ремонт каналізації від 350 грн
Прочищення каналізації від 350 грн
Обслуговування каналізації від 360 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Монтаж каналізації – один із ключових етапів робіт при капітальному ремонті або будівництві, який проводиться, як правило, ще до встановлення водопроводу та інших комунікацій. Вимоги, які висуваються до якості виконання цієї роботи, дуже високі, тут неприпустимо економити чи залишати щось недоробленим. Якщо внаслідок допущених помилок у будинку/квартирі прорве каналізацію, то усунення наслідків обійдеться серйозними фінансовими та тимчасовими втратами.

Поширені типи каналізаційних робіт

Така послуга, як встановлення каналізації, затребувана власниками тих об'єктів, які з різних причин не можуть бути підключені до загальноміської системи. Монтаж каналізації у квартирі теж має великий попит, але в цьому випадку перелік виконуваних робіт потрібен відразу, оскільки має відношення виключно внутрішнього монтажу.

До найпопулярніших напрямків послуг можна віднести:

 • Монтаж систем каналізації. Він являє собою збір каналізаційних систем, який здійснюється після успішного завершення робіт з розробки проєкту та закупівлі всіх необхідних елементів. Запорука досягнення бездоганного результату – грамотний розрахунок усіх кутів та ухилів, а також забезпечення абсолютної герметичності з'єднань.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Такі роботи відрізняються високим рівнем складності, вони спрямовані на побудову мережі трубопроводів зі стояками, трубами, що відводять, і випусками, з'єднаними між собою за допомогою сантехнічних приладів. Так, наприклад, зробити установку або заміну стояка, згідно з усіма правилами та вимогами, під силу тільки професіоналу високої кваліфікації.
 • Ремонт каналізації. За цією послугою, як правило, звертаються власники нерухомості, що відноситься до старого фонду, де каналізаційні труби та стояки виготовлені з чавуну. Таке обладнання, через багаторічну експлуатацію, часто забивається і з часом починає гнити. Наслідком цього є прориви та інші неприємні наслідки. Оптимальний у цьому випадку вихід – повна заміна всієї каналізаційної системи, проте при необхідності сантехнік візьме на себе виконання більш локальних ремонтних робіт.
 • Монтаж зовнішньої каналізації. Сюди відносять: розробку проєкту, де буде передбачено тип автономної системи каналізації, все необхідне обладнання, діаметр труб, їх нахил, способи з'єднання, необхідні матеріали. За наданням такої послуги рекомендується звернутися до кваліфікованого майстра.

Крім перелічених вище масштабних проєктів, люди часто замовляють локальні роботи або вдосконалення вже наявної системи: прочищення каналізації, усунення засмічень, встановлення зливової каналізації, укладання каналізаційних кілець, труб та інше.

Порядок монтажу внутрішньої каналізації

 • Встановлення стояків із наступним монтажем каналізаційної вентиляційної парасольки на даху.
 • Монтаж підводів насамперед до унітазів, а потім і до іншого сантехнічного обладнання.
 • Монтаж від сантехнічних приладів труб, що відводять, з'єднання сифонів з підводами.
 • Завершальний етап роботи – проведення випробування каналізаційної системи за умов максимально допустимого стоку. У випадку, коли проєктом було передбачено виконання звукоізоляції каналізаційних труб із ПП, її виробляють після закінчення випробувань.

Порушення, що негативно впливають на роботу каналізації

Помилки, допущені у процесі проведення монтажних робіт каналізаційних систем, призводять до таких негативних наслідків:

 • несправності санітарного обладнання;
 • нещільності трубопроводів;
 • засмічення сантехнічних пристроїв, внутрішніх трубопроводів;
 • замерзання стоків;
 • періодичного засмічення труб в тих самих місцях.

Мастер911: професійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках діяльності, як монтаж каналізації на кухні та монтаж каналізації у ванній кімнаті, фахівці Мастер911 мають не тільки професійні знання та навички, але й великий практичний досвід, оскільки вони регулярно стикаються з наданням подібних послуг. Це стосується й інших послуг, таких як встановлення змішувача чи встановлення рушникосушки.

При подачі заявки ми уточнюємо у клієнта тип та особливості його обладнання, об'єкта, де планується його монтаж тощо. На основі відповідей замовника ми готові його проконсультувати та надати інформацію про приблизну вартість тієї чи іншої послуги.

У деяких випадках за словами клієнта, обсяг планованих робіт може бути встановлений точно, і тоді послуга вважається стандартною, в інших – для його визначення необхідний огляд сантехніка, і йтиметься про нестандартну послугу. Вся різниця в тому, що якщо послуга стандартна, точна вартість робіт буде озвучена ще до виїзду майстра, якщо не стандартна – кошторис назве фахівець на місці. Але ми обіцяємо, що в обох випадках вартість монтажу каналізації в приватному будинку точно відповідатиме сумі, прописаній у прайсі Мастер911.

Стаючи нашим клієнтом, ви отримаєте:

 • можливість подати заявку в цілодобовому режимі;
 • грамотну консультацію та інформацію про ціну послуги, що цікавить;
 • можливість розраховувати на швидкий виїзд до вас майстра;
 • якісно виконану роботу.

Наші фахівці – справжні професіонали своєї справи, які відповідально ставляться до своєї роботи, ввічливі та доброзичливі з клієнтами. Вони підтримують чистоту на своєму робочому місці, не палять і не використовують нецензурну лексику.

Переваги звернення до Master911

Замовникам, які подали заявку на виклик спеціаліста додому, не варто турбуватися про ризик впустити в будинок грубого, неакуратного або недостатньо кваліфікованого майстра. Усі наші сантехніки – перевірені люди, які отримали допуск до обслуговування клієнтів лише після пред'явлення документів, проходження спеціального навчання та складання іспиту на високий бал.

На додаток до цього, у нас є служба підтримки, куди ви завжди можете звернутися, якщо все ж таки довелося помітити неточність або помилку в роботі спеціаліста, або зіткнутися з його непрофесійною поведінкою. Ми розглянемо вашу скаргу і вживемо заходів для швидкого вирішення конфлікту.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті, встановлення раковини або будь-яку іншу, наші майстри беруть на себе повну відповідальність за їхню якість, та надають гарантію. Оплату виконаної сантехніком роботи можна зробити будь-яким зручним способом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному будинку?

Ціна будь-якої стандартної послуги, без урахування транспортних витрат та вартості додаткових деталей/витратних матеріалів зазначена у прайс-листі Master911. Наше ціноутворення розроблене так, щоб воно було повністю прозорим і зрозумілим кожній людині, що звернулася до нас.

Яка б послуга вас не цікавила, ви завжди маєте можливість ознайомитись з прайсом на монтаж каналізації, а також розраховувати на отримання грамотної консультації ще до приїзду спеціаліста. Озвучений спочатку кошторис у більшості випадків вже не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

За три години після подачі заявки сантехніки виїжджають до клієнтів, які живуть у межах.

Працюємо в передмісті

Трохи довше, приблизно 4-5 годин, становитиме час очікування майстра для замовників, що знаходяться в передмісті ().

Працюємо по області

Завдяки тому, що Мастер911 має у своєму розпорядженні перевірених фахівців у багатьох населених пунктах області, клієнти з віддалених пунктів теж мають можливість розраховувати на візит майстра в день подачі заявки. Додатковим плюсом є можливість знизити транспортні витрати.

Якщо через високу сезонну завантаженість, виїзд до вас фахівця вимушено буде перенесено на наступний день, то вас про це попередять під час оформлення заявки.

Вас цікавить терміновий професійний монтаж труб каналізації, ціна якого не перевищує стандартних розцінок, або ж будь-яка інша послуга, наприклад, установка кульового крана, і при цьому отримати гарантійні зобов'язання? Звертайтеся до Мастер911, і ми гарантуємо, що ви будете задоволені якістю виконаних послуг та наданим вам сервісом!