globe ru

Монтаж системи опалення

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість монтажу системи опалення стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики системи опалення на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Система опалення
Назва Вартість
Опресування опалення водою Індивідуально
Монтаж поліпропіленових труб (ПП) Індивідуально
Монтаж металопластикових труб Індивідуально
Демонтаж мідних труб Індивідуально
Заміна мідних труб Індивідуально
Монтаж мідних труб Індивідуально
Усунути засмічення в трубі опалення Індивідуально
Усунути протікання в трубі опалення Індивідуально
Промивання системи опалення Індивідуально
Опресування опалення повітрям Індивідуально
Монтаж опалення під ключ Індивідуально
Демонтаж опалення Індивідуально
Заміна центрального опалення на електричне Індивідуально
Заміна центрального опалення на індивідуальне Індивідуально
Заміна опалення Індивідуально
Встановлення термостатичного змішувального клапана Індивідуально
Монтаж групи безпеки опалення Індивідуально
Встановлення електричного опалення Індивідуально
Встановлення автономного опалення Індивідуально

Ціни на Монтаж системи опалення

Назва Вартість
Монтаж системи опалення від 350 грн
Ремонт системи опалення від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Запорукою тепла та затишку у приватному будинку, квартирі чи дачі виступає якісна система опалення. Від грамотності вибору та монтажу обладнання безпосередньо залежить її ефективність, розмір щомісячних комунальних платежів, а також те, як часто виникатиме необхідність у послугах ремонтника.

Ключове питання, яке слід вирішити – грамотно вибрати джерело тепла опалювальної системи: твердопаливний котел, газовий, електричний, альтернативний у вигляді теплової помпи або інший варіант. Оскільки кожне з рішень має свої переваги та недоліки, підбір здійснюється індивідуально.

Щоб встановлена ??система повністю себе виправдала, за її встановлення необхідно врахувати масу чинників. Так, у процесі прокладання труб важливо розрахувати ухил, повороти, переходи, підібрати трійники, хрестовини та всі комплектуючі. Відкриті елементи в жодному разі не повинні прогріватися вище за встановлене обмеження. Важливо пам'ятати, що використання ізоляційних матеріалів та спеціальних покриттів знизить теплові втрати системи та відповідно підвищить її ефективність.

Чому важлива професійна установка системи опалення в приватному будинку?

Нерідко люди, сподіваючись заощадити на послугах спеціаліста, беруться за виконання роботи самостійно, або вдаються до допомоги сусідів, родичів, майстрів «з вулиці». Але одна справа, коли йдеться про криво наклеєні шпалери або неправильно укладену ламінатну дошку, що можна відразу помітити й переробити. Цілком інші наслідки чекають у тому випадку, якщо йдеться про помилки, допущені під час прокладання трубопроводу, встановлення котла, установки змішувача або монтажу радіаторів.

Гарантією якості виконаних робіт за проектом, у суворій відповідності до чинних норм, що забезпечить довготривалу та коректну роботу опалювальної системи, виступає професійний монтаж.

Майстер 911: професійний монтаж систем опалення

Наші майстри мають необхідні знання та навички щодо встановлення всіх типів опалювальних систем, а також солідним практичним досвідом у даній сфері.

При зверненні до нас клієнта для подання заявки, ми задаємо йому низку уточнюючих питань про тип опалювальної системи, виробника та особливості обладнання, об'єкт, де планується встановлення і т.д. На основі отриманих від замовника відповідей ми надамо первинну консультацію та зорієнтуємо за приблизною вартістю послуги, що цікавить.

В одних випадках обсяг планованих робіт можна точно визначити за словами клієнта, тоді послуга вважається стандартною, і її вартість буде озвучена точно. В інших, без проведення майстром очного огляду, розрахувати обсяг необхідних робіт неможливо, і йдеться про нестандартну послугу, чию ціну назве фахівець уже на місці. Зі свого боку ми готові гарантувати її повний збіг із сумою, зазначеною у нашому прайс-листі.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на:

 • можливість подати заявку в будь-який зручний для вас час (ми працюємо 24/7, без вихідних);
 • грамотну консультацію щодо послуги та попередньої інформації про її вартість;
 • оперативний виїзд до вас майстра;
 • бездоганний монтаж системи опалення, ціна якого приємно здивує, а також будь-які інші послуги, наприклад, встановлення рушникосушки, прокладання теплої підлоги та ін.

Всі фахівці Майстер911 відрізняються високим професіоналізмом, відповідальністю, ввічливістю та акуратністю. На робочому місці вони не палять і не використовують нецензурну лексику.

Які переваги звернення до Master911?

Клієнтам, які звернулися до нас, не варто турбуватися про ризики, пов'язані із запрошенням до будинку незнайомої людини, чия робота може виявитися неякісною, а поведінка неадекватною. Перш ніж спеціаліст Майстер911 отримає допуск до обслуговування замовників, він пред'являє свої документи, проходить спеціальне навчання і має успішно скласти іспит.

Але для того, щоб на всі 100% виправдати довіру клієнтів, що звернулися до нас, ми завжди готові вислухати зауваження, якщо вами була помічена допущена фахівцем помилка або ви зіткнулися з його непрофесійною поведінкою. Зверніться до нашої служби підтримки, і ми обіцяємо оперативно розібратися в конфлікті й допомогти в його вирішенні.

Кожен наш майстер повною мірою бере на себе відповідальність за вироблений ним монтаж системи опалення в приватному будинку та надає гарантійні зобов'язання. Здійснити оплату послуг можна готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення робіт ви отримаєте акт виконаних послуг.

Яка вартість монтажу системи опалення?

Всі ціни на монтаж системи опалення, як і будь-які інші стандартні послуги, наприклад, встановлення кульового крана або ж встановлення раковини (не включаючи вартість транспортних витрат та ціни додаткових деталей) зазначені в нашому прайс-листі. Для нас надзвичайно важливо, щоб ціноутворення Майстер911 було повністю прозорим та абсолютно зрозумілим кожному нашому клієнту.

Ми завжди готові надати грамотну консультацію щодо будь-якої послуги, що цікавить, і зорієнтувати за її приблизною вартістю. У більшості випадків названа ціна вже не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Час очікування спеціаліста для клієнтів, які звернулися до нас, які живуть у межах, становить приблизно три години.

Працюємо в передмісті

Тим, хто знаходиться в передмісті () потрібно буде чекати візиту майстра трохи довше – близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по області

Якщо ви проживаєте в одному з віддалених пунктів, то також можете розраховувати на приїзд фахівця за вказаною в заявці адресою протягом того ж дня. Такий сервіс можливий завдяки тому, що Мастер911 має у своєму розпорядженні перевірені майстри в багатьох населених пунктах області (). Додатковим плюсом для наших замовників є значна економія на транспортних витратах.

Дуже рідко візит фахівця вимушено переноситься наступного дня. Про це вас попередять ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вас цікавить встановлення системи опалення за ціною, яка повністю відповідає якості послуги, що надається, – звертайтеся до Майстер911. Ми обіцяємо, що вам сподобається рівень нашого сервісу, а робота буде виконана дуже якісно та оперативно.