Встановлення електричного котла

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення електричного котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення електричних котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню електричних котлів

Відгуки по встановленню електричних котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Система опалення в приватному будинку, на дачі, в заміському особняку або квартирі може бути організована з використанням різних видів обладнання. Одним з найпоширеніших варіантів, що часто запитуються, вважається установка електричного котла, вартість якої залежить від безлічі важливих нюансів. Але тільки у разі послідовного та якісного підключення до електромережі можна говорити про злагоджену роботу всіх елементів конструкції.

Від правильно виконаної роботи залежить також і електрична безпека, а тому обв'язування електричного котла потрібно довіряти кваліфікованій команді фахівців. Для цього можна скористатися послугами сервісу Мастер911, де клієнти зможуть обрати справжніх професіоналів, посилаючись на оцінки, відгуки та рейтинги.

Вибрати відповідне місце для монтажу агрегатів

Перш ніж приступити до процедури обв'язування котла електричного вдома, необхідно врахувати, що таке опалення можна встановлювати в системи з різною циркуляцією:

 • примусовою;
 • природною.

Не менш важливою умовою вважається і правильно обране приміщення. Замовляючи послугу під ключ, клієнт може розраховувати на кваліфіковану допомогу майстра, який проконсультує ідеальні умови майбутньої експлуатації техніки.

Монтаж електричного котла, ціна якого залежить від марки та моделі, здійснюється виключно у сухих приміщеннях, де показники вологості не перевищують позначки 80%. Краще вибирати нежитлові кімнати, адже під час роботи деякі моделі здатні видавати сторонні звуки. Відповідними місцями вважаються:

 • кухонне приміщення;
 • коридор;
 • підсобка.

При цьому монтаж електричних опалювальних котлів Тенко, Скат, Протерм та інших брендів потрібно виконувати таким чином, щоб надалі мати швидкий доступ до системи для обслуговування.

Процедура оперативного та якісного підключення електричного котла до мережі

Кожне обладнання відрізняється певною конструкцією, набором функцій та комплектацією. Тому, викликаючи майстра, потрібно замовити послугу монтажу електричного котла, ціна якого вказана на сайті, не забуваючи вказати конкретну марку і модель.

Щодо комплектації, все обладнання ділиться на дві основні категорії:

 1. Дорогі агрегати відрізняються наявністю циркуляційного насоса, а також використанням бачка вбудованого типу.
 2. Бюджетні агрегати позбавлені циркуляційного насоса, бачка.

При підключенні електрокотла вдома потрібно звернути увагу на високі температурні показники в системі теплої підлоги та загальної системи. Найчастіше температура досягає близько +90 градусів, тому для обв'язки фахівці використовують металеві труби до кранів, виконані зі сталі або міді. Після крана можна встановити стандартні металопластикові труби.

Щоб правильно встановити електрокотел у приватному будинку, всі елементи знімного типу фахівець відсікає кранами з американкою. В результаті буде зручно проводити регулярне обслуговування конструкції, коли потрібно зняти, очистити або замінити пошкоджені деталі. При цьому немає потреби проводити обов'язкове зливання води з опалювального контуру.

Особливості схеми обв'язування

Процедура установки електрокотла, вартість роботи на яку вказана в прайсі на веб-сайті Мастер911, передбачає попереднє створення схеми. Для цього потрібно врахувати, яке обладнання треба підключити (однофазне, трифазне).

В результаті схема обв'язки виглядає так:

 • Устаткування з певною кількістю Вольт, кВт.
 • Комплект батарей.
 • Міцний та надійний бачок разом із групою безпеки.
 • Потужний насос.
 • Вентилі запірного типу.
 • Фільтр для високоякісного очищення (грязевий).

Подача теплоносія в контур агрегату здійснюється лише після того, як були встановлені всі необхідні компоненти та деталі конструкції. Таким чином, майстри роблять пробний запуск з метою перевірити якісну герметичність з'єднань, роботу кожного з елементів за умов використання холодної води.

Як розрахувати ціни на монтажні роботи

Дізнатись остаточну вартість установки електрокотла можна в прайсі, де вказані всі ціни на актуальні послуги з позначкою "від". Точна вартість буде відома після уточнення деяких нюансів:

 1. Де саме планується виконання монтажних робіт.
 2. Особливості майбутнього врізання.
 3. Марка та модель обладнання.
 4. Приміщення, в якому планується встановлення агрегату, та інші додаткові фактори.

Фахівець виїжджає за вказаною адресою та проводить огляд майбутнього місця для монтажу, вносячи деякі коригування. Після діагностики буде встановлено ціну за виконану роботу, яка вважається фіксованою.

Переваги професійної установки електрокотлів від Мастер911

Пошук відповідного місця, надання консультацій щодо вибору конкретної марки та моделі — це лише мінімальний список переваг, на які зможуть розраховувати клієнти. Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує власну допомогу в процесі пошуку справжніх професіоналів своєї справи, які готові допомогти у будь-який зручний для клієнта час та день.

Звертаючись на сайт, користувачі можуть розраховувати на:

 • Можливість замовити комплекс послуг від спеціаліста — монтаж, обв'язування та подальше обслуговування електричних котлів опалення в будинку, на підприємствах.
 • Надання офіційних гарантій щодо завершення всіх робіт.
 • Закупівлю якісних витратних матеріалів, запчастин.
 • Високу кваліфікацію майстра, який має великий досвід роботи з різними марками та моделями.
 • Високу швидкість виконання поставлених завдань.

Швидке замовлення виконується в режимі онлайн завдяки можливості залишити заявку на сайті сервісу. Для цього достатньо заповнити всього три рядки: ім'я, номер телефону для зв'язку і що саме потрібно зробити.