globe ru

Ремонт ванни

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту ванни стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики ванни на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Ванна
Назва Вартість
Усунути протікання у ванній від 180 грн
Усунути протікання в джакузі від 180 грн
Усунення засмічення в змішувачі від 240 грн
Усунути засмічення в ванній від 180 грн
Усунути засмічення в джакузі від 180 грн
Ремонт змішувача з термостатом від 180 грн
Ремонт гідромасажною ванни Індивідуально
Ремонт пневмокнопки в джакузі Індивідуально
Ремонт джакузі Індивідуально
Реставрація акрилової ванни від 900 грн
Реставрація сталевої ванни від 1500 грн
Реставрація ванни акриловою вкладкою від 900 грн
Реставрація чавунної ванни від 1500 грн
Реставрація ванни рідким акрилом від 1800 грн
Полірування ванни від 720 грн
Eмалювання ванни від 720 грн
Герметизація ванни від 210 грн
Ремонт змішувача у ванній від 210 грн
Усунути засмічення в сифоні Індивідуально
Усунути протікання в сифоні Індивідуально

Ціни на Ремонт ванни

Назва Вартість
Реставрація ванни від 300 грн
Встановлення ванни від 350 грн
Ремонт ванни від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ремонт ванни, як акрилової, так і чавунної, – затребувана послуга, яка спрямована на відновлення цілісності та естетичності її покриття, що дозволяє якісно змінити зовнішній вигляд. Доступна вартість послуги дає можливість уникнути повної заміни ванни, і пов'язаного з цим капітального ремонту ванної кімнати.

Залежно від матеріалу, з якого виготовлена ванна, є кілька способів її реставрації.

Так ремонт чавунної ванни може бути виконаний методом емалювання, вставки акрилового вкладиша, або за допомогою наливної епоксидної емалі.

Щодо акрилової ванни, то в процесі її експлуатації з часом можуть виявитися такі проблеми, як поява подряпин, сколів (поверхневих або глибоких) або тріщин. Вибір оптимальної технології відновлення ванни в кожному окремому випадку має виконуватися досвідченим фахівцем, що гарантує якісний кінцевий результат та розумну вартість ремонту.

Чи варто самостійно проводити ремонт ванни?

Навіть якщо на перший погляд може здатися, що ремонт ванни - досить простий процес, який не вимагає спеціальних знань і навичок, це не так. У такій роботі є маса нюансів і «підводного каміння», про які якщо не знати, то доведеться зіткнутися з результатом, дуже далеким від очікуваного. Деякі люди, щоби заощадити на послугах професійного сантехніка, запрошують майстра «з вулиці». Такий варіант – не найкраще рішення, оскільки на перший погляд робота може здаватися добре виконаною, але вже через короткий час виявляться вади, пред'явити які буде нікому, оскільки такі фахівці не надають гарантії на виконані послуги.

Вартість професійного ремонту акрилової ванни або ванни з чавуну цілком прийнятна, як і інших послуг, наприклад, встановлення змішувача тому найбільш розумне та довгострокове розв'язання проблеми, здатне допомогти уникнути маси неприємних наслідків, – звернення до Мастер911.

Мастер911: професійний ремонт ванни

Фахівці Мастер911 мають значний досвід у ремонті ванн будь-яких типів. При подачі заявки, ми ставимо клієнту ряд уточнювальних питань про тип пошкодження та особливості його ванни. На основі отриманих відповідей ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати у вартості послуги, що цікавить.

Якщо послуга стандартна, то ціна буде названа точно, відповідно до тієї, яка прописана в прайс-листі. Якщо ж без очного огляду спеціаліста неможливо визначити обсяг необхідних робіт, то вартість буде названа сантехніком вже на місці, і ми гарантуємо, що вона не відрізнятиметься від тієї, що вказана в нашому прайсі.

Прийнявши рішення звернутися до Мастер911, ви можете розраховувати на:

 • можливість подання заявки на виклик сантехніка в цілодобовому режимі, без вихідних;
 • первинну консультацію ще до приїзду майстра та інформацію про приблизну вартість необхідної послуги;
 • оперативний виїзд фахівця додому;
 • отримання високої якості.

Важливо зазначити, що наші майстри – професіонали своєї справи, ввічливі, акуратні та сумлінні. Вони не курять на робочому місці та не використовують нецензурні слова.

Переваги в Мастер911

Всі наші сантехніки отримали допуск до виїзду додому до клієнтів лише після перевірки паспортних даних та складання іспиту на підтвердження кваліфікації на високий бал. І навіть у цьому випадку не можна повністю виключати ризик того, що в роботі буде допущена помилка. Але якщо це трапилося з нашим сантехніком, а не з майстром «з вулиці», ви завжди можете звернутися до служби підтримки Master911, де оперативно розглянуть ваше зауваження та нададуть допомогу у розв'язанні конфліктного питання.

Про яку б послугу не йшлося, ремонт маленької ванни, ремонт сколу чавунної ванни, встановлення раковинивстановлення кульового крана або про будь-яку іншу, наші майстри беруть на себе повну відповідальність за якість її виконання. Здійснити оплату можна, як готівкою, так і безготівковим переказом. Після закінчення ремонту ванни ми надаємо клієнту акт виконаних робіт.

Скільки коштує ремонт ванни?

Вартість всіх стандартних послуг, без урахування транспортних витрат та ціни деталей, витратних матеріалів, зазначена у нашому прайс-листі. Це свідчить про наше прагнення до чесного та прозорого ціноутворення, яке буде зрозуміле кожному замовнику, який звернувся до нас. Щоб зробити співпрацю з Мастер911 максимально комфортною для наших клієнтів, ми завжди готові проконсультувати за послугою, що цікавить, і надати інформацію про її приблизну вартість (найчастіше названий кошторис не змінюється).

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Клієнти, які проживають у межах, яких цікавить ремонт будь-якого типу ванни, можуть розраховувати на виїзд спеціаліста за вказаною адресою вже через три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Для клієнтів, що знаходяться в передмісті (), час очікування візиту майстра забере трохи більше часу – близько 4-5 годин.

Працюємо по області

Безумовною перевагою Мастер911 виступає те, що практично у всіх населених пунктах області () у нас є свої кваліфіковані фахівці, завдяки чому, навіть замовники, які проживають у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд сантехніка в день подання заявки. Це не тільки виключає тривале очікування, але й дозволяє скоротити витрати на транспорт.

Іноді трапляється так, що через високу сезонну завантаженість візит майстра вимушено переноситься на наступний день, про що вас завчасно повідомлять.

Зацікавив професійний ремонт ванни акрилом чи, можливо, будь-яка інша сантехнічна послуга, наприклад, встановлення рушникосушки? Звертайтеся до Мастер911. Рівень сервісу, що надається, у поєднанні з доступними цінами вас приємно здивує!