Ремонт ванни

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту ванн

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Усунути протікання у ванній

Усунути протікання в джакузі

Усунути засмічення в ванній

Усунути засмічення в джакузі

Герметизація ванни

Ремонт гідромасажною ванни

Ремонт джакузі

Ремонт пневмокнопки в джакузі

Полірування ванни

Реставрація ванни акриловою вкладкою

Реставрація ванни рідким акрилом

Реставрація сталевої ванни

Реставрація чавунної ванни

Усунення засмічення в змішувачі

Ремонт змішувача з термостатом

Реставрація акрилової ванни

Eмалювання ванни

Ремонт змішувача у ванній

Усунути засмічення в сифоні

Усунути протікання в сифоні

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт ванн

Назва послуги
Діапазон цін

Реставрація ванн

від 300 грн

Встановлення ванн

від 350 грн

Ремонт ванн

від 350 грн

Часті питання по ремонту ванн

Відгуки по ремонту ванн

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт ванни, як акрилової, так і чавунної, – затребувана послуга, яка спрямована на відновлення цілісності та естетичності її покриття, що дозволяє якісно змінити зовнішній вигляд. Доступна вартість послуги дає можливість уникнути повної заміни ванни, і пов'язаного з цим капітального ремонту ванної кімнати.

Залежно від матеріалу, з якого виготовлена ванна, є кілька способів її реставрації.

Так ремонт чавунної ванни може бути виконаний методом емалювання, вставки акрилового вкладиша, або за допомогою наливної епоксидної емалі.

Щодо акрилової ванни, то в процесі її експлуатації з часом можуть виявитися такі проблеми, як поява подряпин, сколів (поверхневих або глибоких) або тріщин. Вибір оптимальної технології відновлення ванни в кожному окремому випадку має виконуватися досвідченим фахівцем, що гарантує якісний кінцевий результат та розумну вартість ремонту.

Чи варто самостійно проводити ремонт ванни?

Навіть якщо на перший погляд може здатися, що ремонт ванни - досить простий процес, який не вимагає спеціальних знань і навичок, це не так. У такій роботі є маса нюансів і «підводного каміння», про які якщо не знати, то доведеться зіткнутися з результатом, дуже далеким від очікуваного. Деякі люди, щоби заощадити на послугах професійного сантехніка, запрошують майстра «з вулиці». Такий варіант – не найкраще рішення, оскільки на перший погляд робота може здаватися добре виконаною, але вже через короткий час виявляться вади, пред'явити які буде нікому, оскільки такі фахівці не надають гарантії на виконані послуги.

Вартість професійного ремонту акрилової ванни або ванни з чавуну цілком прийнятна, як і інших послуг, наприклад, встановлення змішувача тому найбільш розумне та довгострокове розв'язання проблеми, здатне допомогти уникнути маси неприємних наслідків, – звернення до Мастер911.

Мастер911: професійний ремонт ванни

Фахівці Мастер911 мають значний досвід у ремонті ванн будь-яких типів. При подачі заявки, ми ставимо клієнту ряд уточнювальних питань про тип пошкодження та особливості його ванни. На основі отриманих відповідей ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати у вартості послуги, що цікавить.

Якщо послуга стандартна, то ціна буде названа точно, відповідно до тієї, яка прописана в прайс-листі. Якщо ж без очного огляду спеціаліста неможливо визначити обсяг необхідних робіт, то вартість буде названа сантехніком вже на місці, і ми гарантуємо, що вона не відрізнятиметься від тієї, що вказана в нашому прайсі.

Прийнявши рішення звернутися до Мастер911, ви можете розраховувати на:

  • можливість подання заявки на виклик сантехніка в цілодобовому режимі, без вихідних;
  • первинну консультацію ще до приїзду майстра та інформацію про приблизну вартість необхідної послуги;
  • оперативний виїзд фахівця додому;
  • отримання високої якості.

Важливо зазначити, що наші майстри – професіонали своєї справи, ввічливі, акуратні та сумлінні. Вони не курять на робочому місці та не використовують нецензурні слова.

Переваги в Мастер911

Всі наші сантехніки отримали допуск до виїзду додому до клієнтів лише після перевірки паспортних даних та складання іспиту на підтвердження кваліфікації на високий бал. І навіть у цьому випадку не можна повністю виключати ризик того, що в роботі буде допущена помилка. Але якщо це трапилося з нашим сантехніком, а не з майстром «з вулиці», ви завжди можете звернутися до служби підтримки Master911, де оперативно розглянуть ваше зауваження та нададуть допомогу у розв'язанні конфліктного питання.

Про яку б послугу не йшлося, ремонт маленької ванни, ремонт сколу чавунної ванни, встановлення раковинивстановлення кульового крана або про будь-яку іншу, наші майстри беруть на себе повну відповідальність за якість її виконання. Здійснити оплату можна, як готівкою, так і безготівковим переказом. Після закінчення ремонту ванни ми надаємо клієнту акт виконаних робіт.

Скільки коштує ремонт ванни?

Вартість всіх стандартних послуг, без урахування транспортних витрат та ціни деталей, витратних матеріалів, зазначена у нашому прайс-листі. Це свідчить про наше прагнення до чесного та прозорого ціноутворення, яке буде зрозуміле кожному замовнику, який звернувся до нас. Щоб зробити співпрацю з Мастер911 максимально комфортною для наших клієнтів, ми завжди готові проконсультувати за послугою, що цікавить, і надати інформацію про її приблизну вартість (найчастіше названий кошторис не змінюється).

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Клієнти, які проживають у межах, яких цікавить ремонт будь-якого типу ванни, можуть розраховувати на виїзд спеціаліста за вказаною адресою вже через три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Для клієнтів, що знаходяться в передмісті (), час очікування візиту майстра забере трохи більше часу – близько 4-5 годин.

Працюємо по області

Безумовною перевагою Мастер911 виступає те, що практично у всіх населених пунктах області () у нас є свої кваліфіковані фахівці, завдяки чому, навіть замовники, які проживають у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд сантехніка в день подання заявки. Це не тільки виключає тривале очікування, але й дозволяє скоротити витрати на транспорт.

Іноді трапляється так, що через високу сезонну завантаженість візит майстра вимушено переноситься на наступний день, про що вас завчасно повідомлять.

Зацікавив професійний ремонт ванни акрилом чи, можливо, будь-яка інша сантехнічна послуга, наприклад, встановлення рушникосушки? Звертайтеся до Мастер911. Рівень сервісу, що надається, у поєднанні з доступними цінами вас приємно здивує!