Встановлення радіатора опалення

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення радіатора опалення». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню радіаторів опалення

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення алюмінієвого радіатора

Встановлення біметалічного радіатора

Встановлення сталевого радіатора

Встановлення чавунного радіатора

Встановлення підлогового радіатора

Підключення алюмінієвого радіатора

Підключення біметалічного радіатора

Підключення сталевого радіатора

Підключення чавунного радіатора

Підключення радіатора до труби

Встановлення терморегулятора на радіатор

Розводка радіаторів опалення

Заміна радіатора опалення

Заміна алюмінієвого радіатора

Заміна біметалічного радіатора

Заміна сталевого радіатора

Заміна чавунного радіатора

Демонтаж радіатора опалення

Демонтаж чавунного радіатора опалення

Ремонт сталевого радіатора опалення

Ремонт біметалічного радіатора опалення

Ремонт терморегулятора батареї

Опресування батарей опалення

Усунути протікання радіатора опалення

Промивання радіатора опалення (прочищення)

Встановлення кульового крана на батарею

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення радіаторів опалення

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення радіаторів опалення

від 350 грн

Ремонт батарей опалення

від 350 грн

Часті питання по встановленню радіаторів опалення

Відгуки по встановленню радіаторів опалення

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж батарей опалення в приватному будинку належить до категорії завдань, вирішення яких вимагає ретельної підготовки. Адже в разі найменшого порушення робочого процесу, наслідки можуть бути дуже непередбачуваними, в тому числі й привести до аварійної ситуації.

Установка батарей виконується поетапно:

 • визначення типу розводки, застосованого при організації опалювальної системи;
 • вибір деталей, в залежності від конструктивних особливостей;
 • розрахунок оптимального місця розташування труб і радіаторів;
 • монтаж батарей опалення, їх підключення та пробний запуск.

На сьогодні активно використовуються чотири види радіаторів:

 • сталеві;
 • алюмінієві;
 • чугунні;
 • біметалічні.

Установку батарей опалення рекомендується довіряти виключно професіоналам, що мають допуск до проведення такого виду робіт. Якісний результат виступить запорукою їх ефективної, безперебійної та довготривалої служби.

Установка радіаторів опалення своїми руками

Спроба самостійно виконати подібну роботу людині, без спеціальних знань і досвіду, замість очікуваної економії на вартості монтажу батарей опалення, ризикують отримати набагато серйозніші наслідки.

Нічим не краща ідея запросити неперевіреного майстра «з вулиці». Крім того, що пустивши у свій будинок незнайому людину, можна зіткнутися з його брутальністю, ще й виконання роботи може значно затягнутися, що доставить чимало незручностей. Зрештою, навіть якщо буде досягнутий задовільний результат, не можна виключати, що проблема не «спливе» пізніше, але висувати її буде нікому, оскільки гарантії на свої послуги вам ніхто не дасть.

Тому, взявши до уваги всі можливі наслідки самостійної установки радіаторів опалення, вартість роботи фахівця є абсолютно виправданою.

Мастер911: професійна установка батарей

Сантехніки Мастер911 володіють значним досвідом в установці всіх видів радіаторів і батарей опалення, включаючи установку чавунних батарей. А також інших сантехнічних робіт, таких як встановлення рушникосушкивстановлення змішувача тощо.

У процесі оформлення заявки на виклик фахівця, ми ставимо замовнику ряд питань:

 • тип опалювального обладнання;
 • матеріал виготовлення;
 • розміром;
 • кількість радіаторів;
 • де їх планується встановити;
 • скільки поверхів;
 • чи є підводка труб.

На основі отриманих відповідей, ми готові надати первинну консультацію, а також зорієнтувати за ціною послуги.

Вартість будь-якої стандартної послуги вказана в нашому прайс-листі. Тому, якщо обсяг необхідних робіт можна однозначно визначити з опису замовника, то ціна буде названа точно. У тому випадку, якщо для точного розрахунку обсягу робіт необхідний очний огляд сантехніка, то кошторис назве він уже по приїзду на місце. Але ми обіцяємо, що вона не буде відрізнятися від тієї ціни, яка вказана в прайс-листі.

Кожен клієнт, який вирішив звернутися в Мастер911, може бути впевнений у:

 • можливості подачі заявки в цілодобовому режимі;
 • отриманні консультації та інформації про орієнтовну вартість монтажу чавунних батарей або іншого опалювального обладнання;
 • швидкому виїзді майстра за вказаною адресою;
 • високій якості наданої послуги - установки радіаторів опалення за ціною, яка приємно здивує, або ж інших робіт, наприклад, встановлення кульового крана.

Всі сантехніки Мастер911 після надання будь-якої послуги в обов'язковому порядку наводять лад на своєму робочому місці, вони не вживають нецензурні слова й не курять, а також відрізняються ввічливістю, доброзичливістю та відповідальним підходом до своєї роботи.

Переваги звернення до Master911

Жоден з наших фахівців не є «випадковою» людиною, абсолютно кожен з них перед тим, як отримати допуск до обслуговування клієнтів підтвердив рівень своєї кваліфікації, склавши на високий бал іспит, попередньо пройшов навчання та перевірку документів. Однак, розуміючи, що повністю виключати людський фактор ніколи не можна, ми просимо наших клієнтів звертатися в службу підтримки Мастер911, якщо їм довелося зіткнутися з помилкою, допущеної майстром в роботі, або його непрофесійною поведінкою. Ми оперативно допоможемо вирішити конфлікт, що виник.

Про яку б послугу не йшлося, будь це установка чавунної батареї, встановлення раковини або будь-яка інша, ми виконуємо її згідно з договором, де вказуємо процес і критерії якості виконання роботи, а також умови відповідальності майстра. Розрахунок проводиться зручним для клієнта способом: готівкою або безготівковим переказом. Після того як робота прийнята клієнтом, він отримує акт виконаних послуг.

Скільки коштує установка батарей опалення?

Якщо ви хочете зорієнтуватися за ціною монтажу батарей опалення в приватному будинку, рекомендуємо ознайомитися з нашим прайс-листом, де вказані ціни на всі стандартні послуги, без урахування транспортних витрат, а також витратних матеріалів і запасних частин, які можуть знадобитися для установки. Ми прагнемо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим всім, хто до нас звернеться. Також нам важливо створити по-справжньому комфортні умови співпраці, тому ми завжди готові проконсультувати й надати інформацію про приблизний кошторис робіт.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Клієнти, які звернулися до нас з приводу виклику сантехніка і проживають в межах, можуть очікувати виїзду до них фахівця вже через три години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Для тих, хто знаходиться в передмісті (), очікування приїзду майстра відніме трохи більше часу - приблизно чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Ми маємо у своєму розпорядженні перевірених кваліфікованих фахівців у більшості населених пунктів області (). Це дозволяє нашим клієнтам, які проживають у віддалених пунктах, розраховувати на візит сантехніка в день подачі заявки, оперативне та якісне надання необхідних послуг, а також на економію транспортних витрат.

В окремих випадках, пов'язаних з ростом сезонної завантаженості майстрів, приїзд фахівця можете бути перенесений на наступний день. Про це ви будете попереджені ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вас цікавить професійна установка радіаторів за ціною, яка приємно здивує, - звертайтеся в Мастер911.