Встановлення ванни у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Ужгороді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Ужгороді

Відгуки по встановленню ванн у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальний ремонт у ванній кімнаті, як правило, завершується установкою ванни. Залежно від форми, типу, розміру, ваги й виду матеріалу, з якого виготовлена ванна, приймається рішення про те, як правильно виконати необхідні роботи.

Потрібно мати на увазі, що компетентна установка ванни передбачає наявність досвіду, навичок і спеціалізованих знань, а також дотримання параметрів, розуміння правил, висунутих до приміщення.

Чи можна самому виконати монтаж ванни?

Провальні спроби власними силами здійснити монтаж і установку акрилової, чавунної або сталевої ванни не вітаються. Оскільки це пов'язане з небажаним ризиком відхилення від встановлених нормативів, випадкового допущення будь-якої помилки або порушення техніки безпеки. Наслідки такого підходу можуть виявитися дуже серйозними: крім зниження рівня комфорту та безпеки сім'ї, з'явиться загроза в тому, що вода затопить і вашу квартиру, і сусідів, що живуть поверхом нижче.

Виклик недосвідченого, неперевіреного або некомпетентного виконавця зовсім не найкращий варіант. По-перше, монтаж акрилової, сталевої або ж чавунної ванни може зайняти занадто багато часу, і що надзвичайно важливо, на надану послугу ви не будете мати абсолютно ніяких гарантійних зобов'язань. Немає потреби піддавати себе ризику, а викликайте випробуваного, досвідченого, надійного професіонала, який швидко, якісно та надійно впорається із роботою.

Master911: компетентна установка круглої, кутової та овальної ванни

Майстри-сантехніки сервісу домашнього ремонту Master911 володіють солідним досвідом в установці акрилових, чавунних, металевих ванн різних габаритів, форм і конструкцій.

Під час виклику техніка, ми завжди ставимо клієнту кілька питань про сантехнічне обладнання, особливості, побажання та місце його установки, після цього зможемо надати початкову рекомендацію та визначитися з вартістю послуги.

Ціни на всі стандартні сервісні послуги вказуються в сервісному прайс-листі, і при першому запиті будуть названі клієнту. Коли ж буде потрібна нестандартна послуга, тоді остаточна ціна буде озвучена сантехніком в момент приїзду на квартиру, після розрахунку повного обсягу робіт. Однак ми гарантуємо, що ціна буде дорівнювати тій, яка позначена в прайс-листі.

При зверненні в маркетплейс Master911, ви зможете отримати:

 • надання надійної, якісної та гарантійної сервісної послуги - монтажу круглої, овальної або кутової ванни;
 • зручну можливість оформити заявку кожен день, в режимі 24/7, без вихідних і свят;
 • інформацію та первинну консультацію про приблизну або ж остаточну вартість сервісної послуги;
 • терміновий прихід сертифікованого, професійного та досвідченого слюсаря-сантехніка.

Наші фахівці не матюкаються, показують відповідальне ставлення до своєї роботи, обов'язково прибирають за собою робочу зону, прихильні й чуйні до бажань замовників, не курять.

Переваги сервісу побутових послуг Мастер911

Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими фахівцями, кожен з них ще до отримання допуску до роботи з замовниками захистив свою кваліфікацію, добре склавши тестовий іспит і, крім цього, пройшов навчання та перевірку документів. Однак, попри подібні заходи, жоден майстер не застрахований від прикрих помилок, і тому ми готові надати ефективну допомогу при утворенні спірних моментів.

Всі сервісні сантехніки надають гарантію на виконувані послуги. Оплатити роботу слюсаря-сантехніка - монтаж ванни - ви маєте можливість найзручнішим чином: готівкою або безготівковим перерахуванням. У разі, якщо ви раптово побачили будь-яку помилку в діяльності виконавця або ж зіткнулися з його некоректною дією, терміново телефонуйте в службу підтримки замовників нашого сервісу. В кінці виконання настановних робіт клієнти приймають акт виконаних послуг. Будь-яка послуга (зокрема: установка ванни без ніжок, кутової ванни або ванни з масажем) надається згідно з договором, де зображені аспекти проведення робіт, терміни виконання, сам процес, умови відповідальності виконавця.

Вартість установки овальної, кутової або ж круглої ванни

Якщо вам потрібно з'ясувати, скільки коштує установка чавунної округлої ванни, ванни з джакузі або монтаж акрилової ванни, в будь-який момент ви зможете ознайомитися з нашими розцінками. У затвердженому документі є розцінки на стандартні сервісні послуги, без транспортних витрат і вартості витратних матеріалів, запасних частин, які можуть знадобитися під час монтування. Ми невпинно прагнемо до абсолютно прозорого та максимально зрозумілому всім нашим замовникам ціноутворення й до високого рівня комфорту. З цією метою ми завжди готові надати клієнтам початкову консультацію та зорієнтувати по приблизній ціні сервісної послуги. Зазвичай, зазначена ціна, яка була визначена спочатку, при розрахунку не змінюється.

Виклик сантехніка у Ужгороді з виїздом по Закарпатській області

Виконуємо роботи в м. Ужгород

Усі замовники, які знаходяться в межах Ужгорода, можуть сподіватися на терміновий виїзд без вихідних майстра - орієнтовно через 3 години з моменту оформлення заявки в сервісі побутових послуг Мастер911.

Працюємо в приміській зоні Ужгорода

У випадку, якщо наші клієнти живуть в передмістях Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), приїзд фахівця теж не відніме багато часу - в середньому 4-5 годин.

Ми працюємо по Закарпатській області

Сервіс послуг Master911 має кваліфікованих, сертифікованих сантехніків в переважній більшості н.п. Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). У зв'язку з цим, клієнти, що знаходяться в далеких точках, яким потрібна компетентна установка, збірка сучасної ванни, в той же день, коли ними було складено замовлення, мають можливість сподіватися на отримання потрібної послуги. Такий сервіс, крім комфортних переваг, ще й дозволяє заощадити гроші на автотранспортних витратах. Іноді бувають такі випадки, коли внаслідок високої сезонної завантаженості, виїзд слюсаря-сантехніка відповідно до обставин переноситься на наступну дату. Про таку ситуацію ми повідомляємо клієнтам заздалегідь, на етапі оформлення замовлення на виклик.

Якщо вас цікавить оперативна установка ванни за ціною, яка вам дуже сподобається, - звертайтеся в маркетплейс Мастер911.

Ви маєте можливість переконатися в рівні наданого нашими майстрами техобслуговування та високій професійній якості пропонованих послуг!