Ремонт газового котла

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт автоматики газового котла

Ремонт циркуляційного насосу газового котла

Ремонт плати керування газового котла

Чистка теплообмінника газового котла

Ремонт турбін газового котла

Заміна пальника газового котла

Заміна датчика тиску води газового котла

Заміна крана підживлення газового котла

Заміна манометра в газовому котлі

Заміна мембрани в газовому котлі

Заміна плати газового котла (модуль управління)

Заміна запобіжного клапана газового котла (вибухового)

Заміна прессостата газового котла

Заміна розширювального бака в газовому котлі

Заміна сальників в газовому котлі

Заміна теплообмінника в газовому котлі

Заміна трьохходового клапану в газовому котлі

Заміна фільтра газового котла

Заміна циркуляційного насоса в газовому котлі (підключення)

Ремонт запобіжного клапана газового котла (вибухового)

Ремонт прессостата газового котла

Ремонт трьохходового клапану газового котла

Пайка теплообмінника газового котла

Заміна автоматики газового котла

Цінові пропозиції по ремонту газових котлів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових котлів

Відгуки по ремонту газових котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Будь-які некоректності в роботі газового котла, як і його вихід з ладу, - привід якнайшвидше звернутися до перевіреного сервісу послуг з ремонту газового котла і викликати додому кваліфікованого майстра. Така оперативність, по-перше, вбереже від непередбачених наслідків, пов'язаних з ризиком експлуатації несправного газового агрегату, а по-друге, допоможе уникнути посилення проблеми, коли замість простого ремонту доведеться понести витрати на дорожчий капітальний.

Залежно від рівня складності неполадки та майбутнього обсягу необхідних ремонтних робіт, всі види ремонту газового котла умовно поділяють на три типи: простий, середнього рівня і складний.

Простий ремонт. До нього можна віднести:

 • перезапуск аварійного термостата;
 • скидання налаштувань або перезапуск котла;
 • налаштування параметрів роботи й експлуатації;
 • підживлення системи опалення.

Ремонт середнього рівня складності:

 • ремонт/заміна датчика протока;
 • заміна датчиків температури теплоносія або ГВП;
 • заміна пресостата;
 • очищення або заміна іонізаційного електрода й електрода розпалу;
 • перевірка рівня тиску та підкачування розширювального бака;
 • заміна запобіжників в платі управління.

Складний ремонт:

 • розбирання, очищення або ремонт триходового клапана, перемикання ГВП;
 • заміна підшипників на вентиляторі димовидалення;
 • ремонт газового клапана;
 • промивка теплообмінника (демонтаж, промивка в сервісному центрі та монтаж);
 • розбирання та очищення гідроблоку з заміною помпи;
 • розбирання газового пальника з прочищенням форсунок;
 • пайка/ремонт модуля (плати) управління.

Ознаки несправності газового котла

Найчастіші «симптоми», що вказують на несправність роботи агрегату або на його вихід з ладу:

 1. Не запалюється пальник, гасне відразу після запалювання, в процес розпалювання чути шум і сторонні звуки (міні-вибухи, постукування, гул і т. д.) Ймовірні причини: «забитий» пальник, проблема з платою, «сіла» батарейка.
 2. З корпусу котла капає вода, утворюється конденсат. Ймовірні причини: протікає теплообмінник, з'єднання біля котла, редуктор в котлі, або сама труба.
 3. Батареї не прогріваються або гріють слабо. Ймовірні причини: "забита" система, проблеми з електронікою або безпосередньо з платою, вихід з ладу терморегулятора, розташованого біля батареї.
 4. Фактична температура води не відповідає виставленій (холодна, недостатньо тепла, кип'яток...). Ймовірні причини: «забитий» теплообмінник, зламався редуктор, проблеми з платою або рівнем тиску.
 5. Не загоряється гніт або гасне відразу після запалювання. Ймовірні причини: забитий пальник, проблеми з димоходом (необхідно звернутися до спеціаліста з прочищення димоходів).
 6. Занадто велика витрата газу.

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр послуг зі встановлення газових котлів, їх сервісного обслуговування, проведення діагностики й ремонту будь-якого рівня складності.

Наші фахівці володіють значним досвідом роботи з котлами від всіх відомих сьогодні виробників: Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Беретта (Берета / Beretta), Віссманн (Вісман / Viessmann), Протерм (Protherm), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Херманн (Hermann), Данко (Danko), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Баксі (Baxi), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Нова Флоріда (Nova Florida), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Соллі (Солі / Solly), Атон (Aton), Фондітал (Fondital), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Рока (Roca), АОГВ Житомир, Нобель (Nobel), Део (Daewoo), Термона (Thermona), Атем (Аtem), Хай Терм (Hi-Therm), Сіменс (Siemens), Маяк, Тіберіс (Tiberis), Нав'єн (Navien), Роктерм (Rocterm), Колві (Kolvi), Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Елексія (Elexia), Вольф (Wolf), Бонжуані (Bongioanni), Термекс (Thermex), Індесіт (Indesit), Різон (Reeson), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), Новатек (Nova Tec), Тепловест (Teplowest), Ренс (Rens), Сайм (Сім / Sime), Вулкан (Vulkan), Альфа (Alpha), Кітурамі (Kiturami), Радіант (Radiant), Шафуто (Chaffoteaux).

Увага!

 • Не здійснюйте ремонт газового котла своїми руками. Обслуговуванням, діагностикою та ремонтом обладнання повинен займатися виключно кваліфікований фахівець, що володіє відповідними технічними навичками та спеціальним доступом до проведення даного типу робіт. Самостійні спроби з'ясування причини некоректної роботи агрегату або заміни однієї з деталей, що в кращому випадку не призведуть до бажаного результату, у гіршому ж спровокують серйознішу неполадку або загрозу здоров'ю і життю людей.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Прагнучи заощадити на оплаті професіонала, деякі люди не замислюються про те, чим здатна обернутися така «економія». По-перше, ні про яку гарантії на надані послуги не йдеться, по-друге, за вашу техніку теж ніхто не візьме на себе відповідальності, а по-третє, часто неперевірені майстри, з метою здешевлення ремонту, використовують не оригінальні запасні частини й деталі, а їх дешеві аналоги, які довго не прослужать...

Прайс-лист на послуги

Скоро буде...

Як формується ціна?

Робити ремонт вигідніше, ніж придбати нову техніку.

Фахівці нашого сервісу дотримуються затвердженого прайсу, що не дає можливості для будь-яких маніпуляцій з цінами. Вартість ремонту газового котла прозора і справедлива.

Для визначення типу послуги / неполадки ми ставимо уточнювальні питання. На основі отриманої інформації (відповіді) ми визначаємо, до якого типу належить послуга/несправність.

Базові (стандартні) послуги / неполадки

На базові послуги / неполадки ціна відома заздалегідь (до приїзду майстра) і не змінюється.

Нестандартні послуги / неполадки (складно визначити)

Якщо несправність (або послуга) нестандартна, ми можемо зорієнтувати у вартості. Визначити точну ціну роботи можливо тільки після діагностики газового котла. Тоді фахівець розумітиме обсяг робіт і зможе назвати точну вартість ремонту або послуги. Вона буде відповідати прайсу!

Остаточна ціна ремонту газового котла залежить від ряду факторів:

 • транспортні витрати;
 • вартість витрат на деталі (запчастин);
 • купівля всіх матеріалів майстром.

Що Ви отримаєте?

Основні переваги нашого сервісу:

 • Приймання заявок 24/7.
 • Виїзд фахівця протягом трьох годин;
 • Попередня консультація та інформація про вартість;
 • Ввічливість, акуратність майстрів;
 • Обов'язкове прибирання свого робочого місця;
 • Прийнятні та фіксовані ціни;
 • Зручний спосіб оплати;
 • Гарантійні зобов'язання.

Базові особливості сервісу:

 • Досвід. Master911 – сервіс послуг досвідчених і перевірених майстрів. Перед початком співпраці з новим виконавцем проводиться співбесіда й перевіряються паспортні дані. На нашому сервісі не працюють новачки, лише досвідчені кваліфіковані фахівці!
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання на надані послуги й замінені деталі/запчастини.
 • Договір. Після закінчення роботи надаємо акт виконаних послуг.
 • Швидкість роботи. На нашому сайті можна залишити заявку на ремонт газових котлів. Після отримання й обробки заявки клієнт за кілька хвилин отримає перевіреного фахівця, який знаходиться найближче. Наша логістика дозволяє приїхати майстру протягом 2-3 годин після оформлення заявки.
 • Всі послуги в одному місці. Широкий перелік робіт, послуг з ремонту побутової техніки. Співробітники сервісу Master911 здійснюють ремонт різних котлів, колонок, бойлерів, плит і духовок, пральних машин і всіляких типів холодильників, а також надають послуги сантехніка, електрика або навіть хімчистки диванів, збірки меблів, вивозу сміття, наявні також монтажні послуги... Вам не потрібно кожен раз шукати виконавця на різних неперевірених інтернет ресурсах.

Як замовити виклик майстра?

 1. Подайте заявку. Заповнити її можна прямо на сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на уточнювальні запитання. На основі отриманих даних надамо кваліфіковану попередню консультацію та зорієнтуємо у вартості майбутнього ремонту/послуги.
 3. Надання послуги. В середньому, майстер виїжджає через 3 години після оформлення заявки. Точний час залежить від завантаженості, сезону і місця розташування. Час роботи займає близько 1-2 годин.

Виклик майстра в межах міста і по області

Якщо Вас цікавить терміновий і якісний ремонт газових котлів, а також інші роботи з ремонту газового котла (підключення, перший запуск, обслуговування, проведення діагностики або заміна) – звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд по місту

Якщо Ви знаходитесь в межах міста, то майстер з ремонту газового котла, що володіє досвідом, технічними навичками й доступом до такого виду робіт, виїде до Вас приблизно через 3 години після оформлення заявки.

Виїзд в передмістя

Якщо Ви перебуваєте в передмісті, то виїзд фахівця може зайняти трохи більше часу - 4-5 годин.

Виїзд по області

Ми також здійснюємо виїзд в населені пункти області, найчастіше майстер приїжджає в день оформлення заявки, оскільки практично у всіх населених пунктах у нас є техніки. За умови високої завантаженості, характерної для сезону, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.

Вартість ремонту газового котла при стандартних неполадках вказана та чітко зафіксована в прайсі.