Встановлення ванни у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Львові

Відгуки по встановленню ванн у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальний ремонт у ванній, як правило, завершується монтажем ванни. Від розміру, форми, ваги, типу й виду матеріалу, з якого зроблена ванна, залежить рішення про те, як правильно виконати необхідні роботи.

Слід мати на увазі, що компетентна установка ванни передбачає наявність досвіду, спеціальних знань і навичок, а також розуміння правил, дотримання параметрів, що висунені до приміщення.

Чи можливо самостійно змонтувати ванну?

Невдалі спроби власними руками зробити установку і монтаж акрилової, чавунної чи сталевої ванни не рекомендуються. Це пов'язано з ризиком відступу від встановлених норм, випадкового допущення будь-якої похибки або порушення правил безпеки. Наслідки такого підходу можуть виявитися дуже серйозними: крім зниження якості безпеки й комфорту домочадців, з'явиться загроза в тому, що ви швидко затопите не тільки власну квартиру, а також сусідів, що живуть поверхом нижче.

Прохання про допомогу недосвідченого, неперевіреного чи некомпетентного фахівця - це зовсім не найкращий вихід. Передусім установка чавунної, сталевої чи акрилової, кутової чи овальної ванни може затягнутися за часом, а по-друге, на сантехнічну послугу, що надається, ви не отримаєте абсолютно ніякої гарантії. Не слід піддаватися ризику, а викликати надійного, перевіреного, досвідченого фахівця, який якісно та швидко впорається з певним завданням.

Мастер911: професійна установка кутової ванни

Майстри-сантехніки сервісу Мастер911 володіють солідним досвідом у монтажі акрилових, чавунних, металевих ванн будь-яких форм, габаритів і конструкцій.

У момент заповнення форми замовлення на виклик фахівця на адресу ми задаємо замовнику ряд питань про сантехнічне обладнання, місце, побажання й особливості його установки, після цього готові надати первинну консультацію та визначитися з вартістю послуги.

Розцінки на стандартні роботи є в нашому прайсі та при першому проханні надаються замовникові. У разі, якщо ж потрібна нетипова послуга, тоді точна вартість буде озвучена майстром-сантехніком уже при відвідуванні додому, після встановлення повного обсягу завдань. Однак ми гарантуємо, що розцінка не відрізнятиметься від тієї, яка написана в прайс-листі.

При зверненні в маркетплейс Мастер911, ви отримаєте:

  • забезпечення якісної, надійної та гарантійної роботи - монтажу сталевої, акрилової чи чавунної ванни;
  • оперативний приїзд сертифікованого, досвідченого та професійного сантехніка;
  • можливість оформити замовлення в будь-який день, в цілодобовому режимі, зокрема в вихідні та святкові дні;
  • важливу інформацію, а також первинну консультацію щодо орієнтовної чи точної ціни сервісної послуги.

Наші виконавці не димлять цигаркою, проявляють серйозне ставлення до своєї роботи, обов'язково прибирають робочу зону, не лаються, чуйні й доброзичливі до бажань клієнтів.

Переваги сервісу послуг Master911

Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими сантехніками, кожен з їх числа перед отриманням доступу до обслуговування замовників захистив свою кваліфікацію, добре склавши іспит і, крім того, пройшов верифікацію персональних документів і спеціальне навчання. Але, попри такі заходи, жодна людина не застрахована від можливих прорахунків, тому ми завжди готові надати ефективне сприяння при виникненні конфліктної ситуації.

У кінці виконання настановних робіт замовники приймають акт виконаних сервісних послуг. У тому випадку, якщо вам довелося виявити будь-яку похибку в діяльності фахівця або ж зіткнутися з його непрофесійною дією, звертайтеся в сервісну службу підтримки. При розрахунку за роботу майстра-сантехніка (установка ванни) у вас є ряд способів: готівкою чи безготівковим переказом. Будь-яка сервісна послуга (наприклад: установка ванни з масажем, ванни без ніжок або кутової ванни) робиться згідно з договором, де зображені аспекти проведення робіт, тимчасові терміни, сам процес, умови відповідальності виконавця. Усі наші слюсарі-сантехніки завжди дають гарантійні умови на надавані сервісні послуги.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вас зацікавить, скільки коштує монтаж акрилової ванни, встановлення ванни з джакузі чи установка чавунної округлої ванни, в будь-якому випадку ви зможете ознайомитися з нашим прайсом. Там вказані розцінки на всі стандартні сервісні послуги, без урахування транспортних витрат і вартості матеріалів, запчастин, які можуть знадобитися під час монтування. Маркетплейс Мастер911 прагне до абсолютно прозорого та максимально зрозумілого будь-якому нашому клієнту ціноутворення, а також до комфортного рівня технічного обслуговування. Дотримуючись такої мети, ми раді в будь-який момент надати замовникам, які зателефонували нам, первинну консультацію й зорієнтувати стосовно приблизної ціни сервісної послуги, що цікавить. Як правило, спочатку названа ціна не змінюється.

Виклик фахівця у Львові з виїздом по Львівській області

Приймаємо замовлення в передмістях Львова

Якщо ви проживаєте в передмістях Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), прихід техніка також не займе занадто багато часу - орієнтовно не більше чотирьох-п'яти годин.

Виконуємо роботи по Львівській області

Сервіс Master911 налічує в розпорядженні перевірених, грамотних майстрів-сантехніків в основній масі населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). У зв'язку з цим клієнти, що перебувають у далеких населених пунктах і яким потрібна якісна збірка, установка нової ванни, мають можливість розраховувати на надання їм замовленої послуги в той же день, як тільки ними був оформлений договір. Такий сервіс, не враховуючи інших позитивних нюансів, ще й дає можливість заощадити на транспортних витратах. Іноді бувають такі випадки, коли через підвищення сезонної зайнятості виїзд майстра вимушено відкладається на інший день. Щодо цього ми повідомляємо клієнтам заздалегідь, під час подачі замовлення на виклик.

Працюємо в районах Львова

Клієнти, що звернулися до нас, які проживають у районах Львова, можуть розраховувати на оперативний виїзд досвідченого майстра - приблизно через 3 години з часу подачі заявки в сервісі домашнього ремонту Мастер911.

Якщо вам потрібне оперативна установка нової ванни за адекватною ціною, звертайтеся в наш сервіс.

І в вас особисто є можливість переконатися в рівні пропонованого нашими майстрами сервісного обслуговування та високій якості пропонованих сантехнічних послуг!