Ремонт бойлера

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів

Відгуки по ремонту бойлерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені поломки бойлера

 • Заміна термостата (терморегулятора) бойлера. Термостат в бойлерах відповідає за підтримку виставленої температури й захист від перегріву. У разі, якщо в роботі термостата стався збій, тоді вода не буде прогріватися до виставленої температури або, навпаки, буде перегріватися, що призведе до перевитрати електричної енергії та інших неприємних наслідків. Тому якщо спостерігається одна з перерахованих ознак, слід звернутися за допомогою до перевіреного кваліфікованого майстра для заміни термостата або ремонту.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо під час роботи нагрівача чути сторонні звуки, він слабо прогріває воду або ж його не вдається увімкнути, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра.

  Частим наслідком того, що нагрівальний елемент покрився накипом, є погана вода. Відповідно потрібне регулярне чищення, а при необхідності і заміна зношених деталей. Якщо ігнорувати рекомендації з обслуговування бойлера (мінімум 1 раз в рік), результатом такої халатності стане дорогий ремонт ТЕНа або необхідність в купівлі нового.

 • Заміна датчика температури в бойлері. Покажчик (датчик) температури – невід'ємний елемент бойлера, що відповідає за коректність його роботи. Його функція полягає в тому, щоб подавати сигнал на керуючий блок, який вмикає/вимикає нагрів води та вказує на можливі несправності.

  Датчик температури, хоч і не часто, але все ж іноді виходить з ладу і вимагає обов'язкової заміни. В іншому випадку неможлива коректна робота системи автоматики в бойлері.

  На збій в роботі температурного датчика можуть вказувати: невідповідність фактичної виставленої температури води, постійні зміни на дисплеї показників температури, не відключається нагрів, на дисплеї приладу висвічується помилка.

 • Заміна анода в бойлері. Єдиний захист бака від корозії – магнієвий анод, встановлений усередині біля ТЕНа або над внутрішньою колбою в баку бойлера. При нагріванні води з неї активно виділяється кисень. Оскільки магній швидше вступає в реакцію з ним, ніж залізо, то внаслідок окислення внутрішні стінки бака починають руйнуватися тільки після того, як повністю окислився магнієвий анод. Тому слід знати, що несвоєчасна заміна анода (за умови поганої якості води) призводить до витончення стінок бака, зниження якості емалевого покриття і, зрештою, – до передчасного виходу з ладу водонагрівача.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. Зворотний клапан бойлера – захисний елемент, що запобігає підвищенню тиску в баку. У тому випадку, якщо тиск у водопроводі у межах норми, а клапан протікає, то необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця для його заміни. За час експлуатації він міг забитися частинками іржі або накипу або просто ослабнути внаслідок природного зносу. Важливо розуміти, що в разі несвоєчасної заміни несправного клапана, при нагріванні води може виникнути надмірний тиск, що призведе до розриву бака на частини.

Увага!

 • Не ремонтуйте бойлер своїми руками. Попри те, що є чимало тих, хто намагається самостійно провести діагностику зламаного водонагрівача, керуючись порадами з відео на ютубі (youtube), ми і виробники бойлерів, категорично не рекомендують намагатися самостійно полагодити техніку. Наша практика показує, що самостійний ремонт призводить до складнішого ремонту або остаточного виходу з ладу техніки.
 • Не використовуйте несправний водонагрівач. У тому випадку, якщо ви помітили будь-яку некоректність у роботі котла, пов'язану начебто зі стороннім шумом, недостатнім прогріванням води або чимось іншим, від'єднайте пристрій від мережі і зверніться за допомогою до перевіреного кваліфікованого майстра. Швидкий ремонт бойлерів вдома і своєчасне обслуговування допоможе уникнути складних поломок і мінімізувати витрати на відновлення робочого стану техніки.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Послуга з ремонту бойлерів, надана фахівцем сумнівної кваліфікації – практично настільки ж ризикована витівка, як і самостійні спроби повернути техніку в робочий стан. Це пов'язано з тим, що такі «спеціалісти» не надають жодних письмових гарантій на надані послуги, далеко не завжди використовують оригінальні запасні частини, а також не готові брати на себе яку-небудь відповідальність за вашу техніку.

  Часто якщо техніка повторно вийде з ладу (за умовної гарантії), то в більшості випадків з неперевіреними майстрами більше немає зв'язку, або вони просто відмовлятися приїжджати.

Ми пропонуємо надійних і перевірених майстрів з великим досвідом роботи від монтажу бойлера, чищення, і до повного ремонт водонагрівача! Працюємо з усіма відомими виробниками: Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантік (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Занусі / Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індесіт (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (вулкан / Galmet) та багато інших!

Що ви отримаєте?

Кожен замовник може розраховувати на досвідченого фахівця, який виконає комплексні послуги з установки бойлера, чищення, обслуговування, діагностики, ремонту будь-якого рівня складності!

Ряд інших переваг:

 • Цілодобове приймання заявок. Працюємо 24/7, звертайтеся в будь-який час.
 • Фіксовану ціну. Вартість ремонту бойлерів відповідає прайсу і не зміниться після приїзду.
 • Гнучка оплата. Можливість оплати готівкою або безготівковим переказом.
 • Швидкий виїзд. Приїжджаємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Чистота і ввічливість. Після роботи у послуги входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Прийнятні ціни. У нас доступні ціни, які відповідають досвіду майстра. Ви з точністю будете знати яка ціна ремонту бойлерів, ще до приїзду нашого фахівця.
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання на надані послуги і замінені деталі/запчастини.
 • Договір. Після закінчення роботи надаємо акт виконаних послуг.

Як замовити послуги з ремонту?

А замовити послуги з ремонту бойлерів дуже просто, на все піде не більше 2-х хвилин:

 1. Подача заявки. Подати заявку на виклик майстра з ремонту бойлерів можна в телефонному режимі або залишивши її на сайті.
 2. Відповідь на питання. При оформленні заявки слід відповісти на уточнювальні питання. Після чого ми зможемо відповісти на питання по вартості (наприклад: "Яка ціна ремонту бака бойлера?").
 3. Приїзд майстра + послуга. Через 2-3 години після подачі заявки майстер виїжджає за вказаною адресою для надання послуг.

Виклик майстра з ремонту водонагрівачів

Якщо Вас цікавить діагностика або екстрений ремонт бойлерів з наданням гарантії на всі надані послуги, тоді радимо перевіреного майстра сервісу Master911.

Виїзд по місту

Якщо ви перебуваєте в межах міста, то в середньому через 3 години після оформлення заявки за вказаною адресою виїжджає наш перевірений кваліфікований фахівець.

Виїзд в передмістя

Якщо ви перебуваєте в передмісті, то виїзд і приїзд майстра може зайняти 4-5 годин.

Виїзд по області

У всіх населених пунктах області у нас є майстри, тому в більшості випадків приїжджаємо в день виклику. Замовляючи послуги в наших професіоналів, ви точно економите час і транспортні витрати. Оскільки в сезон може бути велика завантаженість, тоді виклик може перенестися на наступний день.

Звертайтеся тільки до перевірених майстрів. З нами ви можете бути впевненими в якості наданих послуг нашими майстрами. Приймаємо заявки цілодобово!