Ремонт автокондиціонера

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт автокондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту автокондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт компресора автокондиціонера

Цінові пропозиції по ремонту автокондиціонерів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Ціни на ремонт автокондиціонерів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту автокондиціонерів

Відгуки по ремонту автокондиціонерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Клімат-контроль у кожному автомобілі використовується для вирішення великої кількості завдань, серед яких відзначають не тільки охолодження повітряних мас, але й очищення повітря в салоні від неприємних запахів, вологи. Несправна робота системи кондиціювання негативно впливає на якість експлуатації всього транспортного засобу. Відсутність регулярного обслуговування призводить до таких серйозних наслідків, як:

 • перегрів силових агрегатів;
 • збільшена витрата палива;
 • накопичення великої кількості конденсату.

Тому потрібно замовити терміновий ремонт автокондиціонерів з виїздом майстра за вказаною адресою. В результаті нема потреби особисто вирушати в автосервіс, оскільки розв'язання всіх проблем можна довірити досвідченому слюсарю.

Ознаки поломки

Зрозуміти, що потрібно ремонт автомобільних кондиціонерів вдома, можна внаслідок наступного списку актуальних «симптомів» поломки:

 • На поверхні компресора з'являються нехарактерні масляні патьоки.
 • Занадто шумна робота пристрою.
 • Наявність неприємного запаху у салоні.
 • Скупчення конденсату у салоні.
 • Втрата колишньої ефективності під час запуску системи.
 • Автоматичне вимкнення компресора.
 • Наявність інею на поверхні шлангів, на фільтрах та трубках випарника.
 • Перегрівання моторного відсіку.

Наявність хоча б однієї ознаки з поданого списку свідчить необхідність проведення діагностики, головна мета якої полягає у з'ясуванні точної причини несправності. Тільки після завершення діагностичних робіт відбувається ремонт клімат-контролю.

Ремонт кондиціонерів у машині: з чого потрібно почати

Насамперед майстер звертає увагу на перевірку герметичності системи, а також на можливий витік фреону. Тому здійснюється візуальний огляд трубок, прокладок та інших елементів, які можуть мати суттєві дефекти. Крім того, не зайвим буде перевірити тиск.

Вартість послуг спеціаліста залежить від того, які саме проблеми потрібно вирішити:

 1. Перевірка компресора – огляд запобіжників, перевіряється надійна фіксація набору болтів. Якщо сталася поломка дротів або приводного ременя, потрібно виконати повноцінну заміну компресора.
 2. Перевірка муфти на Тойоті, Ауді, Рено, Ніссані, Опелі, Мазді, Інфініті та інших машинах. Причиною несправності може бути витік холодоагенту, знос підшипників, дефекти в роботі електромагніту та інше.
 3. Перевірка радіатора та подальше виконання ремонтних робіт, пов'язаних із зовнішньою або внутрішньою частиною деталі.
 4. Ремонт трубок автокондиціонера, вартість яких вказана у прайсі та залежить від ступеня складності запланованих завдань, марки та моделі авто. Наприклад, наявність невеликих тріщин в алюмінієвих моделях можна легко закласти із застосуванням спеціальних сумішей.

Практично завжди під час відновлення клімат-системи транспорту доводиться проводити заміну фільтра осушувача. Досвідчені слюсарі рекомендують автовласникам проводити діагностику, щоб виконати планову заміну цього фільтра на початку весни.

Чому не можна ігнорувати наявність проблеми

Автоматика сучасних автомобілів відрізняється складною конструкцією, з якою може розібратися лише досвідчений фахівець. Наявність великої кількості крихких елементів призводить до неможливості виконання зварювання, а тому потрібне паяння із застосуванням спеціального набору інструментів.

Ігнорування проблеми призводить не тільки до особистого дискомфорту водія та його пасажирів, але й стає причиною пошкодження інших систем, запчастин у транспорті. В результаті автовласник стикається з дорогими відновлювальними роботами. Тому фахівці сервісу Мастер911 рекомендують своєчасно реагувати на різні поломки та замовляти ремонт системи кондиціювання автомобіля за вигідними цінами у справжніх професіоналів. Крім того, додатково фахівці допоможуть зробити заправку системи кондиціювання з подальшим підбором якісного холодоагенту.

Ремонтні роботи за вигідними цінами 

Одним із важливих критеріїв вибору відповідної послуги від конкретного слюсаря є саме цінова політика. На сервісі Мастер911 представлений список перевірених професіоналів, які готові запропонувати клієнтам демократичну вартість, яка залежить від:

 • Марки та моделі певної машини.
 • Регулярність планового обслуговування клімат-системи.
 • Ступеня складності, обсягу майбутніх робіт, наявності додаткових поломок.

У прайсі вказані стандартні послуги та актуальні ціни, а для уточнення додаткових нюансів завжди можна скористатися за допомогою менеджерів, які в телефонному режимі зможуть детальніше розповісти про особливості ремонту.

Переваги ремонтних робіт від фахівців Мастер911

Різноманітний пакет послуг – одна з головних переваг сервісу. Власники авто зможуть вибрати ремонт кондиціонера в авто вдома за доступними цінами із прайсу. У зазначений район міста приїжджає кваліфікований слюсар із необхідним набором інструментів та деталей для можливої ​​заміни.

Однак це далеко не єдина причина, зазначають ще кілька:

 • Можливість викликати майстра на найближчий день та час – професіонали працюють без вихідних та святкових днів.
 • Офіційна гарантія, яка надається після завершення виконаної роботи.
 • Обслуговування системи кондиціювання різних марок авто: Ford, KIA, Nissan, Daewoo, Toyota та багато інших.
 • Ретельний вибір оригінальних запчастин.

Щоб залишити заявку на сайті Мастер911, достатньо заповнити лише три рядки, вказуючи ім'я, номер телефону для зворотного зв'язку та докладний опис проблеми – що саме потрібно зробити. Подана інформація допоможе фахівцеві розібратися із ситуацією, щоб краще підготуватися до майбутніх робіт.