Встановлення ванни у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Кропивницькому

Відгуки по встановленню ванн у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка ванни вважається одним з дуже дорогих та відповідальних моментів, і здійснюється, як правило, на завершальному етапі ремонтних робіт у ванній. Залежно від форми, ваги, типу, розміру та матеріалу, з якого виготовлена ванна, приймається рішення про те, як оптимально зробити необхідні роботи.

Слід мати на увазі, що грамотний монтаж ванни передбачає наявність навичок, досвіду та спеціалізованих знань, як і дотримання умов, розуміння правил, що пред'являються до приміщення.

Чи можливо самостійно виконати монтаж ванни?

Дилетантські спроби власними силами зробити монтаж та встановлення сталевої, акрилової або чавунної ванни не вітаються. Це з небажаним ризиком допущення будь-якої похибки, невиконання правил безпеки чи недотримання встановлених нормативів. Наслідки подібного можуть бути дуже неприємними: крім зниження рівня безпеки та комфорту домочадців, з'явиться небезпека в тому, що вода затопить і вашу квартиру, і сусідів нижніх поверхів.

Звернення за допомогою до неперевіреного, недосвідченого та некомпетентного фахівця зовсім не найкращий варіант. Насамперед установка круглої, кутової або овальної ванни може затягнутися за часом, а по-друге, на надану послугу ви не отримаєте жодної гарантії. Краще не ризикувати, а запросити перевіреного, досвідченого, надійного фахівця, який надійно, швидко та якісно зможе впоратися з поставленим завданням.

Мастер911: якісна установка ванни

Майстри-сантехніки сервісу побутового ремонту Master911 мають багатий досвід у монтажі чавунних, акрилових, металевих ванн будь-яких форм, габаритів та конструкцій.

У момент оформлення заявки на виклик майстра додому, ми завжди ставимо клієнту кілька важливих питань про сантехнічне обладнання, побажання, місце та особливості його встановлення, після чого готові надати оперативну рекомендацію та визначитися за ціною послуги.

Ціни на типові роботи є у сервісному прайс-листі, і при першому проханні будуть названі замовнику. Якщо ж буде потрібна нестандартна послуга, тоді остаточну ціну буде встановлено слюсарем-сантехніком вже при відвідуванні на квартиру, внаслідок встановлення повного обсягу робіт. Але в кожному випадку ми з повною відповідальністю обіцяємо, що ціна не відрізнятиметься від тієї, що прописана в прайсі.

У разі звернення до сервісу побутових послуг Master911, ви зможете отримати:

  • надання гарантійної, надійної та якісної послуги - встановлення круглої, кутової або овальної ванни;
  • оперативний приїзд слюсаря-сантехніка;
  • можливість подати заявку в будь-який день, у постійному режимі, у тому числі у вихідні та святкові дні;
  • інформацію та консультацію про приблизну або остаточну розцінку послуги.

Наші техніки прихильні та уважні до всіх бажань клієнтів, завжди прибирають робоче місце, не лаються, не курять, виявляють серйозне ставлення до своїх обов'язків.

Переваги звернення в маркетплейс Master911

Ми співпрацюємо виключно з надійними фахівцями, кожен з них перед отриманням доступу до роботи з клієнтами захистив свою кваліфікацію, успішно склавши тестовий іспит і, крім цього, пройшов верифікацію документів та спеціальне навчання. Але, попри це, жодна людина не застрахована від прикрих прорахунків, тому ми готові надати ефективне сприяння утворенню конфліктної ситуації.

У тому випадку, якщо ви раптом виявили якусь похибку в діяльності майстра або його некоректну поведінку, телефонуйте в службу підтримки клієнтів нашого сервісу. Всі наші замовники одержують акт виконаних сервісних послуг після закінчення настановних робіт. Всі наші майстри-сантехніки надають гарантію на послуги. При розрахунку за роботу сантехніка (у тому числі монтаж ванни) у вас є низка варіантів: безготівковими перерахуваннями або готівкою. Будь-яка послуга (наприклад: монтаж ванни з джакузі, установка ванни без ніжок або кутової ванни) здійснюється згідно з договором, в якому описані аспекти виконання робіт, сам технологічний процес, часові терміни, конкретні умови відповідальності майстра.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вас зацікавить, скільки коштує установка чавунної овальної ванни, монтаж акрилової ванни або складання ванни з джакузі, то ви зможете ознайомитися з нашим прейскурантом. Там зазначаються розцінки на всі типові сантехнічні послуги, без урахування вартості витратних витрат, запасних частин, які можуть знадобитися в ході встановлення та автотранспортних витрат. Ми прагнемо абсолютно прозорого і зрозумілого всім нашим клієнтам ціноутворення і високого рівня комфорту. Дотримуючись цієї мети, ми готові в будь-який момент видати замовникам, що звернулися до нас, оперативну консультацію і зорієнтувати у приблизній сумі послуги, що цікавить. Як правило, спочатку зазначена ціна при оплаті не змінюється.

Замовлення майстра у Кропивницькому з виїздом по Кіровоградській області

Робота ведеться по Кіровоградській області

Маркетплейс Мастер911 має кваліфікованих, перевірених сантехніків у більшості н.п. Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове). Завдяки чому замовники, що знаходяться в далеких населених пунктах, яким потрібна професійна установка, складання нової ванни, того ж дня, як тільки ними було складено замовлення, можуть розраховувати на надання їм цієї послуги. Цей сервіс, крім комфортних приємних моментів, ще й дає можливість заощадити на автотранспортних витратах. Іноді виникають випадки, коли через високу посезонну завантаженість виїзд слюсаря-сантехніка згідно з обставинами пересувається на другий день. Про це рішення ми завжди попереджаємо замовників заздалегідь під час оформлення заявки на виклик.

Робота ведеться в приміській зоні Кропивницького

Якщо наші клієнти перебувають у приміських зонах Кропивницького (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка), прибуття професіонала теж не вимагатиме надто багато часу - в середньому чотири-п'ять годин.

Ми працюємо в рамках Кропивницького

Наші клієнти, які знаходяться в межах Кропивницького, мають можливість чекати на виїзд майстра - приблизно протягом 3 годин з моменту подання заявки в сервісі Мастер911.

У тому випадку, якщо вас цікавить оперативна установка ванни, ціна якої вас дуже приємно здивує, телефонуйте в наш сервіс.

І ви самі маєте можливість переконатися в рівні обслуговування, що надається нашими спеціалістами, і досить високій професійній якості запропонованих послуг!