Встановлення ванни у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Миколаєві

Відгуки по встановленню ванн у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонтні роботи у ванній кімнаті зазвичай завершуються монтажем ванни. Виходячи з таких характеристик, як тип, вага, форма, розмір та вид матеріалу, з якого зроблена ванна, приймається рішення про те, як оптимально провести необхідні роботи.

Слід не забувати, що кваліфікована установка ванни передбачає наявність досвіду, спеціалізованих знань та навичок, а також дотримання умов, розуміння функціональних якостей, що висуваються до ванної кімнати.

Чи можна самостійно змонтувати ванну?

Провальні спроби власними силами зробити монтаж та встановлення сталевої, чавунної або акрилової ванни - цілком можливі, але все ж таки не рекомендуються. Це пов'язано з небажаним ризиком допущення будь-якої помилки, порушення правил безпеки або відхилення від стандартів. Наслідки цього можуть виявитися дуже серйозними: окрім зниження рівня комфорту та безпеки домочадців, є можливість того, що ви швидко затопите не лише свою квартиру, а також сусідів, що мешкають поверхом нижче.

Виклик додому недосвідченого, неперевіреного чи некомпетентного фахівця - це, аж ніяк, не найкращий вихід. Насамперед установка кутової, круглої або овальної ванни часто затягується за часом, а по-друге, на надану послугу вам не видадуть жодної гарантії. Краще не наражатися на ризик, а викликати випробуваного, надійного, досвідченого професіонала, який якісно і швидко здатний впоратися з певним завданням.

Мастер911: компетентна установка та складання кутової ванни

Сантехніки сервісу побутового ремонту Master911 мають чималий досвід у монтажі акрилових, чавунних, металевих ванн різних габаритів, конструкцій і форм.

У момент відправки виклику фахівця на адресу ми завжди ставимо клієнту кілька питань про обладнання, побажання, місце та особливості його встановлення, після цього готові видати початкову рекомендацію та зорієнтувати за ціною послуги.

Ціни на типові послуги вказані в нашому прайс-листі та за першого прохання надаються замовнику. Якщо ж буде потрібна нетипова послуга, точну суму буде встановлено слюсарем-сантехніком вже після приїзду додому, після визначення конкретного обсягу робіт. Але в будь-якому випадку ми гарантуємо, що ціна не відрізнятиметься від тієї, що прописана в прайсі.

У разі звернення до нашого сервісу ви отримуєте:

  • можливість оформити заявку щодня, у цілодобовому режимі, включаючи вихідні та святкові дні;
  • терміновий приїзд досвідченого, сертифікованого та професійного сантехніка;
  • надання гарантійної, якісної та надійної сервісної послуги - монтажу чавунної, сталевої або акрилової ванни;
  • первинну консультацію та важливу інформацію про приблизну або остаточну ціну сервісної послуги.

Наші техніки демонструють відповідальне ставлення до своїх обов'язків, вони уважні та прихильні до побажань клієнтів, не димлять цигаркою, завжди прибирають робочу зону, не матюкаються.

Плюси звернення до сервісу побутового ремонту Master911

Ми працюємо тільки з сертифікованими сантехніками, кожен із них перед отриманням допуску до обслуговування клієнтів довів свій професіоналізм, успішно склавши іспит, а насамперед пройшов перевірку документів та спеціальне навчання. Але попри це ніхто не застрахований від випадкових помилок, і тому ми готові надати реальне сприяння у разі конфліктної ситуації.

Сплатити роботу сантехніка, наприклад монтаж ванни, ви можете найзручніше: готівкою або безготівковим перерахуванням. Усі сервісні сантехніки надають гарантійні зобов'язання на послуги. Будь-яка сервісна послуга (зокрема: встановлення ванни без ніжок, ванни з масажем або кутової ванни) здійснюється згідно з договірною угодою, де описані критерії виконання робіт, конкретні умови відповідальності спеціаліста, тимчасові терміни, сам технологічний процес. У випадку, якщо ви відразу помітили будь-яку помилку в роботі сантехніка або її непрофесійну поведінку, терміново звертайтеся в службу підтримки клієнтів нашого сервісу. Усі наші замовники мають на руках акт виконаних послуг після закінчення монтажних робіт.

Вартість установки ванни

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки коштує монтаж акрилової ванни, складання ванни з джакузі або встановлення чавунної округлої ванни, у такому разі ви можете ознайомитись з нашим прайсом. У затвердженому документі наведено ціни на типові послуги, без вартості запчастин, витратних матеріалів, які потрібні під час встановлення, та транспортних витрат. Маркетплейс Master911 прагне абсолютно прозорого і максимально зрозумілого кожного нашого клієнта створення цін і високого рівня комфорту. Дотримуючись такої мети, ми готові в будь-який час видати клієнтам, що зателефонували нам, первинну консультацію і приблизно зорієнтувати за ціною сервісної послуги, що цікавить. Здебільшого зазначена розцінка, яка була встановлена заздалегідь, не змінюється.

Виклик техніка у Миколаєві з виїздом по Миколаївській області

Виконуємо ремонтні роботи в приміській зоні Миколаїва

У разі, якщо наші клієнти живуть у передмісті Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине), прихід сантехніка також не триватиме багато часу - орієнтовно 4-5 годин.

Співпрацюємо із замовниками по Миколаївській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має у своєму розпорядженні сертифікованих, кваліфікованих сантехніків у більшості н.п. Миколаївської області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка). Завдяки чому клієнти, які проживають у далеких точках і яких цікавить компетентне встановлення, складання ванни, зможуть сподіватися на надання ним необхідної послуги у день подання заявки. Цей сервіс, окрім приємних моментів, до того ж дає можливість заощадити на транспортних витратах. Часом бувають такі випадки, коли через високу посезонну завантаженість виїзд слюсаря-сантехніка вимушено відкладається на найближчу дату. Про це рішення ми повідомляємо замовникам наперед, на стадії оформлення виклику.

Робота ведеться в рамках Миколаїва

Тим клієнтам, які знаходяться в рамках м. Миколаїв, можуть сподіватися на швидкий виїзд без вихідних досвідченого майстра - приблизно через 3 години з моменту оформлення замовлення в сервісі побутових послуг Master911.

Якщо вас цікавить термінове встановлення нової ванни за адекватною ціною, телефонуйте в сервіс побутового ремонту Master911.

Оформивши договір з нами, ви самі маєте можливість переконатися в рівні пропонованого нашими майстрами технічного обслуговування та високій професійній якості пропонованих сервісних послуг!