Замовляй послуги
перевірених майстрів

На сервісі зареєстровано більше 5000 кваліфікованих спеціалістів для виконання будь-якої роботи із представлених 700 видів послуг
1

Виберіть перевіреного майстра

3684 перевірених майстрів на сайті

2

Отримайте кваліфіковану допомогу майстра

Тільки від перевірених фахівців

3

Отримайте гарантією та залишіть відгук про майстра

Майстри надають гарантію на послуги

Кліматична техніка

Сантехнічні роботи

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Понад > 400,000 клієнтів вибрали наш сервіс

Договір

За допомогою нашого сервісу можна замовити майстрів, які можуть офіційно надавати послуги по договору з актом виконаних робіт

Страхування

Ми оформленні замовлення на перевіреного майстра, кожний клієнт отримує страховку до 1000грн від Майстер911

Швидко

Приблизно через 5 хв після залишеної заявки клієнт отримує пропозицію від майстрів! У середньому майстер приїжджає за 3 години

Заощадливо

Діє система накопичення балів, за допомогою якої можна заощадити до 50% на оплату наступних послуг

Особистий помічник

Особистий менеджер супроводжує кожне замовлення!

Відгуки

Онлайн сервіс домашнього ремонту Мастер911 пропонує великий список послуг, які пропонують кваліфіковані майстри в різних містах України. Враховуючи високу конкуренцію у цій галузі, список ремонтних робіт регулярно поповнюється актуальними пропозиціями за максимально вигідними та доступними цінами.

Для ефективного вирішення завдань різного рівня складності користувачеві сервісу побутових послуг достатньо виконати лише три основні кроки:

 1. Визначитись із послугою та вибрати майстра, враховуючи його рейтинг, який формується за рахунок залишених відгуків від інших клієнтів.
 2. Прийняти майстра додому, який виїжджає за вказаною адресою до будь-якого району.
 3. Отримати офіційну гарантію та страховку. Терміни дії гарантії становлять 12 місяців після завершення робіт. Страхування від сервісу вважається додатковою послугою до основних послуг майстра: якщо спеціаліст зіпсував деталь, обладнання або відмовився від виконання гарантійних зобов'язань, клієнт може розраховувати на компенсацію до 1000 грн.

Важливою перевагою співпраці із сервісом є можливість отримання підтримки 24/7.

Список актуальних послуг 

На сайті представлено близько 700 видів послуг, спрямованих на ремонт, монтаж та демонтаж, заміну пошкоджених комплектуючих та інше.

Для швидкого пошуку необхідної послуги всі пропозиції були поділені на декілька великих категорій:

 1. Велика та дрібна побутова техніка – майстри займаються ремонтом, чищенням та встановленням пральних машин, холодильників, кавомашин в Києві, газових та електричних плит, пилососів та іншого обладнання.
 2. Кліматична техніка – цей список містить бойлери, кондиціонери, конвектори, котли, газові колонки та інша техніка.
 3. Сантехніка – виклик майстра для вирішення каналізаційних проблем, встановлення труб, унітазу, раковини, душової кабіни, реставраційні роботи та багато іншого.
 4. Цифрова техніка – у цій категорії доступна послуга ремонту телевізорів різних брендів.

Сервіс підбору персоналу приділяє особливу увагу ретельному пошуку кваліфікованих майстрів: здійснюється перевірка необхідних знань, досвіду. Крім того, фахівці проходять регулярне підвищення своєї кваліфікації, поповнюючи власний багаж новими знаннями. На цей момент на сайті запропоновано послуги від 4000 перевірених спеціалістів.

Переваги співпраці з сервісом побутових послуг Мастер911 

Нас обирають понад 250 тис. клієнтів, які потребують послуг досвідчених сантехніків, електриків, газовиків та електронників.

Серед основних причин, з яких на сервіс щодня звертається велика кількість нових клієнтів, слід зазначити:

 • Наявність необхідного набору інструментів. Домашній майстер приїжджає на виклик з інструментами та приладами для роботи, а у разі купівлі нових запчастин для заміни фахівець уточнює всі нюанси з клієнтом.
 • Широка сфера послуг – всі послуги доступні в одному місці.
 • Демократична вартість на послуги, зазначена в прайсі. Точну ціну на послуги вказує майстер після приїзду та після здійснення діагностики.
 • Наявність відгуків та рейтингу фахівців. Клієнти можуть залишити відгук про роботу того чи іншого майстра, щоби поділитися особистим досвідом.
 • Можливість замовити терміновий дзвінок. Найчастіше такі виклики характерні для аварійних ситуацій, коли немає можливості довго чекати на майстра.
 • Після завершення ремонтних або монтажних процедур майстер проводить обов'язкове прибирання свого робочого місця.
 • Оплата послуг відбувається за фактом – після завершення всіх робочих процесів, коли клієнт особисто переконався у справній роботі техніки.
 • Акт виконаних робіт, що клієнт отримує після наданих послуг.

Якщо користувач сайту не знає, як правильно підібрати майстра, завжди можна скористатися за допомогою нашого сервісу: залиште заявку або зателефонуйте за вказаними номерами телефону. Враховуючи високу конкуренцію сучасного ринку, Мастер911 активно працює над удосконаленням власних послуг, пропонуючи якісний сервіс кожному клієнту.