Ремонт батареї опалення

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт батареї опалення». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту батарей опалення

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт чавунного радіатора опалення

Ремонт алюмінієвого радіатора опалення

Чистка труб опалення

Пайка труб опалення

Пайка чавунних труб

Пайка металопластикових труб

Пайка ГВП труб

Пайка пластикових труб

Пайка поліпропіленових труб

Пайка армованих пластикових труб

Розморожування труб

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт батарей опалення

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення радіаторів опалення

від 350 грн

Ремонт батарей опалення

від 350 грн

Часті питання по ремонту батарей опалення

Відгуки по ремонту батарей опалення

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт батареї опалення - затребувана послуга, до якої вдаються власники квартир і приватних будинків при виявленні:

 • нерівномірного прогріву радіаторів або невідповідності їх температури;
 • нальоту, що утворився на стиках секцій і в місцях кріплень;
 • протікання.

При виявленні цих проблем, варто якомога швидше звернутися до професійного майстра, який оперативно та грамотно виконає необхідні роботи й поверне батареї в робочий стан.

Причини поломки батарей опалення можуть бути різними:

 • помилки, допущені в процесі складання секцій або при монтажі системи опалення до труб;
 • різкі скачки тиску, підвищена кислотність води, що стає причиною появи на секціях корозії;
 • засмічення секцій може бути обумовлене низькою якістю використовуваного теплоносія;
 • зношування прокладок між відсіками й ніпелями;
 • неправильно підібрана модель радіатора, несумісна з системою опалення.

Незалежно від того, що послужило причиною поломки й до якого конкретно збою вона привела, ремонт батарей опалення у квартирі або приватному будинку найкраще довірити кваліфікованому майстру. Такий підхід гарантує не тільки якісне виконання необхідних робіт, а й оперативність повернення обладнання в робочий стан, а також відповідальність майстра за якість наданих ним послуг.

Якщо вас цікавить ремонт радіатора за доступною ціною, а також встановлення змішувача, монтаж водопроводу тощо - звертайтеся в Мастер911.

Master911: терміновий ремонт будь-яких моделей опалювальних батарей

Всі наші фахівці мають великий практичний досвід в установці, ремонті та заміні радіаторів опалення.

Під час оформлення заявки ми ставимо ряд уточнювальних питань про тип батарей, їх матеріал виготовлення, а також про причини виклику майстра. На основі отриманих відповідей ми готові надати первинну консультацію та озвучити приблизну вартість майбутнього ремонту.

Якщо з опису замовника можна точно визначити обсяг необхідних робіт, то така послуга вважається стандартною, і її ціна буде названа, відповідно до тієї, що вказана в прайс-листі Мастер911. У разі якщо за словами клієнта неможливо точно визначити обсяг майбутньої роботи, то послуга є нестандартною, і її вартість назве фахівець після проведення огляду вже на місці. Ми обіцяємо, що ця сума буде повністю збігатися з кошторисом, прописаним у прайс-листі.

Ми гарантуємо всім, хто звернувся в Мастер911:

 • можливість подати заявку в режимі 24/7, без вихідних;
 • надання грамотної консультації та озвучування приблизної вартості послуги;
 • швидкий виїзд фахівця за вказаною адресою;
 • високу якість роботи, як ремонту батарей, так і встановлення рушникосушки чи інших побутових послуг.

Наші майстри - професіонали, ввічливі й відповідальні люди. Вони обов'язково прибирають своє робоче місце після ремонту, а також не палять і не використовують нецензурні слова.

Переваги звернення до Мастер911

Вирішивши стати нашим клієнтом, ви можете не побоюватися тих ризиків, з якими б зіткнулися за умови залучення до роботи майстра «з вулиці»: відсутність будь-яких гарантій, низька якість послуги, затягування роботи по часу, бруд на робочому місці тощо.

Абсолютно кожен з наших фахівців отримав допуск до обслуговування клієнтів тільки після того, як ним були надані документи, а також успішно складений іспит на підтвердження кваліфікації.

Оскільки на всі 100% виключати людський фактор не можна, ми завжди готові розглянути претензії щодо помилки, допущеної фахівцем, або його непрофесійної поведінки, і допомогти у розв'язанні конфлікту, що виник. Для цього вам слід звернутися в службу підтримки Мастер911.

За якість роботи наші майстри беруть на себе повну відповідальність і надають гарантії. Оплату виконаного ремонту можна здійснити готівкою або переказом. Після закінчення робіт ви отримаєте акт виконаних послуг.

Скільки коштує ремонт батареї опалення?

На будь-яку стандартну послугу, будь це заміна радіаторів або ремонт радіаторів опалення, ціна (без урахування транспортних витрат і вартості додаткових запасних частин) вказана в прайс-листі Мастер911. Для нас дуже важливо, щоб ціноутворення було не тільки абсолютно прозорим, а й зрозумілим кожному нашому клієнту. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на отримання грамотної консультації, а також інформації про її вартість. Як правило, озвучена ціна не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Якщо вас цікавить якісний та оперативний ремонт алюмінієвого радіатора опалення чи будь-які інші послуги, наприклад, встановлення кульового крана або встановлення раковини, і ви проживаєте в межах, то час очікування приїзду майстра складе приблизно три години.

Працюємо в передмісті

Замовники, що знаходяться в () можуть розраховувати на візит фахівця через 4-5 годин після оформлення заявки.

Працюємо по області

У нас є свої перевірені фахівці в більшості населених пунктів області (). Завдяки цьому очікувати приїзд майстра в день подачі заявки можуть навіть ті наші клієнти, які живуть у віддалених пунктах. Такий сервіс має ще одну перевагу для наших замовників - можливість скоротити транспортні витрати.

Зрідка трапляється так, що через високу сезонну завантаженість, візит майстра змушений переноситися на наступний день. Про це вас повідомлять ще на етапі подачі заявки.

Цікавить професійний і терміновий ремонт батареї опалення, ціна якого приємно здивує? Звертайтеся в Мастер911, і обіцяємо, що ви залишитеся повністю задоволені сервісом і якістю наданих вам послуг!