Встановлення унітаза

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення унітаза». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню унітазів

Назва послуги
Середня вартість

Встановлення унітазу з функцією біде

Встановлення підлогового унітаза

Встановлення унітаза для інвалідів

Монтаж унітаза на інсталяцію

Заміна підлогового унітаза

Заміна навісного унітаза

Заміна бачка унітаза

Заміна кнопки унітаза

Заміна коліна унітаза

Заміна зливної труби унітаза

Заміна кришки унітаза

Заміна зливного бачка унітаза

Заміна клапана в бачку унітаза

Заміна поплавка бачка унітаза

Заміна кнопки зливного бачка унітаза

Заміна кріплення бачка унітаза

Демонтаж старого унітаза

Демонтаж унітаза

Закріплення унітазу

Встановленн гігієнічного душу

Заміна гофри на унітаз

Прокладка труб для унітаза

Встановлення труби під унітаз

Заміна зливної труби

Монтаж зливних труб

Демонтаж зливних труб

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення унітазів

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення унітазів

від 350 грн

Ремонт унітазів

від 350 грн

Часті питання по встановленню унітазів

Відгуки по встановленню унітазів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні виробники пропонують широкий модельний ряд унітазів, що відрізняються як за типом установки, так і за розмірами. За першим критерієм всі унітази поділяють на підлогові та підвісні. Відповідно, перші фіксують до підлоги, другі - кріплять до стіни за допомогою спеціальних інсталяцій. Що стосується розмірів, то розрізняють універсальні унітази, дитячі (менші від звичайних) і нестандартні - для людей з обмеженими можливостями.

Місце розташування унітаза

Перший етап грамотного планування санвузла - вибір унітаза. Тільки взявши до уваги його конструктивні особливості, можна приступати до подальших дій. Зробивши заміри обраної моделі, потрібно продумати, де його буде оптимально розмістити: в кутку, біля стіни або в центрі. Також важливо визначити оптимальну висоту, на якій найкраще зробити монтаж унітаза. Представлений в цей час вибір моделей дозволяють задовольнити будь-який смак і побажання.

Буває й так, що доводиться стикатися з незвичайним розташуванням каналізаційної труби. З цієї причини варто заздалегідь продумати найбільш підходящі варіанти. В одних випадках є можливість розгорнути або продовжити трубу, в інших варто спочатку підібрати унітаз нестандартної моделі. Чим менше деталей буде використано на ділянці між каналізацією та унітазом, тим краще.

Типи підключення унітаза

За видом підключення унітаза до каналізації, є такі типи моделей:

  • З горизонтальним пуском. Їх відмітною особливістю виступає те, що підключення здійснюється під кутом в 95 градусів.Найзручнішими є моделі, де труба проходить в стіні. Однак, скориставшись гофрованою трубою, унітаз без труднощів вдасться приєднати до підлоги.
  • З вертикальним пуском. Конструкції цього типу зустрічаються найчастіше. Саме ними облаштовувалися всі санвузли в будинках, зданих в експлуатацію в 50-60-х роках.
  • З косим пуском. Унітази цього типу під'єднують до каналізаційної труби під кутом в 45 градусів. В кінці XX століття такими конструкціями обладнали всі будинки, що будуються.

Види приєднання

Як з'єднувальний елемент для підключення унітаза до каналізації можуть застосовуватися:

  • Фанова труба для унітаза. Це виріб із пластику (рідше з чавуну). Цей тип з'єднувального елемента дуже зручний для монтажу, за умови, якщо обладнання близько розташоване до каналізаційної труби. Ще називають патрубок для унітаза.
  • Ексцентрик для унітаза. Пластиковий елемент, який може бути представлений в різних розмірах. Завдяки особливій будові, він може застосовуватися для з'єднання виходу унітаза та каналізаційної труби, в тому числі й за умови певного зміщення обладнання. Ексцентрика - оптимальний вихід при роботі зі старими комунікаціями та унітазами нового покоління.
  • Гофра для унітаза. Гнучкий пристрій з пластику, що підходить для з'єднання всіх видів унітазів з каналізаційним розтрубом, незалежно від того як розташований стояк, труба й сам прилад.

Особливості та нюанси установки унітаза

Якісна установка унітаза в новобудові, квартирі вторинного фонду або котеджі, згідно з усіма встановленими нормами та правилами, - досить складний і відповідальний процес, що вимагає від фахівця знань і досвіду. Зважаючи на велику різноманітність моделей даного сантехнічного обладнання, в процесі його монтажу застосовуються не тільки традиційні, але й альтернативні способи кріплення.

Є маса нюансів, здатних спростити або ускладнити процес установки унітаза: місце розташування бачка, його тип, вид змиву, кріплення та підведення каналізаційної труби, параметри та конструктивні особливості унітаза. Також важливо оцінити рівність і гладкість поверхні, на яку планується встановити сантехніку, конфігурацію та площу приміщення.

Намагатися знизити вартість установки унітаза шляхом самостійного виконання монтажу або залучення до цієї роботи майстра «вулиці» - погана ідея. Адже помилку допустити дуже легко. Це стосується й інших робіт, наприклад, встановлення змішувача або встановлення рушникосушки.

Розумне рішення - звернутися в Мастер911 і кваліфікований сантехнік швидко, якісно, недорого вирішить поставлену перед ним задачу.

Master911: професійна установка унітазів

Наші фахівці мають значний досвід в установці всіх моделей і типів унітазів, а також інших сантехнічних робіт, наприклад, у встановленні кульового крана. В процесі оформлення заявки ми запитуємо замовника про сантехнічне обладнання, яке потрібно встановити, про місце та способи його монтажу. На основі отриманих відповідей, ми готові надати консультацію та назвати вартість послуги. Якщо вона стандартна (заздалегідь відомий обсяг необхідних робіт), то вам буде озвучена точна ціна, відповідна до нашого прайс-листа. Якщо ж нестандартна (обсяг необхідних робіт може бути встановлено майстром тільки після приїзду на місце) - її назве наш сантехнік вже після огляду, але ми обіцяємо, що вона буде повністю відповідати тій, яка вказана в прайс-листі.

Звернувшись в Мастер911, ви можете бути впевнені у:

  • цілодобовій можливості подати заявку на виклик сантехніка за адресою;
  • отриманні кваліфікованої консультації, та інформації про приблизну, а іноді й точну, вартість послуги;
  • оперативному виїзді фахівця за вказаною в заявці адресою;
  • високій якості наданої послуги.

Сантехніки Мастер911 ввічливі й доброзичливі, справжні професіонали, які відповідально підходять до виконання своєї роботи та обов'язково прибирають своє робоче місце після закінчення послуги. Вони не використовують нецензурні слова та не курять.

Які переваги ви отримаєте, звернувшись в Мастер911?

Перш за все, ризик того, що до вас приїде неперевірений фахівець, виключений. Абсолютно кожен з наших майстрів, перш ніж він отримав допуск до обслуговування клієнтів, пройшов перевірку паспортних даних, спеціальне навчання та успішно склав іспит на підтвердження його кваліфікації.

Однак ми розуміємо, що на всі 100% неможливо виключити людський фактор, тому якщо вами була помічена помилка в роботі майстра або ви зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, - звертайтеся в службу підтримки Мастер911. Ми обіцяємо оперативно допомогти в розв'язанні конфлікту.

Всі наші сантехніки беруть на себе повну відповідальність за якість наданих ними послуг. Ми пропонуємо клієнтам можливість здійснити оплату найбільш зручним для них способом: готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення робіт ви отримаєте акти виконаних послуг.

Скільки коштує установка унітаза?

Розцінки на установку унітаза, як і на будь-які інші стандартні послуги, такі як встановлення раковини, біде тощо (без урахування транспортних витрат і вартості додаткових деталей і витратних матеріалів), прописані в прайс-листі Мастер911. Для нас дуже важливо, щоб кожен замовник був впевнений у прозорості нашого ціноутворення, і воно не викликало жодних запитань. З метою підвищення комфорту при співпраці з нами, ми з радістю надамо вам первинну консультацію і вкажемо ціну на установку унітаза, або будь-яку іншу послугу ще до приїзду майстра. У більшості випадків монтаж унітаза буде за тією ціною, яка була озвучена спочатку.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Для клієнтів, які проживають в межах, час очікування приїзду сантехніка складе приблизно три години.

Працюємо в передмісті

Тим, хто знаходиться в передмісті (), знадобиться очікувати візиту сантехніка трохи довше - близько 4-5 годин.

Працюємо по області

Оскільки Master911 має своїх перевірених майстрів у багатьох населених пунктах області (), наші клієнти, які проживають у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд до них фахівця в день подачі заявки. Крім оперативного отримання необхідної послуги, наші замовники отримують можливість значно заощадити на транспортних витратах.

Іноді, через підвищену завантаженість майстрів, приїзд фахівця може бути перенесений на найближчий день. Про це ми попереджаємо клієнтів ще на етапі подачі заявки.

Якщо вас цікавить професійна та оперативна установка унітаза, вартість якої приємно здивує, - звертайтеся в Мастер911. Ми обіцяємо, що рівень пропонованого нами сервісу вас не розчарує!