Встановлення унітаза

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення унітаза». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню унітазів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підвісного унітаза

Встановлення інсталяції унитаза

Встановлення зливного бачка унітаза

Встановлення унітазу з функцією біде

Встановлення підлогового унітаза

Встановлення унітаза для інвалідів

Монтаж унітаза на інсталяцію

Заміна підлогового унітаза

Заміна навісного унітаза

Заміна бачка унітаза

Заміна кнопки унітаза

Заміна коліна унітаза

Заміна зливної труби унітаза

Заміна кришки унітаза

Заміна зливного бачка унітаза

Заміна клапана в бачку унітаза

Заміна поплавка бачка унітаза

Заміна кнопки зливного бачка унітаза

Заміна кріплення бачка унітаза

Демонтаж старого унітаза

Демонтаж унітаза

Закріплення унітазу

Цінові пропозиції по встановленню унітазів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення унітазів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню унітазів

Відгуки по встановленню унітазів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні на ринку доступний широкий вибір моделей унітазів. Вони відрізняються між собою за типом установки та за розмірами. За типом унітази поділяються на підлогові та підвісні. Перші кріпляться до підлоги, а другі встановлюються на стіні з використанням спеціальних інсталяцій. Щодо розмірів, то є універсальні унітази, дитячі (менше звичайних) та нестандартні моделі для людей з обмеженими можливостями.

Місце розташування унітаза

Перший крок у грамотному плануванні санвузла – вибір унітаза. При врахуванні його конструктивних особливостей можна переходити до наступних етапів. Визначення розмірів вибраної моделі допоможе визначити найкраще розташування: біля стіни, у кутку чи центрі. Також важливо визначити необхідну висоту монтажу унітаза. Сьогодні різноманітність моделей є всі смаки та вимоги.

Іноді доводиться мати справу з нестандартним розташуванням каналізаційної труби. Тому заздалегідь варто продумати відповідні варіанти. У деяких випадках можна розширити чи продовжити трубу, а в інших випадках доцільно вибрати унітаз спеціальної конструкції. Чим менше деталей буде між унітазом і каналізацією, тим краще.

Типи підключення унітаза

За типом з'єднання унітаза з каналізацією існують такі види моделей:

 • З горизонтальним спуском. Їх характерною особливістю є кут 95 градусів для підключення. Моделі, де труба йде в стіну, зазвичай зручніші. Тим не менш, за допомогою гофрованої труби унітаз можна легко підключити до підлоги.
 • З вертикальним спуском. Такі конструкції зустрічаються найчастіше. Вони були характерні для санвузлів у будинках, збудованих у 50-60-х роках.
 • З похилим спуском. Унітази цього типу приєднуються до каналізаційної труби під кутом 45 градусів. Наприкінці XX століття такі конструкції використовувалися для будівництва багатьох будинків.

Види підключення

Для підключення унітаза до каналізації застосовуються такі елементи:

 • Фанова труба для унітаза. Це пластиковий виріб (іноді з чавуну), зручний для монтажу, особливо якщо відстань між унітазом та каналізаційною трубою невелика.
 • Ексцентрик для унітаза. Це пластиковий елемент різних розмірів. Завдяки своїй конструкції він може використовуватися для підключення унітаза та каналізації навіть при невеликому зміщенні. Ексцентрик особливо корисний при роботі зі старими комунікаціями та новими моделями унітазів.
 • Пластикова гнучка гофра для унітаза. Це пристрій з гнучкою конструкцією із пластику, призначений для з'єднання унітазів усіх типів з каналізаційним розтрубом, незалежно від розташування стояка, труби та самого унітаза.

Особливості монтажу унітаза

Професійна установка унітаза в новобудові, квартирі вторинного фонду або особняку є складним і відповідальним процесом. Він вимагає від виконавця досвіду та знань. Через різноманітність моделей сантехніки (наприклад, з прямим або горизонтальним спуском) для монтажу використовуються традиційні та альтернативні методи кріплення.

Існує безліч нюансів, які можуть полегшити чи ускладнити процес монтажу унітаза. Все залежить від розташування бачка та його типу, від способу змиву та виду кріплення. Також важливо, яке підключення до каналізаційної труби, параметри та конструктивні особливості самого унітаза. Варто врахувати рівність та площину поверхні, на яку планується встановлення.

Звернення до недосвідченого майстра для економії на установці унітаза може мати негативні наслідки. Помилки у процесі дуже ймовірні. Те саме стосується і інших видів робіт, таких як установка змішувача або установка сушки для рушників.

Розумним рішенням є звернення до Майстер911. Наш досвідчений сантехнік якісно та за розумною ціною виконає поставлене завдання.

Master911: професійне встановлення унітазів

Наші фахівці мають досвід у збиранні та встановленні всіх видів та моделей унітазів. Також вони провадять інші роботи. Наприклад, установка кульового крана. При оформленні заявки ми запитуємо інформацію про сантехніку та спосіб її встановлення. На основі цього надаємо консультацію та зразкову вартість послуги. Якщо обсяг робіт стандартний, ми називаємо фіксовану ціну нашого прайс-листа. У разі нестандартних робіт обсяг робіт можна визначити лише після огляду майстром. Тоді ціну буде визначено майстром на місці. Але вона гарантовано відповідатиме прайсу.

При зверненні до Майстер911 ви отримуєте:

 • можливість викликати сантехніка додому цілодобово;
 • кваліфіковану консультацію та попередню інформацію про вартість послуги, що цікавить;
 • оперативний виїзд фахівця за вказаною адресою;
 • високу якість послуг.

Сантехніки Майстер911 справжні професіонали. Вони підходять до роботи відповідально та завжди прибирають за собою після виконання послуги. Не використовують нецензурні вирази та не палять на робочому місці.

Які переваги сервісу Майстер911?

Передусім, у вас не буде ризику зіткнутися з недосвідченим фахівцем. Кожен наш майстер перед початком роботи проходить перевірку особистих даних та спеціальне навчання. Він успішно складає іспит на підтвердження кваліфікації.

Але ми розуміємо, що виключити людський фактор на 100% неможливо. Тому у разі виявлення помилки у роботі майстра ми закликаємо вас звернутися до служби підтримки Майстер911. Ми гарантуємо оперативне вирішення конфлікту.

Наші сантехніки несуть повну відповідальність за якість наданих послуг. Ми пропонуємо клієнтам можливість оплати готівкою або безготівковим переказом. Кожен сам вибирає комфортніший спосіб. Після завершення робіт ви отримаєте акт виконаних послуг.

Вартість встановлення унітаза

У прайс-листі сервісу вказано тарифи на монтаж або складання унітаза. А також на інші стандартні послуги, наприклад установку раковини. Але це без урахування транспортних витрат та вартості додаткових деталей. Цінова політика нашого сервісу не викликає запитань у клієнтів. З метою забезпечення вашого комфорту ми готові надати вам попередню консультацію та зорієнтувати за ціною встановлення унітаза з горизонтальним спуском. А також будь-якої іншої цікавої для вас послуги. У більшості випадків вартість монтажу унітаза відповідатиме спочатку домовленій ціні.

Виклик майстра з виїздом по області

Обслуговуємо

Клієнти Майстер911, які мешкають у, можуть розраховувати на прибуття сантехніка протягом приблизно трьох годин.

Обслуговуємо передмістя

Жителі передмістя () повинні чекати на прибуття сантехніка трохи довше - близько 4-5 годин.

Обслуговуємо весь район

Наші перевірені майстри мешкають у багатьох населених пунктах області (). Тому клієнти з віддалених місць можуть розраховувати на візит фахівця у день подання заявки. Вони отримають необхідну послугу та суттєво скоротять час очікування.

Буває підвищена зайнятість майстрів через сезон. Тоді візит фахівця переноситься наступного дня. Ми попереджаємо клієнтів про це на етапі подання заявки.

Вас цікавить якісне та оперативне встановлення унітаза за доступною ціною? Звертайтеся до Майстер911. Рівень сервісу, що надається, перевершить ваші очікування!