Ремонт циркуляційного насосу

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт циркуляційного насосу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту циркуляційних насосів

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт циркуляційного насоса

Усунути засмічення циркуляційного насоса

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт циркуляційних насосів

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення циркуляційних насосів

від 350 грн

Ремонт циркуляційних насосів

від 350 грн

Часті питання по ремонту циркуляційних насосів

Відгуки по ремонту циркуляційних насосів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Циркуляційні насоси різних типів є частим елементом системи індивідуального опалення у приватних будинках, котеджах та дачах, який покликаний посилити ефективність її роботи. Навіть найнадійніше обладнання за відсутності своєчасного технічного обслуговування, через неправильну експлуатацію або через інші причини, може дати збій. А насосу опалення ремонт потрібно негайно, тому що в іншому випадку виникає ризик поломки всієї системи.

Поширені несправності циркуляційних насосів:

  • Насос гуде, а крильчатка не обертається. Причина, швидше за все, в окисленні валу приводного двигуна, що часто відбувається через тривале не функціонування техніки.
  • Перегрів циркуляційного насоса. Подібна проблема може вказувати на: допущені в процесі монтажу помилки, засмічення системи, потрапляння стороннього предмета, недостатня кількість мастила на підшипниках або невисока напруга в мережі. Точну причину буде встановлено сантехніком після проведення огляду техніки.
  • Насос вмикається, але не працює та не гуде. Як правило, це є наслідком несправностей, пов'язаних з електричним живленням.
  • Стук/сильна вібрація в циркуляційному насосі. У більшості випадків це вказує на зношування підшипника. В цьому випадку ремонт буде полягати в заміні деталі новою.
  • Робота насоса супроводжується сильним шумом. Це вказує на надлишок повітря у трубопроводі.

Ремонт насоса опалення – завдання, вирішення якого краще довірити перевіреному фахівцю. Звертайтеся в Мастер911 і професійний майстер оперативно, якісно та недорого поверне обладнання, що дало збій, у робочий стан.

Master911: професійний ремонт насосів опалення

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що ремонт вашого обладнання, як і будь-яка інша послуга, така як встановлення змішувача чи встановлення раковини, буде доручено кваліфікованому майстру, який володіє необхідними знаннями, навичками та великим практичним досвідом.

При оформленні заявки ми просимо клієнта уточнити тип циркуляційного насоса (з сухим або мокрим ротором), а також докладно описати несправність. Отримана інформація дозволяє нам надати первинну консультацію та зорієнтувати замовника у ціні необхідного ремонту.

Вартість буде названа точно, якщо послуга стандартна, тобто така, яка з опису клієнта дозволяє однозначно встановити тип поломки, що сталася, і обсяг, необхідних ремонтних робіт.

Ціна буде озвучена майстром вже на місці в тому випадку, коли без очного огляду техніки, що дала збій, визначити обсяг необхідних для повернення техніки в робочий стан робіт неможливо. Але ми обіцяємо, що озвучений фахівцем кошторис повністю співпадатиме з тим, що зазначено в прайс-листі.

Ви повинні знати, що, ставши клієнтом Мастер911, ви можете розраховувати на:

  • можливість подати заявку щодня, без вихідних, у режимі 24/7;
  • отримання грамотної первинної консультації та інформації про приблизну вартість послуги, що цікавить;
  • швидкий виїзд майстра – в середньому через три години після оформлення заявки;
  • якісний ремонт насоса опалення, а також встановлення рушникосушки, монтаж унітаза та інші послуги.

Наші фахівці – професіонали своєї справи, порядні, ввічливі та доброзичливі люди, які не вживають нецензурної лексики та не палять на робочому місці. Після надання абсолютно будь-якої послуги, майстри залишають по собі чистоту та порядок.

Переваги звернення до Мастер911

Поширена думка про те, що запросити сантехніка – означає впустити в будинок грубу, а іноді й нетверезу людину, яка ходитиме взута й рознесе бруд по всьому будинку, це змушує людей самостійно шукати вирішення проблеми. Звертаючись до Мастер911, вам не доведеться перейматися ризиком зіткнутися з чимось подібним, адже кожен наш фахівець пройшов перевірку паспортних даних, навчання та підтвердив свою кваліфікацію успішним складанням іспиту, і лише після цього був допущений до обслуговування клієнтів.

У разі якщо майстер все ж таки допустив якусь помилку в процесі ремонту насоса на опалення, ви теж не залишитеся віч-на-віч зі своєю проблемою. Ми маємо службу підтримки, в яку ви можете звернутися з претензією, і ми обіцяємо її оперативно розглянути та вжити відповідних заходів.

За якість виконання ремонту водяного насоса опалення, незалежно від його складності, майстер, який надав вам цю послугу, бере на себе повну відповідальність та надає гарантійні зобов'язання. Сплатити роботу можна готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення ремонту ви отримаєте акт виконаних послуг.

Скільки коштуватиме ремонт циркуляційного насоса?

Ціни на всі стандартні послуги, які можна замовити в Мастер911, детально вказані у прайс-листі, без урахування транспортних витрат та вартості додаткових запасних частин та деталей. Для нас важливо, щоб пропоноване клієнтам ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим будь-якій людині, що звернулася до нас. Звернувшись до нас, ви отримаєте первинну консультацію та інформацію щодо ціни майбутнього ремонту. У більшості випадків вона залишиться незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в контурі

Замовники, які знаходяться в межах, можуть розраховувати на виїзд до них сантехніка вже через три години з моменту подання заявки.

Працюємо в передмісті

Трохи довше – близько 4-5 години знадобиться фахівцю, щоб приїхати на виклик до клієнта, який проживає в передмісті ().

Працюємо по всій області

У нас є перевірені майстри високої кваліфікації в більшості населених пунктів області (), завдяки чому навіть клієнти, що проживають у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд до них майстра в день подання заявки. Окрім очевидних переваг такого сервісу наші клієнти отримують додатковий бонус – можливість заощадити на транспортних витратах.

У разі виникнення ситуації, коли візит фахівця вимушено переноситься на наступний день, ми попереджаємо про це своїх клієнтів ще на етапі оформлення заявки.

Зламався циркуляційний насос для опалення та ремонт потрібен терміново? А, може, потрібне встановлення кульового крана чи будь-яка інша послуга? Звертайтеся в Мастер911, і грамотний фахівець швидко, якісно та недорого поверне техніку, що дала збій, в робочий стан!