Встановлення ванни у Бучі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бучі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Бучі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Бучі

Відгуки по встановленню ванн у Бучі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальний ремонт у ванній кімнаті, як правило, завершується встановленням ванни. Залежно від розміру, ваги, форми, типу та виду матеріалу, з якого виготовлена ванна, залежить рішення щодо завдання вибору найкращого проведення потрібних робіт.

Необхідно брати до уваги, що кваліфікований монтаж ванни передбачає наявність спеціалізованих знань, навичок та досвіду, а також дотримання параметрів, розуміння функціональних особливостей, що висуваються до ванної кімнати.

Чи можна самостійно змонтувати акрилову, сталеву або чавунну ванну?

Невмілі спроби самотужки зробити монтаж та встановлення чавунної, акрилової або сталевої ванни - цілком можливі, але, проте, не рекомендуються. Це пов'язано з ризиком порушення техніки безпеки, допущення будь-якої помилки або недотримання стандартів. Наслідки подібного можуть виявитися досить негативними: крім зниження рівня безпеки та комфорту домочадців, є небезпека в тому, що вода заллє і вашу квартиру, і сусідів, які проживають поверхом нижче.

Звернення за допомогою до неперевіреного, недосвідченого та некомпетентного виконавця теж не найкращий вибір. У першу чергу монтаж чавунної, сталевої або акрилової ванни може затягнутися за часом, і що найголовніше, на надану послугу ви не матимете абсолютно жодних гарантійних зобов'язань. Не слід ризикувати, а викликати надійного, випробуваного, досвідченого фахівця, який якісно, швидко та надійно впорається з певним завданням.

Майстер911: професійне встановлення та складання кутової, сталевої та чавунної ванни

Слюсарі-сантехніки маркетплейсу Master911 мають багатий досвід в установці чавунних, металевих, акрилових ванн різноманітних габаритів, конструкцій та форм.

На стадії відправки виклику техніка на адресу, ми завжди ставимо замовнику кілька актуальних питань про обладнання, побажання, місце та особливості його монтажу, після чого зможемо визначитися за ціною послуги та видати оперативну рекомендацію.

Ціни на типові послуги зазначаються у сервісному прайсі, і при першому проханні будуть надані клієнту. У тому випадку, коли буде потрібна нестандартна сервісна послуга, то остаточна сума буде встановлена слюсарем-сантехніком вже після приїзду додому, після встановлення конкретного обсягу завдань. Але в будь-якому випадку ми обіцяємо, що розцінка дорівнюватиме тій, яка прописана в прайсі.

У разі звернення до сервісу побутового ремонту Майстер911, ви зможете отримати:

  • первинну консультацію та інформацію про орієнтовну або точну ціну роботи;
  • можливість оформити замовлення щодня, в режимі 24/7, у тому числі у святкові та вихідні дні;
  • надання надійної, якісної та гарантійної роботи - встановлення круглої, овальної або кутової ванни;
  • терміновий приїзд досвідченого, сертифікованого та професійного майстра-сантехніка.

Наші техніки уважні та прихильні до бажань замовників, не матюкаються, показують відповідальне ставлення до обов'язків, обов'язково прибирають за собою робоче місце, не димлять цигаркою.

Плюси звернення до сервісу Master911

Ми працюємо лише з перевіреними фахівцями, кожен з їх числа до отримання допуску до роботи із замовниками довів свій професіоналізм, з успіхом склавши екзаменаційні тести, а також пройшов спеціальне навчання та верифікацію документів. Але, попри це, не варто виключати людський фактор, тому ми завжди готові надати реальну допомогу при виникненні спірних питань.

Розплатитися за роботу сантехніка - встановлення ванни - ви зможете найбільш підходящим способом: безготівковими перерахуваннями або готівкою. Будь-яка послуга (зокрема: установка ванни без ніжок, кутової ванни чи ванни з масажем) робиться відповідно до договору, де описані аспекти виконання, сам технологічний процес, терміни виконання, умови відповідальності спеціаліста. Всі наші замовники одержують акт виконаних послуг після завершення робіт з монтажу ванни. Якщо вам довелося виявити будь-яку похибку в діяльності виконавця або зіткнутися з його непрофесійною дією, зверніться до нашої служби підтримки. Всі наші майстри-сантехніки надають гарантію на сервісні послуги.

Яка вартість надійної установки круглої, овальної або кутової ванни?

Якщо вас зацікавить, скільки коштує монтаж акрилової ванни, встановлення чавунної ванни або пристрій ванни з джакузі, то ви можете ознайомитися з нашими розцінками. Там наведено розцінки на всі типові послуги, без урахування автотранспортних витрат та вартості запасних частин, розхідників, які потрібні під час встановлення. Ми постійно прагнемо абсолютно прозорого і зрозумілого всім нашим замовникам ціноутворення і високого рівня комфорту. Дотримуючись цієї мети, ми раді в будь-який момент надати клієнтам, що зателефонували нам, оперативну консультацію і зорієнтувати по приблизній сумі послуги, що замовляється. Як правило, спочатку зазначена вартість після закінчення робіт не змінюється.

Екстренний виклик техніка у Бучі з виїздом додому по Київській області

Виконуємо заявки в межах Бучі

Замовники, які звернулися до нас, які проживають в межах Бучі, можуть розраховувати на оперативний виїзд професіонала - приблизно протягом трьох годин від часу оформлення замовлення в сервісі послуг Майстер911.

Працюємо в передмісті Бучі

У разі, якщо наші замовники живуть у передмісті Бучі (Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Березове, Хотів, Стоянка, Мощун, Горенка, Чайки, Капітанівка, Гореничі, Дмитрівка), прихід техніка теж не займе надто багато часу - орієнтовно 4-5 годин.

Виконуємо роботи по Київській області

Маркетплейс Master911 має у своєму розпорядженні перевірених, грамотних майстрів-сантехніків у більшості н.п. Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Завдяки чому замовники, які перебувають у віддалених населених пунктах, яких цікавить якісне складання, встановлення сучасної ванни, можуть сподіватися на надання їм сантехнічної послуги того ж самого дня, як тільки ними було укладено договір. Подібний сервіс, крім явних переваг, ще дозволяє заощадити на автотранспортних витратах. Іноді бувають такі випадки, якщо через високу сезонну завантаженість, виїзд майстра відповідно до ситуацій відкладається на найближчий день. Щодо цього ми попереджаємо замовників заздалегідь, на стадії оформлення виклику.

У разі, якщо вам потрібен терміновий монтаж та встановлення нової ванни за адекватною ціною, - звертайтесь до сервісу Майстер911.

Співпрацюючи з нами, особисто ви зможете переконатися в рівні технічного обслуговування, що надається нашими техніками, і високій професійній якості пропонованих сервісних послуг!