Встановлення кухонної мийки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Цінові пропозиції по встановленню кухонних мийок від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок

Відгуки по встановленню кухонних мийок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо ще кілька десятків років тому практично у всіх квартирах і будинках були однотипні кухонні мийки, то зараз на ринку представлений неймовірний вибір моделей з різних матеріалів, всіляких розмірів і форм, що відрізняються між собою способом монтажу.

Залежно від способу установки, кухонні раковини ділять на такі групи:

 • Врізні. Їх головна перевага - гігієнічність. Такі мийки врізають в стільницю, внаслідок чого під ними не скупчується вода. Найкраще цю роботу довірити кваліфікованому спеціалісту, особливо в тому випадку, якщо мийку планується врізати в меблі зі штучного каменю чи твердих порід дерева.
 • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути проведена трьома способами (за допомогою клею, кронштейнів або дерев'яних брусків) буває в різних варіантах оформлення. Вона може бути забезпечена крилом для сушіння, однією або двома чашами. Матеріалом для виготовлення такої раковини найчастіше виступає нержавіюча сталь з матовим або глянсовим покриттям. Вибір оптимального способу монтажу в кожному окремому випадку повинен визначатися фахівцем, йому ж краще й довірити установку накладної кухонної мийки.
 • Інтегровані. Ідеальний монтаж мийки такого типу передбачає її установку врівень з робочою поверхнею, що вимагає дуже ретельної підготовки стільниці та бездоганної рівності країв самого виробу.До жодної іншої моделі не висуваються настільки високі вимоги, як до інтегрованих, що обумовлено особливостями їх конструкції.
 • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю вимагає від майстра високої кваліфікації та солідного досвіду. Це пояснюється, як високою вартістю самої мийки (як правило, підстільний мийки виготовляють з дорогого натурального або штучного каменю), так і необхідністю в застосуванні спеціальних інструментів і пристосувань для забезпечення якісного результату.

Самостійні спроби встановлення раковини рідко закінчуються успішно, це ж стосується і випадків, коли до роботи залучають неперевірених майстрів «з вулиці», які не надають гарантії на свої послуги.

Краще за все не ризикувати та звернутися в Мастер911: грамотний фахівець оперативно приїде за вказаною адресою, професійно виконає необхідну роботу та візьме на себе повну відповідальність за її якість.

Мастер911: професійна установка кухонної мийки

Наші сантехніки щодня стикаються з монтажем мийок усіх типів, як і зі встановленням змішувача та іншими роботами й мають солідний досвід в наданні цієї послуги. У процесі оформлення заявки на виклик майстра додому, ми ставимо клієнту ряд уточнювальних питань щодо самої раковини й особливостей її установки. На основі отриманих від замовника відповідей, ми готові надати йому первинну консультацію та зорієнтувати за вартістю необхідної послуги.

В разі якщо обсяг робіт можна визначити точно, то мова йде про стандартну послугу, чия ціна буде названа відповідно до зазначеної у прайс-листі. Якщо ж без очного огляду фахівцем, визначити обсяг необхідних робіт не можна, то вартість назве сантехнік вже по приїзді на місці, - вона не буде відрізнятися від тієї, що прописана в прайсі.

Усім клієнтам Мастер911 ми гарантуємо:

 • можливість подати заявку в цілодобовому режимі;
 • надання грамотної консультації та інформації про вартість майбутньої роботи;
 • швидкий виїзд сантехніка;
 • високу якість послуги - установки кухонної мийки будь-якого типу.

Фахівці Мастер911, крім того, що вони професіонали високої кваліфікації, відрізняються доброзичливістю, ввічливістю, відповідальним ставленням до роботи й акуратністю. Вони не курять на робочому місці та не використовують нецензурну лексику.

Переваги звернення до Master911

Звертаючись до нас, ви не ризикуєте зіткнутися з неперевіреними майстром і всіма пов'язаними з цим наслідками. Кожен наш фахівець довів свою кваліфікацію складанням іспиту на високий бал, а також пройшов перевірку документів, після чого він і отримав допуск до обслуговування клієнтів.

Але навіть якщо у вас виникли претензії до якості зробленої роботи або поведінки сантехніка, повідомте про це в службу підтримки Мастер911 і ми обіцяємо розібратися з виниклим питанням.

Про яку б послугу не йшлося (установка кухонної мийки в стільницю або монтаж раковини іншого типу, встановлення рушникосушки чи встановлення кульового крана) наші майстри несуть повну відповідальність за її якість і надають гарантійні зобов'язання. Після закінчення робіт ви отримаєте акти виконаних послуг. Ми пропонуємо клієнтам здійснити оплату зручним для них способом - безготівковим переказом або готівкою.

У скільки обійдеться установка кухонної раковини?

Ціна будь-якої стандартної послуги, без урахування вартості додаткових деталей і транспортних витрат, зазначена в прайс-листі Мастер911. Для нас дуже важливо, щоб наше ціноутворення було не тільки абсолютно прозорим, а й зрозумілим кожному нашому клієнту. Ми готові проконсультувати та надати інформацію про приблизну вартість необхідної послуги ще на етапі оформлення заявки, і в більшості випадків названа ціна залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Клієнти, які знаходяться в межах, можуть розраховувати на виїзд до них фахівця приблизно через 3 години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

На одну-дві години довше займе очікування візиту сантехніка для замовників, які проживають в передмісті ().

Працюємо по області

Навіть ті наші клієнти, що знаходяться у віддалених пунктах, можуть розраховувати на візит сантехніка в день подачі заявки. Це можливо завдяки тому, що Мастер911 розпоряджається своїми майстрами в безлічі населених пунктів області ().

Якщо ж через підвищену сезонну завантаженість приїзд фахівця переноситься на завтра, вам про це повідомлять заздалегідь.

Вас цікавить професійна установка кухонної мийки за ціною, яка приємно здивує? Звертайтеся в Мастер911, і ми обіцяємо, що рівень нашого сервісу, оперативність і бездоганна якість послуг вас вразять!