globe ru

Встановлення кухонної мийки

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення кухонної мийки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики кухонної мийки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Кухонная мойка
Назва Вартість
Встановлення сталевої мийки Індивідуально
Встановлення мийки з нержавійки Індивідуально
Встановлення металевої мийки Індивідуально
Встановлення акрилової мийки Індивідуально
Встановлення керамічної мийки Індивідуально
Встановлення мармурової мийки Індивідуально
Встановлення гранітної мийки Індивідуально
Встановлення кам'яної мийки Індивідуально
Встановлення інтегрованої мийки Індивідуально
Встановлення мийки Ікеа Індивідуально
Підключення кухонної мийки до каналізації Індивідуально
Підключення подвійного мийки до каналізації Індивідуально
Встановлення напівавтоматичного сифона Індивідуально
Підключення сифона до кухонній мийки Індивідуально
Демонтаж кухонної мийки Індивідуально
Врізка мийки Індивідуально
Вирізання отвору під змішувач в металевій мийці від 210 грн
Вирізання отвору під змішувач в керамічної мийці від 210 грн
Встановлення змішувача на кухонну мийку від 210 грн
Встановлення прихованого змішувача від 270 грн
Встановлення електричного змішувача від 150 грн
Встановлення труб під змішувач від 210 грн
Заміна змішувача від 270 грн
Демонтаж змішувача від 150 грн
Ремонт кухонного подрібнювача Індивідуально

Ціни на Встановлення кухонної мийки

Назва Вартість
Встановлення кухонної мийки від 350 грн
Ремонт кухонної мийки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Якщо ще кілька десятків років тому практично у всіх квартирах і будинках були однотипні кухонні мийки, то зараз на ринку представлений неймовірний вибір моделей з різних матеріалів, всіляких розмірів і форм, що відрізняються між собою способом монтажу.

Залежно від способу установки, кухонні раковини ділять на такі групи:

 • Врізні. Їх головна перевага - гігієнічність. Такі мийки врізають в стільницю, внаслідок чого під ними не скупчується вода. Найкраще цю роботу довірити кваліфікованому спеціалісту, особливо в тому випадку, якщо мийку планується врізати в меблі зі штучного каменю чи твердих порід дерева.
 • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути проведена трьома способами (за допомогою клею, кронштейнів або дерев'яних брусків) буває в різних варіантах оформлення. Вона може бути забезпечена крилом для сушіння, однією або двома чашами. Матеріалом для виготовлення такої раковини найчастіше виступає нержавіюча сталь з матовим або глянсовим покриттям. Вибір оптимального способу монтажу в кожному окремому випадку повинен визначатися фахівцем, йому ж краще й довірити установку накладної кухонної мийки.
 • Інтегровані. Ідеальний монтаж мийки такого типу передбачає її установку врівень з робочою поверхнею, що вимагає дуже ретельної підготовки стільниці та бездоганної рівності країв самого виробу.До жодної іншої моделі не висуваються настільки високі вимоги, як до інтегрованих, що обумовлено особливостями їх конструкції.
 • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю вимагає від майстра високої кваліфікації та солідного досвіду. Це пояснюється, як високою вартістю самої мийки (як правило, підстільний мийки виготовляють з дорогого натурального або штучного каменю), так і необхідністю в застосуванні спеціальних інструментів і пристосувань для забезпечення якісного результату.

Самостійні спроби встановлення раковини рідко закінчуються успішно, це ж стосується і випадків, коли до роботи залучають неперевірених майстрів «з вулиці», які не надають гарантії на свої послуги.

Краще за все не ризикувати та звернутися в Мастер911: грамотний фахівець оперативно приїде за вказаною адресою, професійно виконає необхідну роботу та візьме на себе повну відповідальність за її якість.

Мастер911: професійна установка кухонної мийки

Наші сантехніки щодня стикаються з монтажем мийок усіх типів, як і зі встановленням змішувача та іншими роботами й мають солідний досвід в наданні цієї послуги. У процесі оформлення заявки на виклик майстра додому, ми ставимо клієнту ряд уточнювальних питань щодо самої раковини й особливостей її установки. На основі отриманих від замовника відповідей, ми готові надати йому первинну консультацію та зорієнтувати за вартістю необхідної послуги.

В разі якщо обсяг робіт можна визначити точно, то мова йде про стандартну послугу, чия ціна буде названа відповідно до зазначеної у прайс-листі. Якщо ж без очного огляду фахівцем, визначити обсяг необхідних робіт не можна, то вартість назве сантехнік вже по приїзді на місці, - вона не буде відрізнятися від тієї, що прописана в прайсі.

Усім клієнтам Мастер911 ми гарантуємо:

 • можливість подати заявку в цілодобовому режимі;
 • надання грамотної консультації та інформації про вартість майбутньої роботи;
 • швидкий виїзд сантехніка;
 • високу якість послуги - установки кухонної мийки будь-якого типу.

Фахівці Мастер911, крім того, що вони професіонали високої кваліфікації, відрізняються доброзичливістю, ввічливістю, відповідальним ставленням до роботи й акуратністю. Вони не курять на робочому місці та не використовують нецензурну лексику.

Переваги звернення до Master911

Звертаючись до нас, ви не ризикуєте зіткнутися з неперевіреними майстром і всіма пов'язаними з цим наслідками. Кожен наш фахівець довів свою кваліфікацію складанням іспиту на високий бал, а також пройшов перевірку документів, після чого він і отримав допуск до обслуговування клієнтів.

Але навіть якщо у вас виникли претензії до якості зробленої роботи або поведінки сантехніка, повідомте про це в службу підтримки Мастер911 і ми обіцяємо розібратися з виниклим питанням.

Про яку б послугу не йшлося (установка кухонної мийки в стільницю або монтаж раковини іншого типу, встановлення рушникосушки чи встановлення кульового крана) наші майстри несуть повну відповідальність за її якість і надають гарантійні зобов'язання. Після закінчення робіт ви отримаєте акти виконаних послуг. Ми пропонуємо клієнтам здійснити оплату зручним для них способом - безготівковим переказом або готівкою.

У скільки обійдеться установка кухонної раковини?

Ціна будь-якої стандартної послуги, без урахування вартості додаткових деталей і транспортних витрат, зазначена в прайс-листі Мастер911. Для нас дуже важливо, щоб наше ціноутворення було не тільки абсолютно прозорим, а й зрозумілим кожному нашому клієнту. Ми готові проконсультувати та надати інформацію про приблизну вартість необхідної послуги ще на етапі оформлення заявки, і в більшості випадків названа ціна залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Клієнти, які знаходяться в межах, можуть розраховувати на виїзд до них фахівця приблизно через 3 години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

На одну-дві години довше займе очікування візиту сантехніка для замовників, які проживають в передмісті ().

Працюємо по області

Навіть ті наші клієнти, що знаходяться у віддалених пунктах, можуть розраховувати на візит сантехніка в день подачі заявки. Це можливо завдяки тому, що Мастер911 розпоряджається своїми майстрами в безлічі населених пунктів області ().

Якщо ж через підвищену сезонну завантаженість приїзд фахівця переноситься на завтра, вам про це повідомлять заздалегідь.

Вас цікавить професійна установка кухонної мийки за ціною, яка приємно здивує? Звертайтеся в Мастер911, і ми обіцяємо, що рівень нашого сервісу, оперативність і бездоганна якість послуг вас вразять!