Монтаж електропроводки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж електропроводки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж електропроводок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу електропроводок

Відгуки по монтажу електропроводок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При облаштуванні нової квартири чи котеджу, проведенні капітального ремонту доводиться виконувати безліч різноманітних ремонтних робіт. Зокрема, замовити електромонтажні послуги вдома. Довіряти їх потрібно лише перевіреним та досвідченим професіоналам, які знають всі особливості планування та проектування, вибору надійних та довговічних елементів.

Враховуючи, скільки електроприладів сьогодні використовується в кожному будинку, важливо правильно встановити розетки і підібрати оптимальний кабель, що відповідає потужності приладу. Окремі канали прийнято прокладати під потужну та встановлену в одному постійному місці побутову техніку:

 • пральні та посудомийні машини;
 • електроплити;
 • кондиціонери та інші.

Провести прокладку під ключ – під силу професійним електрикам. Вони знають, як виконати все акуратно в офісі, на дачі, в квартирі. Підбирається провід, світильники, вимикачі. Формують новий щиток, встановлюючи відповідні ПЗВ (пристрої захисного відключення).

Чому необхідний монтаж електропроводки у «вторинній» квартирі

Якщо в нових багатоквартирних будинках спочатку проводиться укладання "потужних" кабелів під різні види проводів, то в квартирах "вторинного" ринку, введених в експлуатацію багато років тому, підключення всіх приладів здійснювалося фактично на один алюмінієвий провід.

Тому, коли робиться ремонт, необхідне нове розведення електрики по квартирі. Це убезпечить власників житла від проблем з електрикою та функціонуванням побутових приладів. Якщо ж не замінити проводку, але при цьому використовувати потужну техніку, можливі такі проблеми:

 • перегорання розеток;
 • вибивання автоматів;
 • вихід із ладу електричних приладів;
 • замикання;
 • інші.

На таку послугу як заміна проводки в квартирі ціна залежить від обсягу робіт. Але краще не економити на роботі, а одразу встановити новий щиток, виконати укладання окремих кабелів на кожну розетку.

Як знайти спеціалістів для монтажу електричної проводки

Досвідчений електрик не тільки вислухає ваші побажання щодо розміщення розеток, освітлювальних приладів, але й надасть свої рекомендації. Він ретельно продумає кожен етап, розкаже, скільки метрів кабелю потрібно. Наприклад, якщо ви плануєте створити натяжну стелю, то в такому випадку на стелі укладається зовнішня гофра або канал, що спрощує та здешевлює роботи.

Звернемо увагу, що загалом на електромонтаж ціни враховують усі етапи. Прейскурант передбачає як виконання зовнішньої розводки, а й демонтаж старих розеток, люстр, кабелів. Усі роботи здійснюються навіть перед чорновим оздобленням.

Звертаючись до сервісу побутових послуг Мастер911, ви можете бути впевнені, що до вас прийдуть справжні фахівці. Вони не допускають промахів у розрахунках, а тому не роблять зайвої та непотрібної роботи. Штроблення панелей, стін проводиться швидко та з мінімумом пилу.

Наші електрики докладно проконсультують вас, розкажуть, які матеріали краще використовувати та аргументують свої слова. Також вони можуть самі закупити всі матеріали, надавши вам чек із магазину.

Проектування електропроводки

Вартість монтажу електропроводки у квартирі передбачає попереднє проектування. Від точності та якості проекту залежить:

 • безпека;
 • функціональність;
 • надійність;
 • довговічність проводки.

Також це безпосередньо впливає на функціонування побутових приладів. Перед складанням проекту фахівці вислухають ваші побажання, а потім розпочнуть розробку схеми:

 • розміщення розеток;
 • кількості та місця розташування освітлювальних приладів;
 • місця встановлення вимикачів.

Крім того, обов'язково враховується контур заземлення та створення окремих груп споживачів, що спрощує управління освітленням, подачею електроенергії.

Що ще зазначають на кресленнях

 1. Місця штроблення та прокладання кабелю.
 2. Установка розподільних коробок.
 3. Розміщення щитка та кількість автоматів, їх потужність.

Проект дає можливість скласти кошторис. Після погодження з власником житла починається монтаж електропроводки у приватному будинку чи квартирі.

Укладання проводів прихованим способом

Найчастіше прайс-лист електромонтажних робіт передбачає, що монтаж кабелів проводитиметься прихованим способом. Це найпопулярніший варіант. Його головна перевага полягає в тому, що дроти не видно. Це позитивно впливає на естетичний вигляд приміщення.

Етапи прихованого монтажу:

 • відключення старої проводки;
 • висвердлювання отворів під розетки, розподільні коробки, вимикачі;
 • штроблення стін;
 • укладання кабелю у створені канали;
 • фіксація проводів - наприклад, за допомогою скоб;
 • кріплення та фіксація монтажних коробок – використовується гіпсовий розчин.

Коли буде виконано чистове оздоблення, електрики встановлюють розетки, вимикачі.

Використовуване обладнання

Кожен спеціаліст має необхідний набір інструментів:

 • перфоратор;
 • болгарка;
 • коронки та диски для конкретних матеріалів, у яких передбачається прокладання кабелів.

Необхідні знання та навички, як саме користуватися інструментом, у якій послідовності виконувати ті чи інші дії. Досвідчений електрик зможе підібрати потрібні витратні матеріали. Звертаючись у сервіс Мастер911, ви можете бути впевненими, що до вас прийде фахівець, який має не тільки навички, але й досвід, потрібні дозволи.

Скільки коштує монтаж електричної проводки

Розцінки на проведення електрики розраховуються з урахуванням наступних факторів:

 • площа приміщення;
 • якості та кількості матеріалів;
 • складність схеми;
 • загального обсягу роботи.

Однак треба розуміти, що весь кошторис розбивається на кілька частин. Кожен етап роботи прописується окремо. Наприклад, якщо вказується електромонтаж вартість точку, необхідно розуміти, що у разі передбачає вартість установки розеток, вимикачів, освітлювальних приладів.

Така деталізована розбивка потрібна, щоб клієнти розуміли, за що і скільки конкретно вони платитимуть. Чесна та прозора співпраця – основа наших послуг.

Звертаючись до Мастер911, ви можете бути впевнені, що монтаж проводки буде виконаний не тільки оперативно, але й за доступними цінами.

Переваги сервісу Мастер911

 1. Досвід спеціалістів. У нас представлені лише справді кваліфіковані фахівці, яким під силу роботи будь-якого рівня складності.
 2. Безпека. У своїй роботі електрики керуються встановленими нормами та правилами.
 3. Зручний час. Всі роботи проводяться в дозволений для шуму час і в узгоджені з клієнтом терміни.
 4. Гарантія На всі види робіт та матеріалів, що використовуються, надається гарантія. Електрики видають акт.
 5. Перевірені електрики. Ми проводимо тестування всіх працівників, а перш ніж вони будуть додані до нашої бази, верифікуємо їх, просячи надати документи.

Звертаючись до нас, ви залишитеся задоволені термінами та якістю роботи електриків, вартістю та рівнем обслуговування. Усі фахівці ввічливі, акуратні.

Зони обслуговування

Тепер ви знаєте як визначається ціна монтажу електропроводки. Вам потрібно буде заздалегідь зустрітися зі спеціалістом, щоб засудити усі деталі. Терміни першого візиту залежать від вашого розташування. Після погодження електрик приїжджатиме в обумовлений час, щоб реалізувати проект у визначений термін.

Монтаж електропроводки в межах міста

Якщо ви проживаєте в обласному центрі, на перший візит фахівцю знадобиться не більше ніж 3-4 години після прийняття заявки. Електрик приїде на вказану адресу для попередньої оцінки.

Обслуговування у передмісті

Якщо ви мешкаєте у передмісті обласного центру, на візит працівнику потрібно більше часу – до 5-6 годин. Все буде залежати від віддаленості об'єкта.

Обслуговування в області

Ми намагаємось охопити якісним сервісом усі населені пункти України. Однак, якщо ви проживаєте в невеликому місті, на візит електрика може знадобитися до 6-8 годин. В окремих ситуаціях приїзд переноситься на наступну добу після затвердження заявки. Але ми робимо все можливе, щоб у кожному місті було якнайбільше представників нашої компанії для оперативного надання послуг.