Ремонт водопроводу

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт водопроводу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту водопроводів

Назва послуги Середня вартість

Капітальний ремонт водопроводу

Капітальний ремонт гарячого водопостачання

Ремонт водопроводу під тиском

Ремонт чавунного водопроводу

Прочищення водопроводу

Промивка холодного водопостачання

Промивка гарячого водопостачання

Промивка внутрішнього водопроводу

хімічне промивання системи водопостачання

Усунути протікання у водопроводі

Усунути засмічення у водопроводі

Цінові пропозиції по ремонту водопроводів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт водопроводів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту водопроводів

Відгуки по ремонту водопроводів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найчастіше причиною виходу з ладу водопроводу стає його природний знос, у рідкісних випадках збій у роботі комунікації відбувається через механічний вплив, підвищення в системі тиску та з інших причин. Порядок виконання ремонтних робіт визначається типом конкретної системи водопроводу, і матеріалом виготовлення її елементів.

Важливо відзначити, що трубопроводи, виготовлені з металу більш схильні до різного виду поломок, оскільки для цього матеріалу характерна низька опірність до корозійного впливу. А через шорсткість внутрішньої поверхні металевих труб, з часом на ній відбувається накопичення солей, що призводять до звуження просвіту труби, а з часом - до його повного закупорювання.

До найбільш поширених типів несправностей можна віднести наступні:

 • періодичне припинення подачі води (як короткочасне, так і тривале);
 • повне зникнення води в системі;
 • зниження рівня тиску;
 • поява стороннього шуму, відмінного від звичайного звуку підчас пересування води по трубах;
 • утворення конденсату на трубах;
 • засмічення трубопроводу;
 • поломка окремих елементів комунікації.

При появі одного з перерахованих вище симптомів, варто звернутися до кваліфікованого сантехніка, що допоможе запобігти більш серйозної поломки.

Якщо ж необхідний аварійний ремонт водопроводу, як і будь-яка інша робота з сантехнікою, наприклад, встановлення раковини чи встановлення змішувача, намагатися усунути проблему своїми силами тим більше в жодному разі не варто. Звертайтеся в Мастер911, і перевірений майстер оперативно та якісно виконає повний обсяг необхідних робіт.

Мастер911: терміновий ремонт водопроводу

Наші сантехніки щодня стикаються з різними типами поломок водопровідної системи, і мають солідний досвід в проведенні ремонтних робіт будь-якого рівня складності. Кожного клієнта, який звернувся до нас, ми просимо відповісти на кілька уточнювальних питань про різновиди обладнання та тип виниклої поломки. На основі отриманих відповідей ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за приблизною вартістю майбутнього ремонту.

В деяких випадках, з наданого замовником опису, тип поломки та обсяг необхідних робіт вдається визначити однозначно, в інших, без проведення очного огляду, а іноді й діагностики, це неможливо. Відповідно, можна говорити про стандартну послугу, чия ціна буде названа чітко, і не стандартної, вартість якої озвучить сантехнік вже після приїзду на місце. Ми обіцяємо її збіг з сумою, прописаною в прайс-листі.

Вирішивши звернутися в Мастер911, ви можете розраховувати на:

 • прийом вашої заявки в будь-який час, не тільки в робочі дні, а й у вихідні та свята;
 • первинну консультацію про майбутній ремонт та інформацію про її ціну;
 • швидкий приїзд сантехніка (точний час залежно від віддаленості);
 • якісну послугу - ремонт водопроводу, а також встановлення рушникосушки та будь-яку іншу роботу.

Всі наші сантехніки, які виїжджають на виклики клієнтів, є професіоналами високої кваліфікації, відповідальними та ввічливими людьми. Вони підтримують чистоту свого робочого місця, не курять і не використовують нецензурну лексику.

Переваги звернення до Мастер911

Стаючи нашими клієнтами, вам не потрібно переживати про те, що доведеться впустити в будинок неперевіреного сантехніка, який може виконати роботу неякісно, затягнути з її виконанням, нагрубити або залишити після себе бруд.

Перед тим, як дати допуск фахівця до обслуговування клієнтів, ми перевіряємо його документи, проводимо навчання та приймаємо іспит на підтвердження кваліфікації. Але навіть якщо з якоїсь причини майстер все ж припустився помилки або ви зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, ви не залишитеся з проблемою сам на сам. Зверніться в нашу службу підтримки, і ми обіцяємо надати оперативну допомогу в розв'язанні конфлікту, що виник.

За якість проведеного ремонту водопроводу чи іншу послугу, наприклад, встановлення кульового крана, кожен наш сантехнік бере на себе повну відповідальність, і надає гарантійні зобов'язання. Після закінчення роботи ви отримаєте акт виконаних послуг. Розрахуватися з фахівцем ви можете готівкою або безготівковим переказом.

У скільки обійдеться аварійний ремонт водопроводу?

Один з ключових принципів, яким ми керуємося у своїй роботі - абсолютно прозоре та зрозуміле кожному нашому клієнту ціноутворення. Вартість всіх пропонованих послуг вказана в нашому прайс-листі, без урахування транспортних витрат і ціни деталей та запасних частин, які можуть знадобитися в ході ремонту водопроводу.

При оформленні заявки на виклик сантехніка, ми завжди готові проконсультувати щодо необхідної послуги й надати інформацію про її вартість. Найчастіше вона залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Ті клієнти, які живуть в межах, можуть очікувати, що фахівець виїде за вказаною в заявці адресою приблизно через три години з моменту її оформлення.

Працюємо в передмісті

Трохи більше часу, приблизно чотири-п'ять годин потрібно майстру, щоб приїхати до замовника, що знаходиться в передмісті ().

Працюємо по області

Оскільки Мастер911 розпоряджається перевіреними фахівцями в багатьох населених пунктах області (), з віддалених пунктів клієнти можуть очікувати, що сантехнік до них приїде в той же день, коли була подана заявка. Додатковий плюс - зниження транспортних витрат.

В ситуації, коли через підвищену завантаженість візит фахівця переноситься на завтра, вас про це попередять ще на етапі оформлення заявки.

Ми обіцяємо: в якому б стані не був ваш водопровід, ремонт буде проведений у мінімальні терміни, якісно та за прийнятною вартістю. Звертайтеся в Мастер911, і пропонований нами рівень сервісу та висока якість послуг вас не розчарують!