globe ru

Встановлення розширювального баку

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення розширювального баку стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики розширювального баку на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Розширювальний бак
Назва Вартість
Встановлення розширювального бака Індивідуально
Встановлення плоского розширювального бака Індивідуально
Підключення розширювального бака Індивідуально
Заміна розширювального бака Індивідуально
Демонтаж розширювального бака Індивідуально
Ремонт розширювального бака Індивідуально
Ремонт розширювального бачка системи водопостачання Індивідуально
Ремонт розширювального бачка системи опалення Індивідуально
Усунути протікання в розширювальному баку Індивідуально

Ціни на Встановлення розширювального баку

Назва Вартість
Встановлення розширювального бака від 350 грн
Ремонт розширювального баку від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення, грамотно підібраного за обсягом, - оптимальне рішення, що дозволяє скинути зайвий тиск в опалювальній системі, без ризику гідроудару. Завдяки правильному монтажу обладнання вдасться не тільки ефективно запобігти скачку тиску в опалювальній магістралі, а й забезпечити його тривалу та безперебійну роботу.

Установка розширювального бака закритого типу кардинально відрізняється від установки монтажу відкритого типу, тому виконання подібної роботи варто довіряти тільки професіоналам, які володіють практичними навичками та досвідом.

Чи можлива установка розширювального бака своїми руками?

Як показує практика, якщо вибір розширювального бака для опалення, установка й запуск в експлуатацію виконуються людиною без необхідних знань і досвіду, це загрожує низкою неприємних наслідків. У кращому випадку процес просто зупиниться через відсутність спеціальних інструментів або якісного герметика, в гіршому - незабаром виявиться витік, або, що ще гірше, - в невдалий момент вся опалювальна система дасть збій. Ще одна проблема, яка часто виникає, якщо роботу виконав некваліфікований майстер або сам власник устаткування, - вибір невдалого місця монтажу, через що підхід до нього буде утруднений або й зовсім недоступний.

Звернення в Мастер911 допоможе уникнути цих та інших ризиків. До вас приїде перевірений фахівець, який оперативно та грамотно надасть необхідну послугу та гарантії на виконану роботу.

Мастер911: професійний монтаж розширювального бака системи опалення

Наші фахівці регулярно стикаються з установкою розширювальних баків всіх типів, володіють солідним досвідом і навичками у проведенні подібної роботи, а також у виконанні будь-яких інших побутових робіт, наприклад, встановлення змішувача або встановлення кульового крана.

У процесі оформлення заявки, ми ставимо клієнту ряд уточнювальних питань про тип обладнання, яке необхідно встановити, місце його монтажу та інші нюанси. На основі отриманих відповідей ми надаємо замовнику первинну консультацію та готові зорієнтувати за вартістю майбутньої роботи.

В залежності від того, чи вдалося на основі наданих клієнтом відповідей, точно визначити обсяг необхідних робіт, послуга може бути стандартною або нестандартною. У першому випадку ціна буде названа точно ще на етапі оформлення заявки, в другому, - її назве фахівець вже після приїзду на місце та проведення очного огляду. Ми гарантуємо повний збіг озвученої майстром вартості з тією ціною, яка вказана в прайс-листі.

Кожен замовник, хто звернувся в Мастер911, може розраховувати на:

 • цілодобову можливість подачі заявки;
 • отримання первинної консультації та інформації стосовно вартості;
 • швидкий виїзд майстра;
 • високу якість послуги - монтажу розширювального бака.

Наші фахівці - ввічливі, відповідальні й доброзичливі професіонали, які підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять і не вживають нецензурні слова.

Переваги звернення до Мастер911

Будь-які побоювання, пов'язані з необхідністю впустити в будинок незнайому людину, при зверненні до нас позбавлені підстав. Абсолютно кожен фахівець Мастер911 отримав допуск до обслуговування клієнтів тільки після проходження ним спеціального навчання та успішного складання іспиту, яке підтверджує його кваліфікацію. Ще однією обов'язковою умовою є перевірка паспортних даних.

Повністю виключати людський фактор неможливо, тому якщо вами була помічена неточність або помилка, допущена фахівцем, або ви зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, - звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо оперативно розібратися в проблемі, і надати допомогу у розв'язанні конфлікту.

За якість виконання установки плоского розширювального бака, як і встановлення рушникосушки або іншої послуги, наші фахівці беруть на себе повну відповідальність і надають гарантію. Також ви отримаєте акт виконаних робіт. Оплата послуг майстра може бути здійснена, як готівкою, так і безготівковим переказом.

У скільки обійдеться установка розширювального бака?

Ціна всіх стандартних послуг (без урахування транспортних витрат і вартості додаткових деталей) вказана в прайс-листі Master911. Наше ціноутворення абсолютно прозоре, і для нас дуже важливо, щоб воно було зрозумілим кожному, хто звернеться до нас. Ми завжди готові вичерпно проконсультувати щодо необхідної послуги та озвучити її приблизну вартість. Як правило, вона залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Для клієнтів, які звернулися в Мастер911 і проживають в межах, час очікування приїзду фахівця в середньому складе три години.

Працюємо в передмісті

У разі, коли наш замовник знаходиться в передмісті (), то він може розраховувати на виїзд майстра за вказаною в заявці адресою приблизно через чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Навіть ті наші клієнти, які живуть у віддалених пунктах, можуть очікувати візиту фахівця в день подачі заявки, оскільки Мастер911 має своїх перевірених майстрів у безлічі населених пунктів області (). Такий сервіс, крім очевидних переваг, дозволяє ще й значною мірою скоротити транспортні витрати.

В деяких випадках, через високу сезонну завантаженість, приїзд майстра вимушено переноситься на наступний день. Про це вас попередять під час оформлення заявки.

Вам потрібна кваліфікована допомога у виборі мембранного розширювального бака та його установка або ж інша сантехнічна послуга, наприклад, встановлення раковини, згідно з технічними нормами? Звертайтеся в Мастер911 - робота буде виконана швидко, якісно й недорого.