Встановлення розширювального баку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення розширювальних баків

від 350 грн

Ремонт розширювальних баків

від 350 грн

Часті питання по встановленню розширювальних баків

Відгуки по встановленню розширювальних баків

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення, грамотно підібраного за обсягом, - оптимальне рішення, що дозволяє скинути зайвий тиск в опалювальній системі, без ризику гідроудару. Завдяки правильному монтажу обладнання вдасться не тільки ефективно запобігти скачку тиску в опалювальній магістралі, а й забезпечити його тривалу та безперебійну роботу.

Установка розширювального бака закритого типу кардинально відрізняється від установки монтажу відкритого типу, тому виконання подібної роботи варто довіряти тільки професіоналам, які володіють практичними навичками та досвідом.

Чи можлива установка розширювального бака своїми руками?

Як показує практика, якщо вибір розширювального бака для опалення, установка й запуск в експлуатацію виконуються людиною без необхідних знань і досвіду, це загрожує низкою неприємних наслідків. У кращому випадку процес просто зупиниться через відсутність спеціальних інструментів або якісного герметика, в гіршому - незабаром виявиться витік, або, що ще гірше, - в невдалий момент вся опалювальна система дасть збій. Ще одна проблема, яка часто виникає, якщо роботу виконав некваліфікований майстер або сам власник устаткування, - вибір невдалого місця монтажу, через що підхід до нього буде утруднений або й зовсім недоступний.

Звернення в Мастер911 допоможе уникнути цих та інших ризиків. До вас приїде перевірений фахівець, який оперативно та грамотно надасть необхідну послугу та гарантії на виконану роботу.

Мастер911: професійний монтаж розширювального бака системи опалення

Наші фахівці регулярно стикаються з установкою розширювальних баків всіх типів, володіють солідним досвідом і навичками у проведенні подібної роботи, а також у виконанні будь-яких інших побутових робіт, наприклад, встановлення змішувача або встановлення кульового крана.

У процесі оформлення заявки, ми ставимо клієнту ряд уточнювальних питань про тип обладнання, яке необхідно встановити, місце його монтажу та інші нюанси. На основі отриманих відповідей ми надаємо замовнику первинну консультацію та готові зорієнтувати за вартістю майбутньої роботи.

В залежності від того, чи вдалося на основі наданих клієнтом відповідей, точно визначити обсяг необхідних робіт, послуга може бути стандартною або нестандартною. У першому випадку ціна буде названа точно ще на етапі оформлення заявки, в другому, - її назве фахівець вже після приїзду на місце та проведення очного огляду. Ми гарантуємо повний збіг озвученої майстром вартості з тією ціною, яка вказана в прайс-листі.

Кожен замовник, хто звернувся в Мастер911, може розраховувати на:

  • цілодобову можливість подачі заявки;
  • отримання первинної консультації та інформації стосовно вартості;
  • швидкий виїзд майстра;
  • високу якість послуги - монтажу розширювального бака.

Наші фахівці - ввічливі, відповідальні й доброзичливі професіонали, які підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять і не вживають нецензурні слова.

Переваги звернення до Мастер911

Будь-які побоювання, пов'язані з необхідністю впустити в будинок незнайому людину, при зверненні до нас позбавлені підстав. Абсолютно кожен фахівець Мастер911 отримав допуск до обслуговування клієнтів тільки після проходження ним спеціального навчання та успішного складання іспиту, яке підтверджує його кваліфікацію. Ще однією обов'язковою умовою є перевірка паспортних даних.

Повністю виключати людський фактор неможливо, тому якщо вами була помічена неточність або помилка, допущена фахівцем, або ви зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, - звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо оперативно розібратися в проблемі, і надати допомогу у розв'язанні конфлікту.

За якість виконання установки плоского розширювального бака, як і встановлення рушникосушки або іншої послуги, наші фахівці беруть на себе повну відповідальність і надають гарантію. Також ви отримаєте акт виконаних робіт. Оплата послуг майстра може бути здійснена, як готівкою, так і безготівковим переказом.

У скільки обійдеться установка розширювального бака?

Ціна всіх стандартних послуг (без урахування транспортних витрат і вартості додаткових деталей) вказана в прайс-листі Master911. Наше ціноутворення абсолютно прозоре, і для нас дуже важливо, щоб воно було зрозумілим кожному, хто звернеться до нас. Ми завжди готові вичерпно проконсультувати щодо необхідної послуги та озвучити її приблизну вартість. Як правило, вона залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Для клієнтів, які звернулися в Мастер911 і проживають в межах, час очікування приїзду фахівця в середньому складе три години.

Працюємо в передмісті

У разі, коли наш замовник знаходиться в передмісті (), то він може розраховувати на виїзд майстра за вказаною в заявці адресою приблизно через чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Навіть ті наші клієнти, які живуть у віддалених пунктах, можуть очікувати візиту фахівця в день подачі заявки, оскільки Мастер911 має своїх перевірених майстрів у безлічі населених пунктів області (). Такий сервіс, крім очевидних переваг, дозволяє ще й значною мірою скоротити транспортні витрати.

В деяких випадках, через високу сезонну завантаженість, приїзд майстра вимушено переноситься на наступний день. Про це вас попередять під час оформлення заявки.

Вам потрібна кваліфікована допомога у виборі мембранного розширювального бака та його установка або ж інша сантехнічна послуга, наприклад, встановлення раковини, згідно з технічними нормами? Звертайтеся в Мастер911 - робота буде виконана швидко, якісно й недорого.