Встановлення ванни у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Кривому Розі

Відгуки по встановленню ванн у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальні ремонтні роботи у ванній кімнаті зазвичай закінчуються встановленням ванни. Виходячи з параметрів: ваги, форми, типу, розміру та матеріалу, з якого виготовлена ванна, - приймається рішення про те, як оптимально виконати необхідні роботи.

Слід мати на увазі, що компетентний монтаж ванни передбачає наявність навичок, спеціалізованих знань та досвіду, а також дотримання умов, розуміння вимог, що висуваються до кімнати.

Чи можливо самостійно встановити ванну?

Невдалі спроби своїми руками здійснити установку та монтаж акрилової, сталевої або чавунної ванни не вітаються. Це з небажаним ризиком відступу від стандартів, припущення якої-небудь похибки чи порушення техніки безпеки. Наслідки такого можуть бути досить неприємними: крім зниження якості комфорту та безпеки мешканців, з'явиться ризик того, що вода заллє і вашу квартиру, і сусідів нижніх поверхів.

Звернення за допомогою до некомпетентного, недосвідченого та неперевіреного майстра - це зовсім не найкращий варіант. У першу чергу установка чавунної, сталевої або акрилової, круглої або кутової ванни часом затягується за часом, і що найважливіше, на сантехнічну послугу, що надається, ви не отримаєте жодних гарантійних умов. Не варто наражатися на ризик, а запросити надійного, випробуваного, досвідченого майстра, який швидко, надійно та якісно впорається із заявленою роботою.

Мастер911: компетентне проведення установки кутової ванни

Майстри-сантехніки сервісу побутових послуг Master911 мають чималий досвід у монтажі чавунних, металевих, акрилових ванн різноманітних конструкцій, форм та габаритів.

У момент оформлення заявки на виклик майстра на адресу, ми задаємо клієнту кілька важливих актуальних питань про сантехнічне обладнання, місце, особливості та побажання його монтажу, після чого готові визначитися за вартістю сантехнічної послуги та надати початкову рекомендацію.

Розцінки на типові послуги вказуються в нашому прейскуранті, і за першого прохання будуть запропоновані клієнту. Якщо ж буде потрібна нестандартна сервісна послуга, то остаточна вартість буде визначена майстром-сантехніком у момент приходу на місце, після розрахунку повного обсягу завдань. Однак ми гарантуємо, що сума розрахунку дорівнюватиме тій, яка зазначена в прейскуранті.

У разі звернення до нашого сервісу ви отримаєте:

  • оперативний прихід сантехніка;
  • надання надійної, якісної та гарантійної сервісної послуги - установки акрилової, чавунної або сталевої ванни;
  • можливість подати замовлення будь-якого дня, в режимі 24/7, включаючи вихідні та святкові дні;
  • важливу інформацію та консультацію щодо приблизної або конкретної вартості послуги.

Наші фахівці прихильні та уважні до побажань клієнтів, завжди прибирають робочу зону, не димлять цигаркою, демонструють серйозне ставлення до своїх обов'язків, не матюкаються.

Переваги сервісу домашнього ремонту Мастер911

Ми працюємо тільки з перевіреними майстрами, кожен з них до отримання доступу до обслуговування клієнтів захистив свою професійну підготовку, з успіхом склавши іспит, а раніше пройшов перевірку особистих документів та спеціалізоване навчання. Однак, попри подібні заходи, жодна людина не застрахована від прикру помилок, тому ми готові надати дієву допомогу при виникненні конфліктної ситуації.

При розрахунку за роботу слюсаря-сантехніка (наприклад монтаж ванни) вам доступні кілька способів: готівкою або безготівковим переказом. Усі сервісні сантехніки надають гарантійні зобов'язання на послуги. Якщо ви раптово помітили будь-яку помилку в роботі фахівця або зіткнулися з його некоректною дією, терміново звертайтеся до нашої служби підтримки. Кожен наш клієнт приймає акт про виконання сервісних послуг після закінчення робіт. Будь-яка сервісна послуга (наприклад: монтаж ванни з масажем, кутової ванни або встановлення ванни без ніжок) здійснюється згідно з договором, в якому відображені критерії проведення робіт, конкретні умови відповідальності спеціаліста, тимчасові терміни, сам технологічний процес.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вам потрібно поцікавитися, скільки буде коштувати установка округлої чавунної ванни, складання ванни з джакузі або монтаж акрилової ванни, то ви зможете ознайомитися з нашими розцінками. Там вказані розцінки на типові послуги, без урахування вартості запчастин, витратних матеріалів, які можуть знадобитися під час монтування та транспортних витрат. Сервіс Master911 невпинно прагне прозорого і цілком зрозумілого кожного нашого замовника ціноутворення і комфортного рівня обслуговування. Дотримуючись такої мети, ми готові будь-якої миті видати клієнтам, що подзвонили нам, первинну консультацію і приблизно зорієнтувати в ціні заявленої послуги. Зазвичай, вказана вартість не змінюється.

Замовлення майстра у Кривому Розі з виїздом додому по Дніпропетровській області

Виконуємо роботи в приміських зонах Кривого Рога

У разі, якщо ви проживаєте в передмісті Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), приїзд спеціаліста також не забере багато часу - приблизно 4-5 годин.

Ми працюємо в межах Кривого Рога

Замовники, що зателефонували нам, які живуть в межах Кривого Рога, можуть чекати на виїзд без вихідних майстра - приблизно через три години з часу подачі замовлення в сервісі послуг Master911.

Працюємо по Дніпропетровській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має сертифікованих, кваліфікованих сантехніків у більшості населених пунктів Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Завдяки цьому клієнти, які проживають у віддалених населених пунктах, яким необхідна компетентна установка, складання ванни, зможуть сподіватися на надання їм сантехнічної послуги в той же день, коли вони подали заявку. Такий сервіс, крім явних приємних моментів, ще дозволяє заощадити на транспортних витратах. Іноді виникають випадки, коли через підвищену сезонну завантаженість виїзд сантехніка вимушено переміщається на інший день. Про це ми повідомляємо клієнтам заздалегідь, на етапі оформлення замовлення на виклик.

Якщо вам потрібна швидка установка ванни за адекватною ціною, звертайтесь до нашого сервісу.

І особисто ви маєте можливість переконатися в рівні техобслуговування, що надається нашими фахівцями, і високій професійній якості пропонованих сервісних послуг!