Монтаж водопроводу

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж водопроводу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу водопроводів

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення редуктора тиску

Встановлення манометрів води

Підключення водопроводу

Заміна водопроводу

Монтаж річного водопроводу

Монтаж водопроводу

Монтаж гарячого водопроводу

Монтаж пластикового водопроводу

Монтаж зовнішнього водопроводу

Монтаж системи водопостачання

Монтаж гідроакумулятора

Монтаж запірної арматури

Разводка водопроводу

Опресування системи водопроводу

Проектування систем водопостачання

Монтаж металопластикових труб

Монтаж мідних труб

Заміна мідних труб

Демонтаж мідних труб

Демонтаж труб водопостачання

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж водопроводів

Назва послуги
Діапазон цін

Монтаж водопроводів

від 350 грн

Ремонт водопроводів

від 350 грн

Часті питання по монтажу водопроводів

Відгуки по монтажу водопроводів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж водопроводу у квартирі та приватному будинку, попри цілий ряд істотних відмінностей, повинен строго відповідати певним вимогам. Так, з метою забезпечення зручності та простоти подальшого обслуговування системи, її установку слід виконати так, щоб редуктори, вентилі та інші обслуговуючі елементи розташовувалися в одному місці. Також важливо, щоб до них був забезпечений простий і безперешкодний доступ. Грамотний вибір розміру технологічних люків визначається тим, щоб надалі можна було легко здійснювати обслуговування елементів системи, а при необхідності - зробити ремонт або замінити їх.

Виконана професіоналом розводка водопровідної системи характеризується високою функціональністю, надійністю, простотою в обслуговуванні та експлуатації.

Чи можна самостійно змонтувати водопровідну систему?

Монтаж водопроводу є найважливішим етапом будівництва або капітального ремонту приватного будинку або квартири в багатоквартирному будинку. Його проведення слід довірити професіоналам, що гарантує не тільки швидке та якісне виконання монтажних робіт, а й відсутність ризику виникнення аварійних ситуацій в процесі його експлуатації. Наслідком виконання робіт по кожному з етапів, які охоплює монтаж водопроводу, людиною без необхідних знань, навичок і практичного досвіду, стане допущення грубих помилок, чиє виправлення потребує серйозних фінансових і тимчасових витрат.

Розумний вихід - звернення до Мастер911. Кваліфікований сантехнік оперативно та грамотно здійснить монтаж водопроводу, ціна якого буде залишатися в розумних межах, і надасть гарантію на якість своєї роботи.

Master911: професійний монтаж водопроводу

Всі наші сантехніки регулярно стикаються виконанням робіт з установки системи водопостачання у квартирах і приватних будинках. Вони володіють значним практичним досвідом у наданні подібної послуги.

У процесі подачі заявки, ми ставимо клієнту уточнювальні питання, щоб надати йому первинну консультацію та інформацію про вартість майбутнього ремонту. Залежно від того, наскільки точно зі слів замовника може бути визначений обсяг необхідних робіт, послуга вважається стандартною або нестандартною, якщо необхідний очний огляд майстра. У першому випадку вартість буде названа точно, ще до виїзду фахівця, у другому - кошторис озвучить сантехнік вже на місці, але він не буде відрізнятися від суми, яка прописана в нашому прайсі на монтаж водопроводу.

Вирішивши звернутися до нас, ви можете бути впевнені у:

  • тому, що ваша заявка буде прийнята в будь-який час (працюємо 24/7, без вихідних);
  • отриманні професійної консультації та інформації про вартість послуги;
  • швидкому виїзді до вас сантехніка;
  • бездоганній якості виконаної роботи.

Кожен наш майстер є відповідальним і ввічливим професіоналом своєї справи, який не курить і не використовує нецензурну лексику на робочому місці.

Переваги звернення до Master911

Звернувшись до нас, вам не доведеться турбуватися про те, що треба впустити в будинок незнайому людину, яка може поводитися грубо, не впоратися з роботою, затягнути її за часом, або залишити після себе неприбране робоче місце. Всі наші фахівці пройшли перевірку документів і успішно склали іспит, який підтверджує їх кваліфікацію, і тільки після цього ними було отримано допуск до обслуговування клієнтів.

Однак ніколи не можна повністю виключати людський фактор, тому у нас є служба підтримки, куди завжди можна звернутися у разі виявлення допущеної майстром помилки в роботі, або зіткнувшись з його непрофесійною поведінкою. Ми обіцяємо надати допомогу у вирішенні конфлікту.

Всі наші майстри беруть на себе повну відповідальність за якість виробленого ними монтажу водопроводу у квартирі, ціна якого не перевищує середні розцінки, а також за будь-які інші послуги, такі як встановлення раковини, встановлення змішувача тощо, і надають гарантійні зобов'язання. Оплатити роботу сантехніка можна готівкою або безготівковим переказом. Після повного завершення робіт ви отримаєте акт виконаних послуг.

Яка вартість монтажу водопроводу?

Всі ціни на монтаж водопроводу і каналізації, як і на встановлення кульового крана чи інші послуги, без урахування транспортних витрат і вартості деталей, запасних частин і витратних матеріалів, вказані в нашому прайс-листі. Мастер911 розробив абсолютно прозоре ціноутворення, яке буде зрозумілим кожному, хто звернувся до нас. Ставши нашим клієнтом, ви обов'язково отримаєте грамотну первинну консультацію та будете проінформовані про приблизну ціну послуги. Так, якщо вас цікавить вартість монтажу водопроводу з поліпропілену, то відповівши на кілька уточнювальних питань, ви дізнаєтеся її ще до приїзду сантехніка. У більшості випадків названий кошторис залишається незмінним.

Виклик майстра у з виїздом по області

Працюємо у

Клієнти, які проживають в межах, можуть розраховувати на виїзд до них фахівця приблизно через три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Трохи довше, приблизно 4-5 годин буде потрібно очікувати візиту майстра тим нашим замовникам, які живуть в передмісті ().

Працюємо по області

У більшості населених пунктів області () у Мастер911 є свої перевірені фахівці. Внаслідок цього очікувати приїзду сантехніка в день подачі заявки можуть навіть ті наші клієнти, які проживають у віддалених пунктах. Подібний сервіс має ще одну перевагу для замовників - скорочення транспортних витрат.

У виняткових випадках, пов'язаних з підвищеною сезонною завантаженістю, виїзд майстра може бути перенесений на завтра. Про це вас сповістять ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вас цікавить якісний монтаж водопроводу у квартирі або приватному будинку, як і встановлення рушникосушки чи будь-яка інша послуга, - звертайтеся в Мастер911, і ми гарантуємо бездоганну якість виконання робіт, справедливі ціни та високий рівень сервісу.