globe ru

Встановлення змішувача

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення змішувача стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики змішувача на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Змішувач
Назва Вартість
Встановлення змішувача для біде від 210 грн
Встановлення змішувача на борт ванни від 210 грн
Встановлення змішувача на раковину від 210 грн
Встановлення прихованого змішувача від 270 грн
Встановлення електричного змішувача від 150 грн
Встановлення душу від 240 грн
Встановлення тропічного душу від 240 грн
Встановлення прихованого душу від 270 грн
Вирізання отвору під змішувач в металевій мийці від 210 грн
Вирізання отвору під змішувач в керамічної мийці від 210 грн
Заміна змішувача від 270 грн
Заміна гнучкого підведення в змішувачі від 60 грн
Заміна картриджа в змішувачі від 150 грн
Заміна кран букси в змішувачі від 150 грн
Заміна гусака в змішувачі від 60 грн
Заміна ручки змішувача від 60 грн
Заміна душового крана від 270 грн
Заміна крана фільтра від 120 грн
Заміна ексцентриків в змішувачі від 270 грн
Демонтаж змішувача від 150 грн
Встановленн гігієнічного душу від 240 грн
Монтаж штанги для душу від 108 грн
Встановлення змішувача в душовій кабіні від 270 грн
Встановлення змішувача на кухонну мийку від 210 грн
Встановлення труб під змішувач від 210 грн

Ціни на Встановлення змішувача

Назва Вартість
Встановлення змішувача від 350 грн
Ремонт змішувача від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

В залежності від конструктивних особливостей змішувачі поділяють на такі види:

 • Одноважільні. Такі моделі являють собою кран з одною ручкою, за допомогою якої здійснюється вмикання/вимикання води, регулювання тиску та температура струменя. Змішувачі такого типу відрізняються міцністю, довговічністю та мінімальною ймовірністю протікання.
 • Двовентильні. Одна з найнадійніших конструкцій, вважається класикою. За допомогою одного вентиля регулюється сила струменя холодної води, другого - гарячої.
 • Термостатичні. Їх принцип роботи кардинально відрізняється від того, як функціонують стандартні моделі. Змішувачі з термостатом забезпечені двома важелями: один для налаштування напору, другий - температури. Такий змішувач дуже зручний у використанні: він забезпечує підтримку потрібної температури води, відкидає ймовірність стрибків тиску.
 • Сенсорні. Змішувачі електронного типу позбавлені вентилів та важелів, їх головний елемент - інфрачервоний датчик, який включається при піднесенні руки. Основна перевага таких змішувачів - гігієнічність.

Що стосується матеріалу виготовлення, то головними, висунутими до них вимогами, є здатність витримувати постійний контакт з водою, несхильність до утворення іржі та збереження цілісності довгі роки.

За міцності жоден матеріал не здатний скласти конкуренцію металу, тому найчастіше зустрічаються латунні корпуси, рідше керамічні або пластикові.

Види способів кріплення змішувачів

За способом кріплення всі змішувачі поділяють на настінні, підлогові, вбудовані та центральні:

 • Установка змішувача в стіну - найпоширеніше кріплення, використовується за умови близького розташування ванни та раковини. При монтажі такої моделі важливо правильно вибрати місце його установки та довжину виливу, щоб струмінь не потрапляв на край ванни, а далі.
 • Підлоговий варіант кріплення зустрічається рідко. До нього вдаються прихильники оригінальних дизайнерських рішень і за умови, що це дозволяє площа ванної кімнати.
 • Вбудовувані змішувачі, як правило, комплектуються разом з ванною, оскільки їх монтують безпосередньо в сам борт. Зважаючи на це, необхідні для монтажу кріплення вже підготовлені, або змішувач встановлюють в приставну тумбу.
 • Центральні змішувачі належать до категорії найпростіших в обслуговуванні моделей і найчастіше використовуються для кухонної сантехніки. Їх встановлюють вертикально.

Як вибрати кухонний змішувач?

Для установки на кухонну мийку найчастіше віддають перевагу спеціальному змішувачу, оснащеного високим виливом. Подібна конструкція ідеально підходить для миття великих по діаметру каструль і листів. На сьогодні особливою популярністю користуються моделі, забезпечені витяжною лійкою.

При виборі кухонного змішувача варто пам'ятати про такі важливі фактори:

 • чим більша висота виливу, тим сильніший напір води;
 • щоб змішувач і кухонна раковина ідеально співпали за розмірами, рекомендується їх підбирати одночасно.

На що звертати увагу при виборі змішувача для душу, ванни, біде?

Універсальною та, як показує практика, найзручнішою у використанні моделлю змішувача у ванну виступає та, яка комплектується душем. Такий змішувач компактний, оснащений зручним утримувачем для душу, легко регульованим по висоті.

Якщо функції ванної та душової кабіни було вирішено об'єднати, то варто віддати перевагу ергономічній стійці з двома лійками - стаціонарною, яку кріплять в її верхній частині, і душовою насадкою на гнучкому шлангу.

Вибираючи змішувач для біде, перш за все, слід орієнтуватися на зручність в його використанні. Його ключовою відмінністю від стандартних моделей, виступає наявність на його кінці головки з аератором для зміни напрямку струменя.

Етапи робіт зі встановлення змішувача

 1. Перекриття водопостачання (виконується індивідуально, виходячи з конструкції водопроводу в конкретному будинку).
 2. Демонтаж старого змішувача. Повинен проводитися дуже акуратно, щоб виключити пошкодження меблів, водопроводу, сантехніки.
 3. Заміна ексцентриків. Здійснюється при необхідності. Якщо вони не зношені та підходять за конструкцією, то їх залишають.
 4. Збірка змішувача відповідно до інструкції від виробника.
 5. Вирівнювання крана горизонтально із застосуванням ексцентриків.
 6. Остаточна установка змішувача.

Чому не варто самостійно встановлювати змішувач?

Чимало людей, прагнучи заощадити на оплаті послуг майстра, прагнуть своїми силами зробити той чи інший ремонт у своїй квартирі. Однак є такі роботи, які рекомендується доручати виключно професіоналам: наприклад, встановлення рушникосушки, системи трубопроводів, монтаж фільтрів, лічильників, сантехнічного обладнання, а також установка змішувачів, ціна яких цілком прийнятна. У разі, якщо в процесі буде допущена хоч найменша помилка, наслідки можуть бути дуже сумними та обійдуться набагато більшими витратами, ніж оплата послуг кваліфікованого майстра, який надасть гарантію на виконану ним послугу.

Якщо необхідний оперативний і якісний монтаж змішувача у ванній або будь-яка інша сантехнічна послуга, наприклад, встановлення кульового крана, звертайтеся в Мастер911, і досвідчений сантехнік швидко та недорого виконає необхідну послугу.

Master911: професійна установка змішувачів

Оскільки наші сантехніки постійно стикаються з установкою та заміною всіх різновидів змішувачів для кухні та ванни, вони володіють солідним досвідом у наданні цієї послуги.

У процесі подачі заявки ми просимо уточнити клієнта тип конструкції та спосіб кріплення змішувача, а також ряд важливих для нас моментів, на основі чого ми готові надати первинну консультацію та озвучити вартість потрібної послуги.

Залежно від того, чи зрозумілий з відповідей замовника необхідний обсяг робіт чи ні, послуга є стандартною або нестандартною. У першому випадку ціна буде озвучена точно ще до приїзду фахівця, у другому - її назве майстер вже після приїзду до вас, після проведення очного огляду. Ми гарантуємо, що названа сантехніком вартість нестандартної послуги повністю відповідає тій, що вказана в нашому прайс-листі.

При зверненні в Мастер911, ви можете розраховувати на:

 • прийом вашої заявки в будь-який час доби;
 • отримання грамотної консультації в телефонному режимі та інформації про вартість майбутньої роботи;
 • швидкий приїзд майстра;
 • високу якість наданої послуги - монтажу змішувача для ванної або кухні.

Наші фахівці не тільки професіонали своєї справи - вони ввічливі, доброзичливі та відповідальні люди, які підтримують чистоту на своєму робочому місці, не вживають нецензурну лексику й не курять.

Переваги звернення до Мастер911

Вирішивши звернутися до нас, ви можете не побоюватися того, що до вас приїде неперевірений фахівець, і пов'язаних з цим ризиків. Всі наші майстри, перш ніж були допущені до обслуговування замовників, пройшли перевірку паспортних даних, отримали відповідну освіту та підтвердили свою кваліфікацію успішним складанням іспиту.

Попри це, ми розуміємо, що виключати на всі 100% людський фактор не можна, тому у нас є служба підтримки, в яку ви завжди можете звернутися у разі виявлення будь-якої помилки в роботі сантехніка або в разі його непрофесійної поведінки. Зі свого боку ми обіцяємо оперативно розібратися в вашій претензії та надати допомогу у розв'язанні конфлікту, що виник.

На будь-яку послугу (установку змішувача в стіну, встановлення раковини або будь-яку іншу) фахівці Мастер911 надають гарантію та беруть на себе всю відповідальність за її якість. Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість вибрати зручний спосіб оплати: готівкою або безготівковим переказом. Коли робота закінчена, ми видаємо акт виконаних послуг.

Яка ціна установки змішувача на раковину?

Вартість будь-якої послуги, що надається нашими фахівцями, без обліку транспортних витрат і ціни запасних частин, зазначена в прайс-листі Мастер911. Ми за справедливе, прозоре та абсолютно зрозуміле всім замовникам ціноутворення!

При подачі заявки ми завжди готові вас проконсультувати та озвучити вартість послуги. Найчастіше вона залишається незмінною.

Виклик майстра в межах з виїздом по області

Працюємо в

Для наших клієнтів, які проживають в межах, час очікування приїзду майстра для установки змішувача складе приблизно три години.

Працюємо в передмісті

Замовникам, які перебувають у передмісті (), буде потрібно трохи більше часу для приїзду сантехніка - близько 4-5 годин.

Працюємо по області

Мастер911 має своїх перевірених сантехніків в безлічі населених пунктів області (). Це дозволяє замовникам з віддалених пунктів очікувати візиту майстра в день подачі заявки. Якщо через максимальну завантаженість фахівців приїзд майстра до вас вимушено переноситься на наступний день, вас про це попередять на етапі подачі заявки.

Якщо вас цікавить швидка та якісна установка змішувача в раковину за ціною, яка вас приємно здивує, звертайтеся в Мастер911, і ми докладемо всіх зусиль, щоб ви залишилися задоволені!