Обслуговування газового котла

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Цінові пропозиції по обслуговуванню газових котлів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 6 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів

Відгуки по обслуговуванню газових котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуга

Сервісне обслуговування газових котлів може враховувати три види робіт:

 • Щорічні планові роботи, які проводяться перед початком опалювального сезону та по його закінченні.
 • Повне технічне обслуговування - проводиться один раз у 2-3 року. ТО підлягають деталі, які мають тривалий термін служби. Ця послуга враховує: промивку теплообмінника, заміну клапанів і сальників, перевірку вентиляторів.
 • Позапланове обслуговування, необхідність в проведенні якого обумовлена несправністю котла.

Обслуговування опалювального котла проводиться з метою своєчасного виявлення вузлів та елементів, що вимагають проведення ремонтних робіт або заміни, що відкине ймовірність виникнення серйозної неполадки та повного виходу з ладу газового агрегату (особливо в опалювальний сезон).

Ціна обслуговування газових котлів незрівнянно нижча від проведення серйозного ремонту.

Наслідками відсутності ТО або його неякісного проведення є зниження ефективності працездатності котла (перевитрата газу), а також виникнення реальної загрози створення аварійної ситуації.

Master911 надають повний спектр кваліфікованих робіт з обслуговування, діагностики та налаштування газового котла та інших домашніх обладнань: Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Беретта (Берета / Beretta), Віссманн (Вісман / Viessmann), Протерм (Protherm), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Херманн (Hermann), Данко (Danko), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Баксі (Baxi), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Нова Флоріда (Nova Florida), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Соллі (Солі / Solly), Атон (Aton), Фондітал (Fondital), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Рока (Roca), АОГВ Житомир, Нобель (Nobel), Део (Daewoo), Термона (Thermona), Атем (Аtem), Хай Терм (Hi-Therm), Сіменс (Siemens), Маяк), Тіберіс (Tiberis), Нав'єн (Navien), Роктерм (Rocterm), Колві (Kolvi), Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Елексія (Elexia), Вольф (Wolf), Бонжуані (Bongioanni), Термекс (Thermex), Індесіт (Indesit), Різон (Reeson), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), Новатек (Nova Tec), Тепловест (Teplowest), Ренс (Rens), Сайм (Сім / Sime), Вулкан (Vulkan), Альфа (Alpha), Кітурамі (Kiturami), Радіант (Radiant), Шафуто (Chaffoteaux) та інших.

Майстер

Кожен з наших майстрів перед виходом на роботу обов'язково проходить навчання по роботі з клієнтами та складає іспит. Допуск до обслуговування замовників отримує менша частина кандидатів, всього 15 зі 100, - тільки ті, чий середній бал 4,5 і вище.

Фахівці Master911 відрізняються відповідальним ставленням до своєї роботи, доброзичливістю і ввічливістю, не мають шкідливих звичок і не вживають нецензурні слова. В процесі виконання ремонту вони підтримують в чистоті своє робоче місце, а після закінчення проведення ремонту обов'язково проводять прибирання.

Як формується ціна?

Практично в 100% випадків вартість якісного та ефективного обслуговування газових агрегатів (обігрівальних котлів) незрівнянно нижча, ніж ціна ремонту несправного газового обладнання, - в середньому на 85%.

Ціни на кожну зі стандартних послуг, не враховуючи транспортні витрати й вартість деталей / запасних частин, які в ході ремонту можуть підлягати заміні, зазначено в прайс-листі.

Щоб зорієнтувати Вас у приблизній вартості майбутніх робіт, в процесі оформлення заявки ми ставимо уточнювальні питання про вашу техніку й мету виклику фахівця. Такий підхід відкидає ймовірність розбіжності в сумі, названої майстром вже на місці, й тієї, яка прописана в прайсі.

Трапляються ситуації, коли внаслідок неточного опису виниклої проблеми або через розмиті «симптоми» неполадки, точно визначити складність та обсяг майбутнього ремонту неможливо. В такому випадку остаточний кошторис буде озвучено фахівцем після проведення ним діагностики та виявлення точної причини виходу техніки з ладу. Гарантуємо, що названа сума буде точно відповідати цінами, вказаними в прайсі. Наші майстри готові детально пояснити, як формується ціна.

Сервіс побутових послуг Master911 постійно контролює актуальні ринкові ціни та стежить за звітами своїх майстрів з усіх виконаних замовлень.

Що ви отримаєте?

Замовляючи сервісне обслуговування газових котлів в Master911, Ви отримуєте:

 • Надання кваліфікованих робіт з обслуговування всіх видів котлів: одно- і двоконтурних, підлогових і навісних.
 • Оперативний приїзд майстра і швидке виконання ТО газового обладнання.
 • Повний контроль якості наданих нашими фахівцями послуг. При виникненні питань або зауважень звертайтеся до нас, у разі виявлення будь-яких недоліків майстер їх виправить.

Крім цього, звертаючись до нас, можете очікувати на:

 • Роботу без вихідних. Цілодобове приймання заявок в робочі та вихідні дні.
 • Оперативність. Приїзд майстра протягом 3 годин.
 • Чисту роботу. Обов'язкове прибирання фахівцем свого робочого місця після закінчення виконання ремонту або ТО.
 • Лояльна ціна. Справедливу і доступну вартість послуг, відповідну досвіду майстра.
 • Гнучка оплата. Можливість оплати готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксовану ціну в договорі. Так, наприклад, обслуговування газового котла марки Арістон (Ariston) має зафіксовану в прайсі ціну, яка залишиться незмінною.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги й замінені в ході ремонту деталі та запасні частини поширюється гарантія.
 • Служба підтримки. У випадку, якщо ви незадоволені наданою послугою, зверніться в службу підтримки, й ми допоможемо розв'язати конфліктне питання.
 • Договір. Після закінчення виконання робіт Ви отримаєте акт виконаних послуг.

Приймаємо замовлення по місту з виїздом по області

Працюємо в місті

Якщо вас цікавить обслуговування котла Ферролі (Ferroli), Beretta (Беретта), Junkers (Юнкерс) і т.д., і ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3 години з моменту оформлення заявки ви можете сподіватися на приїзд фахівця.

Виїжджаємо в передмістя

Якщо ви бажаєте замовити обслуговування газового котла в приватному будинку (передмістя), то приїзд фахівця за вказаною адресою може зайняти більше часу, приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

В маркетплейсі Master911 працюють фахівці з більшості населених пунктів області, що робить можливим приїзд майстра на виклик в день подачі заявки.

Наша компанія з ремонту та обслуговування газових котлів надає своїм клієнтам можливість значно зекономити транспортні витрати й час.