globe ru

Встановлення рушникосушки

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення рушникосушки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики рушникосушки (змійовик) на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Рушникосушка (змійовик)
Назва Вартість
Підключення рушникосушки 1/2 Індивідуально
Заміна труб рушникосушки Індивідуально
Прочищення рушникосушки Індивідуально
Ремонт ТЕНа рушникосушки від 60 грн
Усунути протікання рушникосушки Індивідуально
Демонтаж рушникосушки Індивідуально
Встановлення крана маевского на полотенцесушитель Індивідуально
Монтаж труб для рушникосушки Індивідуально
Підключення рушникосушки 3/4 Індивідуально
Монтаж рушникосушки Індивідуально
Підключення рушникосушки 1 дюйм Індивідуально
Підключення вертикальної рушникосушки Індивідуально
Установка комбінованого рушникосушки Індивідуально
Установка рушникосушки з боковим підключенням Індивідуально
Установка рушникосушки з нижнім підключенням Індивідуально
Установка рушникосушки з байпасом Індивідуально
Монтаж електричної рушникосушки Індивідуально
Заміна рушникосушки Індивідуально

Ціни на Встановлення рушникосушки

Назва Вартість
Встановлення рушникосушки від 350 грн
Ремонт рушникосушки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Запит на таку послугу, як установка рушникосушки у ванній, є одним з найпоширеніших і пояснюється значним підвищенням комфорту домочадців при відносно невеликих витратах. Це сантехнічне обладнання бере на себе виконання відразу двох функцій: сушки рушників і будь-якого іншого одягу, а також - додаткового обігріву ванної кімнати.

В залежності від принципу дії, виділяють такі види рушникосушок: водяні, електричні та комбіновані. На якому з варіантів зупинитися, залежить від ряду факторів. Так, водяні найбільш вигідні в плані економії енергії, електричні - автономні та не залежать від роботи інших систем, комбіновані - найефективніші та практичні, проте вартість такого змійовика досить висока.

Грамотна установка рушникосушки будь-якого виду вимагає певних знань і навичок, тому її найкраще довіряти професіоналам.

Наскільки доцільна самостійна установка змійовика у ванній?

Запорукою того, що дане сантехнічне обладнання буде безперебійно функціонувати довгі роки - проведення робіт з монтажу рушникосушки згідно з технічними вимогами. З цієї причини спроби заощадити на послугах кваліфікованого сантехніка, і спробувати встановити змійовик своїми руками, недоцільні. Така затія в кращому випадку може закінчитися втратою часу, в гіршому - вимагати термінового виїзду фахівця для усунення серйозних наслідків.

Якщо при монтажі була допущена помилка, це не тільки не забезпечить бажаний рівень комфорту, але й при високому тиску може обернутися затопленням квартири або замиканням електричної проводки.

За вищеописаними причинами не варто довіряти установку змійовика неперевіреному фахівцю, який не надасть будь-яких гарантій на виконані роботи, і в разі чого, вам доведеться своїм коштом оплачувати плачевні наслідки. Це стосується й інших побутових робіт, для прикладу, встановлення змішувача.

Оптимальний вихід - звернутися до перевіреного майстра, який не тільки оперативно та якісно надасть необхідну послугу, але й візьме на себе повну відповідальність за монтаж рушникосушки при заздалегідь обумовленій вартості робіт.

Мастер911: професійна установка змійовика

Фахівці Мастер911 володіють великим досвідом в установці всіх видів і моделей рушникосушок. А також якісно виконають будь-яку іншу сантехнічну послугу, наприклад, встановлення раковини. У процесі оформлення заявки на виклик майстра ми ставимо замовнику ряд питань, щодо самого сантехнічного обладнання, його особливостей, місця розміщення тощо.

На основі отриманих відповідей ми готові надати первинну консультацію, а також зорієнтувати за вартістю необхідної послуги. Якщо вона стандартна (зі слів клієнта можна точно визначити обсяг планованих робіт), то на монтаж рушникосушки у ванній буде точно визначена ціна. Якщо без очного огляду сантехніком визначити цей обсяг неможливо, то така послуга вважається нестандартною, і точний кошторис буде озвучено фахівцем вже на місці, але ми обіцяємо, що ціна не буде відрізнятися від тієї, що прописана в прайс-листі.

Вирішивши звернутися в Master911, ви можете розраховувати на:

 • подачу та оформлення заявки в будь-який час 24/7, без вихідних;
 • надання вам грамотної консультації та інформації про приблизну вартість послуги;
 • швидкий виїзд кваліфікованого сантехніка;
 • якісну послугу.

Наші фахівці ввічливі, сумлінні та відповідальні, відрізняються акуратністю, обов'язково прибирають своє робоче місце. Вони не курять, не лаються матом.

Переваги звернення до Master911

На відміну від випадкових майстрів «з вулиці» ми впевнені у всіх наших сантехніках, оскільки перед отриманням допуску до обслуговування клієнтів, вони пройшли обов'язкову перевірку паспортних даних, навчання та склали на високий бал іспит. Попри це, ми завжди готові вислухати будь-які зауваження, щодо допущеної в роботі помилки або поведінки фахівця. Тому, при виникненні конфліктної ситуації - звертайтеся в нашу службу підтримки.

Всі послуги надаються згідно з договором, в якому чітко прописані критерії якості виконання робіт, процес, а також умови відповідальності майстра. Наші фахівці дають гарантію на надані послуги. Розрахуватися за роботу сантехніка можна готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення робіт клієнт отримує акт виконаних послуг.

Скільки коштує установка рушникосушки?

Розцінки на установку рушникосушки ви можете дізнатися, ознайомившись з нашим прайс-листом. У ньому зазначена вартість кожної стандартної послуги, без урахування вартості витратних матеріалів і додаткових запасних частин, а також транспортних витрат. Для Мастер911 виключно важливо, щоб ціноутворення було абсолютно прозорим та зрозумілим для кожного, хто звернувся до нас. Для підвищення комфорту в співпраці з нами ми готові вас проконсультувати ще до приїзду майстра та зорієнтувати за вартістю послуги. Найчастіше, наприклад, на установку електричної рушникосушки ціна не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Якщо ви перебуваєте в будь-якій локації в межах, то вже через 3 години після оформлення заявки можете розраховувати на приїзд до вас кваліфікованого сантехніка.

Працюємо в передмісті

Тим, хто проживає в передмісті (), буде потрібно очікувати приїзду майстра трохи довше, приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Завдяки тому, що ми маємо у своєму розпорядженні професійних сантехніків у більшості населених пунктів області (), навіть ті наші клієнти, які знаходяться у віддалених пунктах, можуть розраховувати на візит сантехніка в день подачі заявки. Крім очевидних переваг, такий сервіс дозволяє додатково заощадити на транспортних витратах.

В окремих випадках, коли у фахівців підвищене навантаження, їх приїзд може бути відкладений до наступного дня. Ми про це попереджаємо замовників ще на етапі подачі заявки.

Якщо вас цікавить професійна установка рушникосушки, ціни приємно здивують, або, наприклад, встановлення кульового крана чи інші послуги - звертайтеся в Мастер911!