Ремонт телевізора

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт телевізора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту телевізорів

Назва послуги Середня вартість

Діагностика телевізора

Заміна матриці телевізора

Заміна підсвітки телевізора

Ремонт блоку живлення телевізора

Ремонт материнської плати телевізора

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Натисніть на кнопку, щоб побачити номер
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт телевізорів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту телевізорів

Відгуки по ремонту телевізорів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуга

Більшість поломок телевізорів є наслідком неправильної експлуатації техніки. Серед таких причин часто фігурують: надмірне навантаження, неправильні налаштування, ненадійна фіксація до настінного кріплення тощо. У таких випадках майстру часто вдається повернути телевізор в робочий стан відразу після проведення діагностики.

Серйозніший і терміновий ремонт ЖК телевізора вдома потрібен тоді, коли причиною його поломки виступає вихід з ладу внутрішніх деталей: одна з мікросхем, резистор, конденсатор, блок живлення тощо. Часто фахівці стикаються з викликом через поломки антенних гнізд або одного з роз'ємів, призначених для силових кабелів, штекерів, HDMI і USB пристроїв. Подібне трапляється через неакуратне поводження з ними та вимагає заміни.

Рідше причиною виклику майстра є несправність динаміків. У цьому випадку фахівець проведе тестування аудіо можливостей техніки та відновить звук.

Найскладнішим і дорогим вважається ремонт ЛЕД (LED) телевізорів, викликаний поломкою матриці. Часто вона підлягає відновленню, однак в цьому випадку техніку слід доставити в майстерню. У ситуації, коли матриця не підлягає відновленню, майстер може запропонувати варіант її заміни на оригінал або надійний аналог високої якості.

Master911 пропонує ремонт рідкокристалічних телевізорів від усіх відомих виробників: Samsung (Самсунг), LG (ЛЖ), Daewoo (Дейво), Hyundai (Хюндай), Pioneer (Піонер), Funai (Фунай), Sharp (Шарп), Sony (Соні), Philips (Філіпс), Toshiba (Тошиба), а також послуги з ремонту телевізорів інших типів будь-яких моделей, незалежно від року випуску.

Майстер

Перед виходом на роботу всі наші техніки з ремонту телевізорів проходять навчання, і складають іспит. Тільки 15% з усіх кандидатів демонструють високий результат - 4,5 бали і вище. Вони й допускаються до обслуговування клієнтів.

Техніки працюють зі своїми інструментами, при необхідності забирають техніку в майстерню. Вони готові відповісти на будь-які питання.

Під час роботи наші майстри не курять і не вживають нецензурну лексику, а також прибирають своє робоче місце після ремонту.

Ремонт ЛЕД телевізорів. Як формується ціна?

Ключовий принцип роботи сервісу побутових послуг Master911 - абсолютно прозоре та зрозуміле кожному нашому клієнту ціноутворення. У зв'язку з цим, вартість всіх стандартних послуг прописана в прайс-листі, без урахування вартості запасних частин, що підлягають заміні, і транспортних витрат.

У процесі оформлення заявки, ми ставимо клієнтам ряд уточнювальних питань щодо виробника телевізора, його моделі та року випуску, а також причини виклику майстра.

На основі отриманої інформації ми готові проконсультувати і назвати приблизну вартість послуги. У разі якщо мова йде про стандартну поломки, назвемо точну вартість майбутнього ремонту. Буває так, що «симптоми» поломки занадто загальні та без попередньої діагностики встановити точну причину виходу з ладу телевізора неможливо. У подібних ситуаціях ціна буде названа майстром вдома у клієнта, вона буде точно відповідати тій, що наведена в нашому прайсі.

Що ви отримаєте?

 • Грамотний ремонт LCD телевізорів. Фахівці Master911 постійно працюють з моделями різних брендів, завдяки чому їх досвіду та професіоналізму можна повністю довіряти.
 • Швидкий виїзд за вказаною в заявці адресою.
 • Відповідальність за якість послуг. При виявленні будь-яких помилок / конфліктів, в процесі ремонту, звертайтеся до нас, і ми допоможемо розв'язати будь-яку ситуацію.
Додатково
 • Цілодобове приймання заявок на виклик майстра з ремонту телевізора, в тому числі у вихідні та святкові дні.
 • Швидкий приїзд фахівця (приблизно через три години після виклику).
 • Підтримка чистоти на робочому місці. Після закінчення ремонту наші майстри обов'язково проведуть прибирання на своєму робочому місці.
 • Справедлива вартість. Ціна кожної послуги повністю відповідає кваліфікації та досвіду майстра.
 • Зручний спосіб оплати. Якщо треба викликати майстра з ремонту телевізора, очікуйте на можливість оплати послуги готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксована ціна. При складанні договору вказується вартість майбутніх робіт, яка точно відповідає зазначеній в прайсі, і яка залишиться незмінною до закінчення робіт.
 • Гарантія. Майстер сервісу Master911 надає гарантії на всі надані послуги.
 • Страхівка. Телемайстер з ремонту телевізорів перед виходом на роботу проходить перевірку паспортних даних. Тому, якщо Ви зіткнулися з недоброзичливим або грубим ставленням, звертайтеся в службу підтримки Master911, і ми допоможемо у розв'язанні конфлікту, що виник.
 • Договір. Після надання необхідних послуг, клієнт отримує на руки акт виконаних робіт.

Працюємо в межах міста з виїздом по області

Якщо вас цікавить терміновий ремонт телевізорів вдома, звертайтеся в сервіс Master911. Досвідчений фахівець високої кваліфікації приїде за вказаною в заявці адресою, і за одну-дві години надасть якісну послугу.

Ремонт телевізорів. Працюємо в межах міста

Ті, хто проживають в межах міста, можуть очікувати на те, що майстер виїде до вас в середньому через три години після подачі та оформлення заявки. Це гарантує виконання необхідних послуг в мінімальний термін.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті, приїзд фахівця може відняти приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Сервіс Master911 має своїх майстрів практично у всіх населених пунктах області. Завдяки цьому, якщо потрібний ремонт телевізорів, то ціна буде нижчою, що пояснюється економією на транспортних витратах. Додатковий плюс - Ви очікуйте на те, що майстер приїде в день подачі заявки.

В окремих випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може бути перенесений на наступний день.