Послуга

Більшість поломок телевізорів є наслідком неправильної експлуатації техніки. Серед таких причин часто фігурують: надмірне навантаження, неправильні налаштування, ненадійна фіксація до настінного кріплення тощо. У таких випадках майстру часто вдається повернути телевізор в робочий стан відразу після проведення діагностики.

Серйозніший і терміновий ремонт ЖК телевізора вдома потрібен тоді, коли причиною його поломки виступає вихід з ладу внутрішніх деталей: одна з мікросхем, резистор, конденсатор, блок живлення тощо. Часто фахівці стикаються з викликом через поломки антенних гнізд або одного з роз'ємів, призначених для силових кабелів, штекерів, HDMI і USB пристроїв. Подібне трапляється через неакуратне поводження з ними та вимагає заміни.

Рідше причиною виклику майстра є несправність динаміків. У цьому випадку фахівець проведе тестування аудіо можливостей техніки та відновить звук.

Найскладнішим і дорогим вважається ремонт ЛЕД (LED) телевізорів, викликаний поломкою матриці. Часто вона підлягає відновленню, однак в цьому випадку техніку слід доставити в майстерню. У ситуації, коли матриця не підлягає відновленню, майстер може запропонувати варіант її заміни на оригінал або надійний аналог високої якості.

Master911 пропонує ремонт рідкокристалічних телевізорів від усіх відомих виробників: Samsung (Самсунг), LG (ЛЖ), Daewoo (Дейво), Hyundai (Хюндай), Pioneer (Піонер), Funai (Фунай), Sharp (Шарп), Sony (Соні), Philips (Філіпс), Toshiba (Тошиба), а також послуги з ремонту телевізорів інших типів будь-яких моделей, незалежно від року випуску.

Майстер

Перед виходом на роботу всі наші техніки з ремонту телевізорів проходять навчання, і складають іспит. Тільки 15% з усіх кандидатів демонструють високий результат - 4,5 бали і вище. Вони й допускаються до обслуговування клієнтів.

Техніки працюють зі своїми інструментами, при необхідності забирають техніку в майстерню. Вони готові відповісти на будь-які питання.

Під час роботи наші майстри не курять і не вживають нецензурну лексику, а також прибирають своє робоче місце після ремонту.

Ремонт ЛЕД телевізорів. Як формується ціна?

Ключовий принцип роботи сервісу побутових послуг Master911 - абсолютно прозоре та зрозуміле кожному нашому клієнту ціноутворення. У зв'язку з цим, вартість всіх стандартних послуг прописана в прайс-листі, без урахування вартості запасних частин, що підлягають заміні, і транспортних витрат.

У процесі оформлення заявки, ми ставимо клієнтам ряд уточнювальних питань щодо виробника телевізора, його моделі та року випуску, а також причини виклику майстра.

На основі отриманої інформації ми готові проконсультувати і назвати приблизну вартість послуги. У разі якщо мова йде про стандартну поломки, назвемо точну вартість майбутнього ремонту. Буває так, що «симптоми» поломки занадто загальні та без попередньої діагностики встановити точну причину виходу з ладу телевізора неможливо. У подібних ситуаціях ціна буде названа майстром вдома у клієнта, вона буде точно відповідати тій, що наведена в нашому прайсі.

Що ви отримаєте?

 • Грамотний ремонт LCD телевізорів. Фахівці Master911 постійно працюють з моделями різних брендів, завдяки чому їх досвіду та професіоналізму можна повністю довіряти.
 • Швидкий виїзд за вказаною в заявці адресою.
 • Відповідальність за якість послуг. При виявленні будь-яких помилок / конфліктів, в процесі ремонту, звертайтеся до нас, і ми допоможемо розв'язати будь-яку ситуацію.
Додатково
 • Цілодобове приймання заявок на виклик майстра з ремонту телевізора, в тому числі у вихідні та святкові дні.
 • Швидкий приїзд фахівця (приблизно через три години після виклику).
 • Підтримка чистоти на робочому місці. Після закінчення ремонту наші майстри обов'язково проведуть прибирання на своєму робочому місці.
 • Справедлива вартість. Ціна кожної послуги повністю відповідає кваліфікації та досвіду майстра.
 • Зручний спосіб оплати. Якщо треба викликати майстра з ремонту телевізора, очікуйте на можливість оплати послуги готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксована ціна. При складанні договору вказується вартість майбутніх робіт, яка точно відповідає зазначеній в прайсі, і яка залишиться незмінною до закінчення робіт.
 • Гарантія. Майстер сервісу Master911 надає гарантії на всі надані послуги.
 • Страхівка. Телемайстер з ремонту телевізорів перед виходом на роботу проходить перевірку паспортних даних. Тому, якщо Ви зіткнулися з недоброзичливим або грубим ставленням, звертайтеся в службу підтримки Master911, і ми допоможемо у розв'язанні конфлікту, що виник.
 • Договір. Після надання необхідних послуг, клієнт отримує на руки акт виконаних робіт.

Працюємо, з виїздом по області

Якщо вас цікавить терміновий ремонт телевізорів вдома, звертайтеся в сервіс Master911. Досвідчений фахівець високої кваліфікації приїде за вказаною в заявці адресою, і за одну-дві години надасть якісну послугу.

Ремонт телевізорів. Працюємо в місті

Ті, хто проживають в межах міста, можуть очікувати на те, що майстер виїде до вас в середньому через три години після подачі та оформлення заявки. Це гарантує виконання необхідних послуг в мінімальний термін.

Працюємо в передмісті

Якщо ви перебуваєте в передмісті, приїзд фахівця може відняти приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Сервіс Master911 має своїх майстрів практично у всіх населених пунктах області. Завдяки цьому, якщо потрібний ремонт телевізорів, то ціна буде нижчою, що пояснюється економією на транспортних витратах. Додатковий плюс - Ви очікуйте на те, що майстер приїде в день подачі заявки.

В окремих випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може бути перенесений на наступний день.