Встановлення ванни у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Луцьку

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Луцьку

Відгуки по встановленню ванн у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальні ремонтні роботи в ванній кімнаті, як правило, завершуються установкою ванни. Залежно від ваги, розміру, типу, форми й матеріалу виробництва ванни, приймається рішення про те, яким чином правильно виконати необхідні роботи.

Потрібно брати до уваги, що компетентний монтаж ванни вимагає наявності досвіду, спеціальних знань і навичок, а також додержання умов, розуміння правил, висунутих до ванної кімнати.

Чи можна власноруч встановити ванну?

Спроби власними силами зробити установку і монтаж сталевої, чавунної або акрилової ванни не рекомендуються. Це пов'язане з ризиком недотримання прийнятих норм, правил безпеки чи допущення будь-якої помилки. Наслідки такого підходу можуть виявитися вельми негативними: крім зниження якості комфорту та безпеки свого сімейства, є можливість того, що вода затопить і вашу квартиру, й сусідів.

Виклик неперевіреного, недосвідченого чи некомпетентного виконавця - це теж не найкращий варіант. Насамперед установка овальної, круглої чи кутової ванни іноді затягується по часу, а по-друге, на виконану сервісну послугу вам не видадуть ніякої гарантії. Краще не ризикувати, а запросити випробуваного, досвідченого, надійного майстра, який надійно, якісно та швидко впорається з певним завданням.

Мастер911: професійна установка та збірка кутової ванни

Майстри-сантехніки сервісу Master911 володіють багатим досвідом у монтажі акрилових, металевих, чавунних ванн різних форм, габаритів і конструкцій.

Під час заповнення форми замовлення на виклик фахівця на адресу, ми завжди ставимо замовнику кілька важливих актуальних питань про сантехнічне обладнання, особливості, побажання й місце його монтажу, після цього зможемо визначитися з вартістю сантехнічної послуги та надати початкову консультацію.

Ціни на типові роботи вказані в нашому прейскуранті та при першому запиті надаються клієнту. У разі, якщо ж буде потрібна особлива послуга, то точна сума буде озвучена сантехніком уже по приїзду на місце, в результаті визначення точного обсягу робіт. Однак ми обіцяємо, що розцінка буде дорівнювати тій, яка прописана в прейскуранті.

Приймаючи рішення звернутися за допомогою в сервіс Master911, ви зможете отримати:

 • надання гарантійної, якісної й надійної сервісної послуги - монтажу акрилової, сталевої чи чавунної ванни;
 • Важливу інформацію та консультацію про приблизну чи ж конкретну ціну сервісної послуги;
 • терміновий прихід досвідченого, професійного й сертифікованого сантехніка;
 • можливість оформити заявку кожен день, у режимі 24/7, без свят і вихідних.

Наші майстри демонструють відповідальне ставлення до своїх обов'язків, не лаються, не курять, завжди прибирають робочу зону, уважні й доброзичливі до побажань замовників.

Переваги звернення в сервіс Master911

Ми працюємо лише з перевіреними сантехніками, кожен із них перед отриманням доступу до роботи з клієнтами довів свою кваліфікацію, добре склавши іспит і, крім того, пройшов спеціалізоване навчання та верифікацію документів. Однак, попри такі заходи, не слід виключати людського фактору і тому ми завжди готові надати реальне сприяння в разі появи конфліктної ситуації.

Будь-яка сервісна послуга (зокрема: монтаж ванни з масажем, установка ванни без ніжок або кутової ванни) робиться відповідно до договірної угоди, де зображені аспекти проведення робіт, тимчасові терміни, конкретні умови відповідальності майстра, сам процес. У тому випадку, якщо вам довелося помітити будь-яку помилку в роботі фахівця чи зіткнутися з його непрофесійною дією, звертайтеся в службу підтримки клієнтів нашого сервісу. Усі наші майстри-сантехніки надають гарантію на надані сервісні послуги. При розрахунку за роботу сантехніка (установка ванни) вам доступні ряд варіантів: готівковими коштами чи безготівковими перерахуваннями. Після закінчення виконання настановних робіт клієнти мають на руках акт про виконання сервісних послуг.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки коштує пристрій ванни з джакузі, монтаж акрилової ванни або установка чавунної ванни, в будь-який момент ви завжди зможете ознайомитися з нашим прейскурантом. Там наводяться розцінки на всі типові послуги, без вартості запасних частин, витратних матеріалів, які будуть потрібні в ході монтування, й транспортних витрат. Ми прагнемо до абсолютно прозорого та зрозумілого кожному нашому замовнику ціноутворення й до комфортного рівня обслуговування. Дотримуючись такої мети, ми завжди готові надати клієнтам, що звернулися до нас, первинну консультацію та приблизно зорієнтувати стосовно вартості заявленої сервісної послуги. Зазвичай, зазначена ціна, яка була спочатку, при оплаті не змінюється.

Замовлення слюсаря-сантехніка у Луцьку з виїздом до дому по Волинській області

Співпрацюємо з клієнтами по Волинській області

Маркетплейс Master911 має сертифікованих, грамотних майстрів-сантехніків у більшості населених пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Завдяки чому клієнти, які проживають у віддалених населених пунктах і яким потрібна якісна установка, збірка ванни, в день оформлення договору мають можливість розраховувати на надання їм сантехнічної послуги. Даний сервіс, окрім очевидних приємних моментів, до того ж дає можливість заощадити свої кошти на транспортних витратах. Час від часу бувають такі випадки, коли через досить високу сезонну зайнятість виїзд фахівця згідно з ситуаціями переноситься на наступний день. Про це рішення ми повідомляємо клієнтам заздалегідь, на етапі складання замовлення.

Приймаємо замовлення в приміських зонах Луцька

У разі, якщо ви проживаєте в приміських зонах Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке), прибуття сантехніка також не потребує багато часу - орієнтовно 4-5 годин.

Робота ведеться в районах Луцька

Звернені до нас замовники, які проживають в межах Луцька, можуть очікувати виїзд без вихідних досвідченого майстра - приблизно через три години з часу подачі замовлення в сервісі побутового ремонту Мастер911.

Якщо вас зацікавила оперативна установка ванни за ціною, яка дуже приємно здивує, звертайтеся в наш сервіс.

І ви самі маєте можливість переконатися в рівні пропонованого нашими фахівцями техобслуговування та найвищій професійній якості пропонованих сервісних послуг!