globe ru

Встановлення циркуляційного насосу

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення циркуляційного насосу стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики циркуляційного насоса на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Циркуляційний насос
Назва Вартість
Встановлення циркуляційного насоса без зварювання Індивідуально
Встановлення циркуляційного насоса зі зварюванням Індивідуально
Підключення циркуляційний насос до опалення Індивідуально
Заміна циркуляційного насоса Індивідуально
Монтаж циркуляційний насос для опалення Індивідуально
Демонтаж циркуляційного насоса Індивідуально
Встановлення байпаса з циркуляційним насосом Індивідуально

Ціни на Встановлення циркуляційного насосу

Назва Вартість
Встановлення циркуляційного насоса від 350 грн
Ремонт циркуляційного насосу від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Установка циркуляційного насоса в систему опалення – рішення, що дозволяє гарантовано збільшити її продуктивність, знизити шумність роботи та скоротити витрати, пов'язані з обслуговуванням та ремонтом. Попри те, що сам монтаж не є надскладною процедурою, є ряд нюансів, які обов'язково слід врахувати.

Передусім необхідно грамотно підібрати тип і потужність насосного обладнання, по-друге, з метою отримання можливості його оперативного демонтажу у разі поломки, без необхідності зупиняти всю опалювальну систему, монтаж циркуляційного насоса проводиться на байпасу ділянку трубопроводу.

З метою економії на послугах майстра чимало людей готові самостійно взятися за установку циркуляційного насоса у квартирі, як і за будь-які інші побутові роботи, наприклад, встановлення раковини чи встановлення змішувача. Але без наявності спеціальних навичок та відповідного досвіду виконати цю роботу якісно практично неможливо. Не менш ризиковано довірити монтаж даного обладнання неперевіреному майстру, який не дасть жодних гарантій на свою роботу. Наслідки допущених під час встановлення циркуляційного насоса помилок, можуть бути дуже серйозними – починаючи від витоку рідини, і закінчуючи появою проблем із достатнім тиском теплоносія в системі.

Щоб уникнути втрати часу та різних ризиків, найкраще звернутися до Мастер911: до вас оперативно приїде перевірений фахівець, який швидко, якісно та недорого надасть необхідну послугу, та візьме на себе відповідальність за виконану роботу.

Мастер911: професійна установка циркуляційного насоса на опалення

Наші сантехніки постійно стикаються з монтажем насосного обладнання, індивідуально підбираючи в кожному окремому випадку оптимальну схему підключення. Вони мають великий досвід в установці циркуляційного насоса без байпасу, а також в установці байпасу з циркуляційним насосом.

Під час подання заявки на виклик фахівця додому, ми ставимо клієнту кілька важливих питань про технічну характеристику самого насоса, місце та особливості його монтажу. На основі отриманих відповідей ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати у приблизній вартості послуги.

Якщо за словами замовника однозначно зрозуміло, який обсяг робіт потрібно виконати, то в цьому випадку можна говорити про стандартну послугу, чия ціна буде названа точно. Якщо ж визначення обсягу необхідної роботи необхідний очний огляд майстра, вартість буде названо ним вже по приїзді місце. Зі свого боку ми гарантуємо її повну відповідність тій сумі, яка вказана у прайс-листі Мастер911.

Клієнти, що звернулися до нас, можуть бути впевнені:

 • їхня заявка на виклик сантехніка буде прийнята у будь-який час доби;
 • вони отримають грамотну консультацію та інформацію про ціну послуги, що цікавить, ще до приїзду спеціаліста;
 • в оперативному виїзді майстра;
 • у високій якості виконаної роботи.

Фахівці Мастер911 – професіонали високої кваліфікації, ввічливі, доброзичливі та відповідальні. Вони підтримують чистоту на своєму робочому місці, не палять та не використовують нецензурні слова.

Переваги звернення до Master911

Якщо у виборі циркуляційного насоса та установці його в систему опалення ви довірилися майстру «з вулиці» і ризикуєте зіткнутися з плачевними наслідками, то звернення до Мастер911 позбавляє вас необхідності переживати з цього приводу. Всі наші сантехніки отримали допуск до виїзду додому до клієнтів та надання послуг лише після перевірки документів, проходження навчання та успішного складання іспиту. Кожен із них бере на себе повну відповідальність за якість наданих послуг.

Ми усвідомлюємо, що повністю виключати людський фактор не можна, тому у випадку, якщо ви помітили будь-яку помилку в роботі фахівця або зіткнулися з його непрофесійною поведінкою – звертайтеся до нашої служби підтримки. Ми гарантуємо розібратися в конфліктній ситуації, і допоможемо якнайшвидше її розв'язати.

Розрахуватися за виконану сантехніком роботу ви можете зручним для вас способом: готівкою або безготівковим переказом.

Скільки коштує установка циркуляційного насоса?

Вартість усіх стандартних послуг, що виконуються нашими сантехніками, без урахування транспортних витрат та ціни запасних частин, які можуть знадобитися у процесі роботи, зазначена у нашому прайс-листі. Наше ціноутворення абсолютно прозоре, і для нас дуже важливо, щоб воно було зрозуміле кожному клієнту, який звернувся до нас. Ми завжди готові надати консультацію та озвучити приблизну вартість послуги ще на етапі оформлення заявки. Найчастіше названий спочатку кошторис залишиться незмінним.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Ті наші клієнти, які знаходяться в межах, можуть розраховувати на виїзд до них майстра вже за три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Трохи довше, близько чотирьох-п'яти годин, потрібно буде очікувати візиту спеціаліста тим замовникам, які живуть у передмісті ().

Працюємо по області

Навіть якщо наші клієнти мешкають у віддалених пунктах, вони можуть розраховувати на приїзд сантехніка в день подання заявки. Це можливо завдяки тому, що Мастер911 має у своєму розпорядженні перевірених майстрів у більшості населених пунктів області (). Додатковий плюс такого сервісу - значна економія на транспортних витратах.

Іноді через високу сезонну завантаженість візит фахівця доводиться перенести на наступний день. Про це вам повідомлять заздалегідь ще на етапі оформлення заявки.

Вам потрібна установка циркуляційного насоса за ціною, яка приємно здивує, або, можливо, інша сантехнічна послуга, така як встановлення рушникосушки чи встановлення кульового крана, – звертайтеся до Мастер911. І ми обіцяємо, що ви залишитеся задоволені бездоганною якістю та оперативністю наданих послуг, а також ввічливістю та акуратністю наших фахівців.