globe ru

Ремонт системи опалення

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту системи опалення стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики аварійної роботи на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Система опалення
Назва Вартість
Пайка мідних труб Індивідуально
Ремонт мідних труб Індивідуально
Усунути протікання в мідній трубі Індивідуально
Опресування мідних труб Індивідуально
Чистка труб опалення Індивідуально
Пайка труб опалення Індивідуально
Пайка чавунних труб Індивідуально
Пайка металопластикових труб Індивідуально
Пайка ГВП труб Індивідуально
Пайка ХВП труб Індивідуально
Пайка пластикових труб Індивідуально
Пайка армованих пластикових труб Індивідуально
Пайка поліпропіленових труб Індивідуально
Ізоляція труб Індивідуально
Розморожування труб Індивідуально

Ціни на Ремонт системи опалення

Назва Вартість
Монтаж системи опалення від 350 грн
Ремонт системи опалення від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ремонт системи опалення – ємне поняття, що включає широкий спектр різноманітних робіт і процедур:

 • заміна пошкоджених ділянок обладнання та кранів;
 • усунення трубопроводів, приладів, запірної/регулюючої апаратури, витоків, що виникли;
 • усунення поломок, що виникли у вузлі керування або в котельні опалювальної системи;
 • проведення тестування вимірювальних та контролюючих приладів, і, у разі потреби, їх заміна новими.

Всі різновиди несправностей можна умовно розділити на дві категорії: поломки, що сталися в розводці (арматура та батареї), і поломки в котельні та обладнанні. Другий тип поломок вимагає звернення до висококваліфікованого фахівця, який має необхідні навички та практичний досвід.

До переліку проблем, з якими найчастіше стикаються мешканці приватних будинків, можна віднести такі:

 • батареї не гріють або прогріваються недостатньо;
 • різкі стрибки тиску;
 • порушення балансу;
 • відсутність циркуляції.

Кожен із перелічених збоїв у роботі може пояснюватися рядом різних причин. Їхнє з'ясування, як і подальше усунення поломок, найкраще довірити перевіреному майстру, готовому взяти відповідальність за якість виконаної роботи.

Самостійні спроби розв'язати проблему з системою опалення, як і запрошення майстра «з вулиці», не тільки вкрай рідко увінчуються успіхом, але і в більшості випадків здатні призвести до посилення ситуації.

Щоб уникнути у майбутньому неприємних наслідків та витратного у фінансовому плані ремонту, звертайтеся до Мастер911. Грамотний майстер оперативно приїде на місце, встановить причину поломки, що відбулася, і за короткий час її ліквідує.

Master911: професійний ремонт системи опалення у приватному будинку

Наші спеціалісти – професіонали високої кваліфікації, за плечима яких великий практичний досвід у наданні всіх типів послуг з монтажу, обслуговування та ремонту опалювальних систем будь-якого рівня складності, а також зі встановлення змішувача, встановлення рушникосушки та інших робіт. При зверненні замовника в Мастер911, ми ставимо йому ряд уточнюючих питань про тип та особливості його опалювального обладнання, симптоми, що вказують на некоректність роботи і т.д. На основі наданої клієнтом інформації, ми готові надати йому первинну консультацію та озвучити приблизну вартість майбутнього ремонту.

Якщо мова про стандартну послугу, обсяг якої можна визначити за словами клієнта, то ціна ремонту опалення в приватному будинку буде названа точно, якщо, щоб встановити причину поломки та обсяг необхідних робіт, потрібен очний огляд майстра, то кінцевий кошторис назве він вже після приїзду на місце. Ми гарантуємо, що ціна точно співпадатиме з кошторисом, наведеним у прайсі.

Прийнявши рішення стати нашим клієнтом, ви можете розраховувати на:

 • прийом та оформлення вашої заявки в цілодобовому режимі;
 • надання вам кваліфікованої первинної консультації та інформації про приблизну ціну необхідного ремонту опалення в будинку;
 • оперативний приїзд фахівця;
 • високу якість виконаної роботи.

Наші майстри не тільки компетентні у своїй роботі, вони ввічливі, доброзичливі та акуратні, підтримують чистоту на своєму робочому місці, не палять та не використовують нецензурну лексику.

Переваги звернення до Мастер911

Чекаючи на візит нашого фахівця, вам не варто побоюватися неприємних наслідків, з якими нерідко доводиться стикатися, впускаючи в будинок «умільця з вулиці» – грубості, хамства, неакуратної роботи, затягування за часом тощо. Всі наші майстри отримали допуск до обслуговування клієнтів тільки після надання документів, проходження спеціального навчання та успішного складання іспиту.

Оскільки повністю виключити людський фактор неможливо, і ми розуміємо, що навіть найдосвідченіший майстер може припуститися помилки, ми готові вислухати будь-які зауваження щодо якості виконаних робіт або щодо поведінки виконавця. Звертайтеся до служби підтримки Мастер911, і ми у мінімальні терміни допоможемо вирішити конфліктну ситуацію.

На будь-яку послугу з ремонту опалення, як і на встановлення раковини та будь-які інші роботи, майстер, що її виконав, надає гарантійні зобов'язання, і бере на себе повну відповідальність за її якість. Після того, як роботу буде завершено, ви отримаєте акт виконаних послуг. Сплатити ремонт можна готівкою або безготівковим переказом.

Скільки коштуватиме ремонт системи опалення у приватному будинку?

З цінами на всі стандартні послуги, без урахування вартості додаткових деталей та транспортних витрат, зазначено у нашому прайс-листі. Мастер911 за абсолютно прозоре ціноутворення, яке буде зрозумілим кожній людині, яка звернулася до нас. При оформленні заявки на ремонт системи опалення чи на будь-яку іншу послугу, наприклад, встановлення кульового крана, ми надамо вам первинну консультацію та озвучимо його приблизну вартість. Кошторис найчастіше не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Клієнти, які проживають у межах міста, можуть розраховувати на виїзд до них фахівця вже через три години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Якщо ви живете в передмісті (), то очікувати на візит фахівця можна, в середньому, через 4-5 годин.

Працюємо по області

У нас є свої перевірені майстри в багатьох населених пунктах області, що дає можливість людям, які проживають у віддалених пунктах, розраховувати на приїзд до них фахівця в день подання заявки. Ще одна, можливо, неочевидна перевага такого сервісу – чимала економія для наших клієнтів на транспортних витратах.

Через високу сезонну завантаженість у поодиноких випадках виникає необхідність перенести приїзд майстра на наступний день. Про це вас обов'язково попередять ще на етапі подання заявки.

Потрібен терміновий та якісний ремонт опалення у приватному будинку? Звертайтеся до Мастер911, і ми обіцяємо, що наданий нами рівень сервісу, у поєднанні з якістю послуг та їх вартістю, вас приємно здивують!