Ремонт системи опалення

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт системи опалення». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту систем опалення

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Пайка мідних труб

Ремонт мідних труб

Усунути протікання в мідній трубі

Опресування мідних труб

Чистка труб опалення

Пайка труб опалення

Пайка чавунних труб

Пайка металопластикових труб

Пайка ГВП труб

Пайка ХВП труб

Пайка пластикових труб

Пайка армованих пластикових труб

Пайка поліпропіленових труб

Ізоляція труб

Розморожування труб

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт систем опалення

Назва послуги
Діапазон цін

Монтаж систем опалення

від 350 грн

Ремонт систем опалення

від 350 грн

Часті питання по ремонту систем опалення

Відгуки по ремонту систем опалення

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт системи опалення – ємне поняття, що включає широкий спектр різноманітних робіт і процедур:

 • заміна пошкоджених ділянок обладнання та кранів;
 • усунення трубопроводів, приладів, запірної/регулюючої апаратури, витоків, що виникли;
 • усунення поломок, що виникли у вузлі керування або в котельні опалювальної системи;
 • проведення тестування вимірювальних та контролюючих приладів, і, у разі потреби, їх заміна новими.

Всі різновиди несправностей можна умовно розділити на дві категорії: поломки, що сталися в розводці (арматура та батареї), і поломки в котельні та обладнанні. Другий тип поломок вимагає звернення до висококваліфікованого фахівця, який має необхідні навички та практичний досвід.

До переліку проблем, з якими найчастіше стикаються мешканці приватних будинків, можна віднести такі:

 • батареї не гріють або прогріваються недостатньо;
 • різкі стрибки тиску;
 • порушення балансу;
 • відсутність циркуляції.

Кожен із перелічених збоїв у роботі може пояснюватися рядом різних причин. Їхнє з'ясування, як і подальше усунення поломок, найкраще довірити перевіреному майстру, готовому взяти відповідальність за якість виконаної роботи.

Самостійні спроби розв'язати проблему з системою опалення, як і запрошення майстра «з вулиці», не тільки вкрай рідко увінчуються успіхом, але і в більшості випадків здатні призвести до посилення ситуації.

Щоб уникнути у майбутньому неприємних наслідків та витратного у фінансовому плані ремонту, звертайтеся до Мастер911. Грамотний майстер оперативно приїде на місце, встановить причину поломки, що відбулася, і за короткий час її ліквідує.

Master911: професійний ремонт системи опалення у приватному будинку

Наші спеціалісти – професіонали високої кваліфікації, за плечима яких великий практичний досвід у наданні всіх типів послуг з монтажу, обслуговування та ремонту опалювальних систем будь-якого рівня складності, а також зі встановлення змішувача, встановлення рушникосушки та інших робіт. При зверненні замовника в Мастер911, ми ставимо йому ряд уточнюючих питань про тип та особливості його опалювального обладнання, симптоми, що вказують на некоректність роботи і т.д. На основі наданої клієнтом інформації, ми готові надати йому первинну консультацію та озвучити приблизну вартість майбутнього ремонту.

Якщо мова про стандартну послугу, обсяг якої можна визначити за словами клієнта, то ціна ремонту опалення в приватному будинку буде названа точно, якщо, щоб встановити причину поломки та обсяг необхідних робіт, потрібен очний огляд майстра, то кінцевий кошторис назве він вже після приїзду на місце. Ми гарантуємо, що ціна точно співпадатиме з кошторисом, наведеним у прайсі.

Прийнявши рішення стати нашим клієнтом, ви можете розраховувати на:

 • прийом та оформлення вашої заявки в цілодобовому режимі;
 • надання вам кваліфікованої первинної консультації та інформації про приблизну ціну необхідного ремонту опалення в будинку;
 • оперативний приїзд фахівця;
 • високу якість виконаної роботи.

Наші майстри не тільки компетентні у своїй роботі, вони ввічливі, доброзичливі та акуратні, підтримують чистоту на своєму робочому місці, не палять та не використовують нецензурну лексику.

Переваги звернення до Мастер911

Чекаючи на візит нашого фахівця, вам не варто побоюватися неприємних наслідків, з якими нерідко доводиться стикатися, впускаючи в будинок «умільця з вулиці» – грубості, хамства, неакуратної роботи, затягування за часом тощо. Всі наші майстри отримали допуск до обслуговування клієнтів тільки після надання документів, проходження спеціального навчання та успішного складання іспиту.

Оскільки повністю виключити людський фактор неможливо, і ми розуміємо, що навіть найдосвідченіший майстер може припуститися помилки, ми готові вислухати будь-які зауваження щодо якості виконаних робіт або щодо поведінки виконавця. Звертайтеся до служби підтримки Мастер911, і ми у мінімальні терміни допоможемо вирішити конфліктну ситуацію.

На будь-яку послугу з ремонту опалення, як і на встановлення раковини та будь-які інші роботи, майстер, що її виконав, надає гарантійні зобов'язання, і бере на себе повну відповідальність за її якість. Після того, як роботу буде завершено, ви отримаєте акт виконаних послуг. Сплатити ремонт можна готівкою або безготівковим переказом.

Скільки коштуватиме ремонт системи опалення у приватному будинку?

З цінами на всі стандартні послуги, без урахування вартості додаткових деталей та транспортних витрат, зазначено у нашому прайс-листі. Мастер911 за абсолютно прозоре ціноутворення, яке буде зрозумілим кожній людині, яка звернулася до нас. При оформленні заявки на ремонт системи опалення чи на будь-яку іншу послугу, наприклад, встановлення кульового крана, ми надамо вам первинну консультацію та озвучимо його приблизну вартість. Кошторис найчастіше не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Клієнти, які проживають у межах міста, можуть розраховувати на виїзд до них фахівця вже через три години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Якщо ви живете в передмісті (), то очікувати на візит фахівця можна, в середньому, через 4-5 годин.

Працюємо по області

У нас є свої перевірені майстри в багатьох населених пунктах області, що дає можливість людям, які проживають у віддалених пунктах, розраховувати на приїзд до них фахівця в день подання заявки. Ще одна, можливо, неочевидна перевага такого сервісу – чимала економія для наших клієнтів на транспортних витратах.

Через високу сезонну завантаженість у поодиноких випадках виникає необхідність перенести приїзд майстра на наступний день. Про це вас обов'язково попередять ще на етапі подання заявки.

Потрібен терміновий та якісний ремонт опалення у приватному будинку? Звертайтеся до Мастер911, і ми обіцяємо, що наданий нами рівень сервісу, у поєднанні з якістю послуг та їх вартістю, вас приємно здивують!