Встановлення ванни у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Хмельницькому

Відгуки по встановленню ванн у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зазвичай на завершальній стадії капітального ремонту у ванній кімнаті проводиться монтаж ванни. Залежно від форми, розміру, типу, ваги та матеріалу виготовлення ванни, приймається рішення про те, як оптимально виконати необхідні роботи.

Слід не забувати, що компетентна установка ванни передбачає присутність навичок, спеціальних знань і досвіду, а також розуміння вимог, дотримання параметрів, що пред'являються до кімнати.

Чи можна самостійно встановити ванну?

Спроби своїми руками провести монтаж і установку чавунної, сталевої або акрилової ванни не рекомендуються. Це пов'язано з ризиком допущення будь-якої помилки, порушення техніки безпеки або відхилення від стандартів. Випливають наслідки цього можуть бути дуже серйозними: крім зниження якості безпеки та комфорту членів сім'ї, є ймовірність того, що ви можете затопити не тільки власну квартиру, а й сусідів.

Звернення за допомогою до недосвідченого, неперевіреного й некомпетентного виконавця теж не найкращий вибір. В першу чергу монтаж кутової, овальної або круглої ванни іноді затягується по часу, а по-друге, на послугу, що надається ви не будете мати ніяких гарантійних умов. Не слід ризикувати, а запросіть надійного, перевіреного, досвідченого професіонала, який надійно, швидко та якісно здатний впоратися з замовленою роботою.

Master911: компетентна установка круглої, овальної та кутової ванни

Майстри-сантехніки сервісу побутових послуг Мастер911 володіють солідним досвідом в монтажі металевих, чавунних, акрилових ванн різних форм, конструкцій і габаритів.

На етапі заповнення заявки на виклик техніка на адресу, ми завжди ставимо замовнику ряд питань про сантехнічне обладнання, місце, побажання та особливості його установки, після цього зможемо зорієнтувати за ціною сервісної послуги та видати оперативну консультацію.

Ціни на всі стандартні сервісні послуги вказані в нашому прейскуранті, і при першому запиті будуть запропоновані замовнику. У тому випадку, якщо ж буде потрібна особлива сервісна послуга, тоді точна ціна буде встановлена майстром-сантехніком під час приїзду на виклик, після визначення конкретного обсягу завдань. Але в будь-якому випадку ми з абсолютною відповідальністю гарантуємо, що вартість буде дорівнювати тій, яка позначена в прайсі.

Приймаючи рішення звернутися за допомогою в сервіс побутового ремонту Мастер911, ви отримуєте:

  • надання надійної, гарантійної та якісної роботи - монтажу сталевої, чавунної або ж акрилової ванни;
  • можливість оформити заявку кожен день, включаючи вихідні та святкові дні, в постійному режимі;
  • важливу інформацію та первинну консультацію про орієнтовну або ж конкретну розцінку роботи;
  • оперативний прихід професійного, сертифікованого й досвідченого слюсаря-сантехніка.

Наші виконавці не димлять цигаркою, обов'язково прибирають робочу зону, не матюкаються, демонструють серйозне ставлення до роботи, уважні та доброзичливі до бажань клієнтів.

Плюси сервісу Master911

Ми співпрацюємо тільки з надійними сантехніками, кожен з яких перед отриманням допуску до роботи з замовниками захистив свій професіоналізм, з успіхом склавши іспит, а також пройшов спеціальне навчання та перевірку особистих документів. Однак, попри це, ми не повинні виключати людський фактор, і тому ми готові надати ефективне сприяння в разі появи конфліктної ситуації.

Розплатитися за роботу слюсаря-сантехніка - монтаж і підключення ванни - ви зможете найкращим чином: безготівковими переказами або готівкою. У тому випадку, якщо вам довелося помітити будь-яку помилку в діяльності майстра або зіткнутися з його непрофесійною поведінкою, телефонуйте в нашу службу підтримки. Всі наші замовники приймають акт виконаних послуг після завершення настановних робіт. Всі наші майстри-сантехніки завжди надають гарантію на виконувані послуги. Будь-яка сервісна послуга (зокрема: установка кутової ванни, ванни без ніжок або ванни з масажем) проводиться згідно з договірною угодою, в якій описані критерії проведення робіт, терміни виконання, сам технологічний процес, конкретні умови відповідальності фахівця.

Вартість установки овальної, круглої або кутової ванни

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки коштує збірка ванни з джакузі, установка чавунної округлої ванни або монтаж акрилової ванни, в будь-який момент ви завжди зможете ознайомитися з нашим прайс-листом. Там наведено ціни на типові сервісні послуги, без урахування вартості запасних частин, витратних матеріалів, які будуть потрібні під час установки та транспортних витрат. Маркетплейс Master911 невпинно прагне до прозорого та зрозумілого будь-якому клієнту ціноутворення та до комфортного рівня обслуговування. З цією метою ми готові в будь-який час надати нашим замовникам першу консультацію та зорієнтувати за приблизною ціною замовленої сервісної послуги. Зазвичай, попередньо зазначена розцінка, при оплаті не змінюється.

Замовлення майстра у Хмельницькому з виїздом на виклик по Хмельницькій області

Виконуємо заявки в межах Хмельницького

Усі клієнти, які живуть в районах Хмельницького, мають можливість розраховувати на оперативний виїзд фахівця - приблизно протягом трьох годин з часу подачі замовлення в сервісі домашнього ремонту Мастер911.

Працюємо в приміських зонах Хмельницького

Якщо ви проживаєте в приміській зоні Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), прибуття техніка теж не потребує багато часу - в середньому 4-5 годин.

Виконуємо монтажі по Хмельницькій області

Маркетплейс Мастер911 має кваліфікованих, сертифікованих майстрів-сантехніків в більшості н.п. Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). Саме тому, замовники, що знаходяться у віддалених населених пунктах, яких цікавить професійна установка, збірка сучасної ванни, в день подачі заявки зможуть розраховувати на надання їм сантехнічної послуги. Такий сервіс, крім приємних переваг, ще й дає можливість заощадити на автотранспортних витратах. Іноді виникають випадки, коли в силу підвищеної сезонної зайнятості виїзд майстра вимушено переноситься на наступний день. Щодо цього ми зазвичай ставимо до відома замовників завчасно, на стадії оформлення виклику.

В тому випадку, якщо вас цікавить швидка установка ванни за ціною, яка вам сподобається, - звертайтеся в маркетплейс Мастер911.

Оформивши договір з нами, особисто ви маєте можливість переконатися в рівні наданого нашими майстрами обслуговування та високій якості пропонованих сервісних послуг!