Послуга електрика

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «послуга електрика». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на послуги електриків

Назва послуги
Діапазон цін

Послуги електриків

від 350 грн

Часті питання по послугам електриків

Відгуки по послугам електриків

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасний життєвий ритм передбачає застосування великої кількості електроприладів, а тому не обійтися без грамотно організованої та підключеної електромережі. Адже від електрики працює велика кількість побутових приладів у квартирі, приватному будинку, системи зв'язку та безпеки, а також усілякі гаджети. Відсутність світла завдає серйозних проблем та особливих незручностей, а тому важливо мати під рукою контакти кваліфікованого фахівця, готового швидко приїхати за вказаною адресою для розв'язання проблем.

Серед найпоширеніших послуг відзначають монтаж електропроводки, замовити яку можна під ключ на сервісі Мастер911. У такому разі виконання всього комплексу робіт вдасться довірити одному професіоналові, який проведе усі необхідні роботи від «А» до «Я».

Коли потрібний виклик фахівця-електрика додому

Існує безліч різних ситуацій, коли потрібно терміново викликати майстра, не намагаючись самостійно вирішити проблему. Це може бути банальний ремонт одного з електроприладів, заміна пошкодженого кабелю або аварійний виїзд, коли сталася серйозна поломка, що вимагає швидкого вирішення.

Прокладка кабелю відноситься до найбільш поширених послуг, яких потребують, як власники старих будинків, так і новобудов. Важливо все підготувати, підібрати дійсно якісні витратні матеріали, щоб надалі забезпечити злагоджену роботу кожного з електроприладів. Від якості виконаної процедури залежить також особиста безпека всіх членів сім'ї.

У результаті необхідно викликати електрика додому, який гарантує поетапне виконання наступного списку завдань:

 1. Проводиться демонтаж старої проводки (ушкодженої або тієї, яку необхідно замінити після покупки будинку).
 2. Здійснюється планування майбутньої схеми розведення, підбір певної кількості матеріалів з урахуванням наперед виділеного бюджету з боку клієнта.
 3. Відбувається штроблення стін, укладання нового кабелю, а також монтаж усілякого електроустаткування. Як правило, до стандартного набору подібного обладнання входять: розетки, вимикачі у певній кількості, лічильники, розподільні коробки, захисна автоматика, стабілізатори напруги та багато іншого.
 4. Завершальною стадією електромонтажу є контрольний пуск всіх приладів з метою перевірки якості роботи нової проводки у квартирі чи будинку.

Всі вищезазначені роботи будуть проведені у присутності клієнта, який зможе повністю контролювати якість виконання поставлених перед спеціалістом-електриком завдань.

Популярний комплекс послуг

Прокладання кабелю є не єдиною актуальною послугою. Замовити терміновий виклик електрика можна також і в результаті вирішення інших не менш популярних проблем:

 • Коли потрібно повісити люстру, бра та інші необхідні освітлювальні прилади в одній із кімнат або у всьому будинку.
 • Коли потрібна заміна, ремонт або перенесення вимикачів, розеток, лічильників, які перестали виконувати завдання, які раніше на них покладено.
 • Коли потрібно зробити професійне підключення найпоширеніших сучасних електроприладів – водонагрівальна техніка, пральні та/або посудомийні машини, електричні каміни, електроплити, кліматична техніка та багато іншого.
 • Коли не обійтися без монтажу захисного обладнання – автомат, ПЗВ, стабілізатор, реле, бар'єр та інше.
 • Коли потрібно організувати освітлення в усьому будинку як зовні, так і всередині. Додатково можна замовити підключення вуличного освітлення на території прибудинкової території.
 • Коли сталася поломка одного або одразу кількох видів електричного обладнання.
 • Коли потрібно організувати пристрій захисту від блискавки, заземлення різних приладів.
 • Коли потрібно здійснити оперативну заміну звичайних ламп розжарювання на сучасні світлодіодні варіанти.

 Послуга «виклик електрика додому», ціна якої вказана в прайсі на сайті Мастер911, включає повноцінний комплекс різноманітних завдань, спрямованих на відновлення, заміну, підключення різних приладів, систем, техніки. Завдяки професіоналізму та досвіду фахівців всі завдання будуть виконані точно в обумовлені терміни з наданням офіційних гарантій, що підтверджують високу якість виконаної роботи.

Як швидко викликати фахівця-електрика додому

Перед тим, як вибрати майстра відповідної кваліфікації, потрібно спочатку зателефонувати за вказаним номером телефону на сайті або залишити заявку, заповнюючи спеціальну форму. Вибираючи останній варіант, потрібно виконати такі дії:

 1. Вказати своє ім'я у відповідному рядку.
 2. Залишити номер телефону для зворотного зв'язку. За кілька хвилин менеджер сервісу зв'яжеться з клієнтом для уточнення нюансів.
 3. Написати проблему, з якою потрібно звернутися до професіонала. Щоб точно визначити вартість послуг електрика, необхідно детально розповісти, що слід зробити електрику.

Останній пункт вважається досить важливим. Адже завдяки цьому майстер зможе підготуватися: взяти з собою певний арсенал інструментів, приладів, а також здійснити пошук і закупівлю конкретних витратних матеріалів. Таким чином, електрик виїжджає на об'єкт попередньо підготовленим, що прискорює процес виконання певних завдань.

Актуальні розцінки запропоновані на сайті Мастер911 та є одним із важливих аргументів при виборі професіонала. Але окрім цього, рекомендується також звернути увагу і на рейтинг фахівця, який залежить від виставлених оцінок та залишених коментарів від інших клієнтів. Тому перед замовленням клієнти зможуть ознайомитися з усіма нюансами роботи, кваліфікацією та іншими якостями електрика.

Як формується остаточна ціна на послуги

Представлений прейскурант допоможе кожному користувачеві сайту ознайомитись з цінами на найпопулярніші роботи, які найчастіше замовляють клієнти. Однак далеко не завжди можна обійтися стандартним списком, адже всі випадки та ситуації є індивідуальними, а тому ціни на проводку електрики залежать від наступного списку критеріїв:

 • ступінь складності запланованих робочих процесів
 • обсяг робіт;
 • терміни виконання всіх завдань.

Крім того, трапляються ситуації, коли викликають майстри для розв'язання однієї проблеми, але в ході проведеної діагностики з'ясовується, що потрібний додатковий ремонт, заміна або перенесення приладів, електроустаткування. В результаті електрик консультується з клієнтом, розповідаючи йому про можливі наслідки ігнорування проблеми, що виникла. Якщо власник квартири чи будинку погоджується на проведення додаткових операцій щодо усунення інших поломок, остаточна вартість у прайсі на послуги електрика кардинально змінюється. Тому найкраще цікавитись конкретними цінами по завершенню проведення повноцінної діагностики, коли професіоналу буде відомий точний обсяг гаданих робіт.

Переваги співпраці з сервісом Мастер911

Коли потрібно здійснити електромонтажні роботи, власники багатоквартирних, приватних будинків звертаються за допомогою до висококваліфікованих фахівців. Щоб не витрачати свій дорогоцінний час, знайти електрика з досвідом і потрібним багажем знань, можна на сайті Мастер911.

В результаті клієнтам будуть запропоновані такі переваги:

 • Виконання роботи будь-якого ступеня складності: починаючи з підрахунку всіх точок, укладання проводів у підготовлений канал, проведення зовнішнього розведення та закінчуючи ремонтом електроприладів.
 • Використання виключно якісних комплектуючих, витратних матеріалів виходячи з виділеного бюджету на їх закупівлю.
 • Оперативне виконання завдань точно обумовлені терміни.
 • Безкоштовні консультації, надання розгорнутих відповідей на запитання, що цікавлять клієнта.
 • Поетапне підключення електропроводки в усьому будинку чи окремих приміщеннях у присутності замовника.

На сервісі Мастер911 представлено перелік перевірених електриків, які мають відповідну кваліфікацію для виконання тих чи інших робіт. Кожен зі спеціалістів регулярно відвідує різні курси, які допомагають поповнювати багаж профільних знань.