Заміна ТЕНа у бойлері

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна тена у бойлері». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заміні тена у бойлерах

Назва послуги Середня вартість

Заміна ТЕНа бойлера (водонагрівача)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну тена у бойлерах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні тена у бойлерах

Відгуки по заміні тена у бойлерах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені неполадки та причини виходу з ладу водонагрівача

 1. Як показує практика й досвід наших майстрів, в більшості випадків причиною виходу з ладу Тена, а відповідно й заміна Тена в бойлері (Арістон, Round, Атлантик) виступає несвоєчасне проведення профілактики й чищення обладнання. В результаті порушення рекомендацій виробника на елементах водонагрівача накопичується накип, що пов'язано з низькою якістю проточної води, або утворюється засмічення, обумовлене відсутністю спеціальних фільтрів.
 2. Збій в роботі водонагрівача також може бути пов'язаний з різкими перепадами напруги в електромережі.

Заміна Тена у водонагрівачі - один з частих запитів, що надходять в сервіси з ремонту бойлерів. Проводячи діагностику, досвідчений майстер обов'язково пояснить причину виходу з ладу даної деталі, що допоможе продовжити термін служби нового ТЕНу.

Причини неполадки Тена

Причинами внаслідок яких потрібна заміна Тена в бойлері (Фероллі, Ariston) є:

 • Підвищена жорсткість проточної води (знизити її можна за допомогою установки спеціального фільтра).
 • Відсутність нормальної напруги в електромережі. Якщо подібне спостерігається регулярно, то існує великий ризик перегріву Тена, а часом і його повного перегоряння. Щоб убезпечити техніку від стрибків напруги, варто задуматися про установку стабілізатора.
 • Вихід з ладу термостата. Зламаний термостат не здатний регулювати роботу Тена, що може привести до його перегріву. Передбачити подібне неможливо, допомогти може тільки періодичний огляд фахівцем Тена й термостата.
 • Не своєчасна заміна магнієвого анода - деталь, що виконує захисну функцію Тена. Через це анод не здатний усунути негативний вплив води на елемент, і як наслідок, він зламається.

Master911 в цілодобовому режимі приймає заявки на установку, обслуговування, чищення, діагностику й ремонт або якщо потрібна заміна Тена в бойлері Термекс, Гарантерм, Electrolux, а також від інших виробників: Gorenje (Гореньє), Ariston (Арістон), Electrolux ( Електролюкс), Atlantic (Атлантик), Thermex (Термекс), Bosch (Бош), Atlant (Атлант), Ferroli (Ферролі / Фероліт), Termet (Термет), Zanussi (Зануссі / Занусі), Baxi (Баксі), Nova Tec ( Новатек), Round (Раунд), Hi-Therm (Хай Терм), Vaillant (Вайлант / Вайлант), AEG (АЕГ), Thermona (Термона), Garanterm (Гарантерм), Indesit (Індезіт), Tesy (Тесі), Aston ( Астон), Termal (Термал), Fagor (Фагор), Garanterm (Гарантерм), Roda (Рода), Чайка, Atmor (Атмор), Willer (Віллер / Вілер), Amina (Аміна), Galmet (ГАЛМЕТ), будь-яких моделей, незалежно від року випуску.

Увага!

 • Не намагайтеся зробити заміну Тена водонагрівача своїми руками. Поміняти ТЕН в бойлері - серйозна й відповідальна задача, вирішення якої потребує від виконавця необхідних знань, технічних навичок і досвіду. Братися за проведення такої роботи, озброївшись інформацією з ютба (youtub), - піддавати ризику не тільки техніку, але і власне здоров'я. Не можна забувати, що накопичувальний водонагрівач є нічим іншим, як посудиною, що знаходяться під високим тиском, який підключений до електричної мережі й має контакт з водою.
 • Не вмикайте зламану техніку. Існує маса ознак, що вказують на те, що бойлер потребує ремонту або негайного чищення. Ігнорувати необхідність в чищенні водонагрівача сприяє виходу з ладу, що обернеться необхідністю в дорогому капітальному ремонті. При виявленні будь-яких неполадок в роботі бойлера (сторонні звуки, недостатній обігрів води, наявність у воді іржі й т.д.), його необхідно відключити від мережі та звернутися до досвідченого фахівця перевіреного сервісу, який точно розуміється в ремонті бойлерів.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Ремонт бойлерів вдома - популярна послуга, яку можна замовити на різних сайтах. Ви повинні чітко розуміти, що маєте високий ризик натрапити на афериста або на несумлінного майстра, в якого мало досвіду. Якщо вам потрібно поміняти ТЕН у водонагрівачі, звертайтеся тільки до перевірених фахівців!

  Не перевірені майстри зрідка дають гарантію, і то в основному тільки на словах, без будь-яких письмових зобов'язань. Не прагніть заощадити, в результаті ви тільки більше заплатите за основну неполадку й виправлення неякісного ремонту від криворукого майстра!

  Користуйтеся послугами лише перевірених майстрів, яких ви можете замовити в нашому сервісі!

Що ви отримаєте?

 • Працюємо 24/7. Цілодобове приймання заявок в будь-який час дня та ночі.
 • Фіксований прайс. Вартість послуг відповідає прайсу й не міняється після приїзду майстра.
 • Комфортна оплата. Приймаємо оплату готівкою або за безготівковим переказом.
 • Швидкий виїзд. Наш майстер приїжджає протягом 3 годин. Все тому, що наші виконавці знаходяться практично в усіх населених пунктах області.
 • Чистота й порядок. Наші майстри стежать за чистотою та акуратністю, обов'язково прибирають робоче місце.
 • Доступні ціни. Ціни відповідаю досвіду фахівця, також підбираємо майстра, який знаходиться найближче до місця виїзду (економите на транспорті).
 • Гарантія. Гарантована відповідальність за надані послуги й на замінені деталі / запчастини.
 • Договір. Працюємо за договором-офертою. По закінченню наданих послуг клієнт отримує акт виконаних робіт.

Заміна Тена в бойлері. Як замовити?

 1. Оформити заявки. Подати заявку можна за тел. або залишивши її на сайті.
 2. Уточнювальні питання. При подачі заявки рекомендуємо дати відповідь на кілька уточнювальних питань, це дозволить дати вам відповідь на питання «скільки коштує заміна ТЕНа в бойлері?».
 3. Приїзд майстра + робота. Приблизно протягом 3 годин після оформлення заявки майстер виїжджає за вказаною адресою та надає замовлені послуги.

Виклик майстра для заміни Тена

Якщо Вас цікавить термінова та якісна заміна Тена водонагрівача за доступною ціною від перевірених майстрів, звертайтеся за послугами до Master911.

Виїзд в межах міста

Протягом 2-3 годин після подачі заявки наш майстер з ремонту бойлерів виїжджає за вказаною адресою в межах міста.

Виїзд в передмістя

Якщо потрібно зробити виїзд в передмістя (), майстер може приїхати в середньому через 4-5 годин.

Виїзд по області

У всіх населених пунктах області () у нас є перевірені майстри, тому в більшості випадків майстер приїжджає в день виклику. Замовивши у нас техніка, ви економите час і транспортні витрати. Врахуйте, що в сезон буває дуже велика завантаженість, тоді виклик може перенестися на наступний день.

Увага! На всі надані послуги й замінені запчастини надаються гарантійні зобов'язання. Замовляйте послуги тільки від перевірених майстрів!