globe ru

Встановлення сифона

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення сифона стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики сифона на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Біде
Назва Вартість
Встановлення сифона в раковині від 150 грн
Встановлення сифона в кухонній мийці від 150 грн
Встановлення сифона у ванній від 150 грн
Встановлення сифона в душовій кабіні від 150 грн
Встановлення сифона для біде від 150 грн
Монтаж сифона для пісуару Індивідуально
Встановлення напівавтоматичного сифона Індивідуально
Встановлення чавунного сифона Індивідуально
Підключення сифона до раковини Індивідуально
Підключення сифона до кухонній мийки Індивідуально
Заміна сифона Індивідуально
Заміна чавунного сифона Індивідуально
Заміна труб під раковиною Індивідуально
Демонтаж сифона в раковині від 60 грн
Демонтаж сифона в кухонній мийці від 60 грн
Демонтаж сифона у ванній від 60 грн
Демонтаж сифона в душовій кабіні від 60 грн
Демонтаж чавунного сифона Індивідуально
Усунути протікання в сифоні Індивідуально

Ціни на Встановлення сифона

Назва Вартість
Встановлення сифона від 350 грн
Ремонт сифона від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Сифон - невід'ємний елемент домашньої системи водопроводу, від якого безпосередньо залежить якість її роботи. Він являє собою конструкцію з труб, що створює водяну пробку між мийкою і каналізацією, яка перешкоджає проникненню в кухню неприємних запахів, поширенню шкідливих бактерій, позбавляє від шумів і затримує велике сміття, не допускаючи засмічення системи зливу.

Сьогодні на ринку представлено кілька різних моделей сифонів для кухонних мийок, що відрізняються один від одного низкою характеристик:

 • Гофровані. Вони відрізняються простотою конструкції та установки, а також бюджетною вартістю. Недоліком виступає складність в очищенні, тому що якщо в сифоні з'явиться пробка, то позбутися її за допомогою тубуса не вдасться, для усунення затору доведеться демонтувати всю конструкцію.
 • Пляшкові. Саме вони найчастіше використовуються на кухнях, в тому числі й для мийок з двома чашами. Перевагою моделей цього типу виступає можливість легко та швидко їх очистити, але ось у монтажі й демонтажі вони складніші, ніж гофровані.
 • Трубні. Такі конструкції представлені на ринку у вигляді розбірних і нерозбірних конструкцій. Для їх грамотного монтажу потрібно з особливою ретельністю поєднати вихідні отвори мийки та зливу в каналізацію.

Чи можна провести монтаж сифона кухонної мийки своїми руками?

Самостійна установка будь-якого сантехнічного обладнання, в тому числі й сифона або наприклад, встановлення раковини, людиною, що не володіє спеціальними знаннями та навичками, загрожує серйозними неприємними наслідками. Відповідно, планована економія на послугах професіонала може обернутися більшими витратами. Не варто звертатися за допомогою до неперевіреного фахівця: вам не нададуть гарантії на виконану роботу, а в разі чого - доведеться виправляти допущену ним помилку своїм коштом.

Якщо вас цікавить оперативна, грамотна й недорога установка сифона на кухні або встановлення змішувача - зверніться в Мастер911. Кваліфікований майстер швидко виконає необхідну роботу й візьме на себе повну відповідальність за її якість.

Master911: професійна установка сифона для кухонної мийки

Наші фахівці мають значний досвід і постійну практику в монтажі сифонів всіх типів, а також у виконанні інших сантехнічних робіт, таких як встановлення рушникосушки або встановлення кульового крана. При зверненні в Мастер911 і подачі заявки, ми просимо клієнта уточнити тип сифона, місце його установки та інші моменти, які допоможуть визначити обсяг необхідних робіт. На основі отриманих відповідей, ми надамо замовнику первинну консультацію та вкажемо вартість планованих робіт.

Залежно від того, наскільки точно зі слів клієнта можна зрозуміти обсяг майбутньої роботи, послуги ділять на стандартні й нестандартні. У першому випадку ціна буде озвучена точно, відповідно до тієї, що вказана в нашому прайс-листі, у другому - вартість озвучить сантехнік вже після приїзду на місце, після проведення очного огляду. Але ми гарантуємо її повну відповідність кошторису, прописаному в нашому прайсі.

Вирішивши звернутися в Мастер911, ви можете розраховувати на:

 • прийом вашої заявки в цілодобовому режимі, без вихідних;
 • отримання кваліфікованої консультації та інформації про вартість послуги;
 • швидкий виїзд сантехніка за вказаною адресою;
 • професійну установку сифона під мийку.

Наші сантехніки - фахівці високої кваліфікації, ввічливі та доброзичливі, відповідально ставляться до своєї роботи. Вони акуратні, підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять і не вживають нецензурну лексику.

Переваги звернення до Master911

На відміну від ситуацій, коли ви запрошуєте в будинок незнайому людину та ризикуєте зіткнутися з грубістю, хамством або непрофесіоналізмом, звертаючись до нас, вам нема про що турбуватися. Абсолютно кожен наш майстер був допущений до обслуговування клієнтів тільки після надання ним документів, проходження навчання та успішного складання іспиту на підтвердження кваліфікації.

Але навіть якщо ви помітили помилку в роботі майстра або зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо розібратися у виниклій проблемі та надати допомогу в її оперативному розв'язанні.

Крім цього, за якість будь-якої наданої послуги (установки сифона для кухонної мийки чи іншої) наші фахівці беруть на себе повну відповідальність і видають гарантії. Після закінчення роботи ви отримаєте відповідний акт. Оплату можна здійснити як готівкою, так і безготівковим переказом.

Скільки коштує установка сифона на мийку?

Вартість будь-якої стандартної послуги прописана в нашому прайс-листі, без урахування вартості запасних деталей і транспортних витрат. Для нас дуже важливо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим будь-якому клієнту. Яка б послуга вам не знадобилася, ми завжди готові грамотно проконсультувати й озвучити ціну майбутньої роботи. Найчастіше вона залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Якщо ви проживаєте в межах, то приблизно через 3 години після оформлення заявки, сантехнік виїде за вказаною вами адресою.

Працюємо в передмісті

Тим, хто живе в передмісті (), очікувати на приїзд фахівця доведеться трохи довше - 4-5 годин.

Працюємо по області

Завдяки тому, що Мастер911 розпоряджається своїми перевіреними сантехніками у безлічі населених пунктів області (), з віддалених пунктів клієнти можуть розраховувати на приїзд до них майстра в день подачі заявки. Такий сервіс дозволяє оперативно отримати необхідну послугу та чимало заощадити на транспортних витратах.

Якщо через підвищену завантаженість візит фахівця вимушено переноситься на завтра, що відбувається дуже рідко, вас про це попередять у час оформлення заявки.

Якщо потрібна професійна, оперативна та недорога установка сифона - подавайте заявку в Мастер911, і ми обіцяємо здивувати вас високим рівнем сервісу та бездоганною якістю послуги!