Монтаж теплої підлоги

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж теплої підлоги». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу теплих підлог

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Монтаж водяної теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги під ключ

Встановлення електричної теплої підлоги

Встановлення інфрачервоного теплої підлоги

Встановлення теплої підлоги без терморегулятора

Монтаж теплої підлоги без колектора

Монтаж теплої підлоги без стяжки

Підключення теплої підлоги

Підключення гребінки теплої підлоги

Підключення змішувача вузла теплої підлоги

Підключення датчика температури теплої підлоги

Заміна водяного теплої підлоги

Заміна терморегулятора теплої підлоги

Заміна витратоміра теплої підлоги

Демонтаж терморегулятора теплої підлоги

Демонтаж водяного теплої підлоги

Демонтаж електричної теплої підлоги

Ремонт водяного теплої підлоги

Ремонт інфрачервоного теплої підлоги

Ремонт електричної теплої підлоги

Ремонт гребінки теплої підлоги

Ремонт терморегулятора теплої підлоги

Ремонт датчика температури теплої підлоги

Усунути засмічення теплої підлоги

Усунемо протікання в трубі теплої підлоги

Хімічна промивка теплої підлоги

Промивання теплої підлоги

Випробування системи теплої підлоги тиском 6 бар

Опресовування водяної теплої підлоги повітрям

Опресовування водяної теплої підлоги водою

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж теплих підлог

Назва послуги
Діапазон цін

Монтаж теплих підлог

від 350 грн

Ремонт теплих підлог

від 350 грн

Часті питання по монтажу теплих підлог

Відгуки по монтажу теплих підлог

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні існує два види опалення підлоги - водяний, де теплоносієм виступає гаряча вода, і електричний, який може бути реалізований трьома способами: за допомогою кабелю, термоматів або плівки.

Водяна тепла підлога

По суті, така система є величезною батареєю, змонтованою в підлозі, де тепло забезпечується нагріванням труб з гарячою водою. Її встановлення можливе лише на етапі будівництва. До переваг водяної підлоги можна віднести рівномірний обігрів усієї площі підлоги, мінімальні експлуатаційні витрати та пожежну безпеку.

Електрична підлога

 • Кабельний. Установка даного різновиду теплої підлоги схожий на водяну, з тією різницею, що замість труб з водою використовується електрокабель, і роботу можна провести у процесі проведення капітального ремонту. Його укладають під цементну стяжку, підключають до електромережі, а налаштування температурних показників здійснюється за допомогою терморегулятора за сигналами, що знаходяться в підлозі датчиків температури.
 • Термомати. Таке рішення є покращеною версією кабельного обігріву, і виконується під керамічну плитку. Товщина термоматів становить не більше трьох міліметрів, внаслідок чого для того, щоб приховати його достатньо клейового шару. Такий вид простий у монтажі та забезпечує швидке нагрівання підлоги.
 • Плівка. Основа подібної системи - плівка, яка виступає струмопровідним елементом. Його нагрівання відбувається за допомогою проходження електричного струму. Установка проводиться швидко та досить просто. За споживанням енергії цей варіант вважається найбільш економним.

Якій системі варто віддати перевагу?

Для грамотного вибору оптимальної за всіма параметрами підлогової системи опалення, необхідно взяти до уваги тип приміщення, вид основи підлоги, різновид підлогового покриття, і чи є можливість зробити цементну стяжку. Ще один важливий момент - з якою метою планується встановити теплу підлогу: як основну систему опалення або додаткову?

Водяний обігрів підлоги – найбільш раціональне рішення для власного будинку. Тут він здатний повністю виступити заміною звичайної водяної системи опалення з батареями, і при цьому значно скоротити витрати на паливо. Подібне рішення підходить для експлуатації в будь-яких приміщеннях, проте його встановлення може проводитися тільки на етапі будівництва або в процесі капітального ремонту будинку.

Кабельний підігрів може бути реалізовано в особняках і квартирах. Головною умовою для його встановлення є наявність можливості підготувати цементну стяжку. Що стосується виду підлогового покриття, то найкращим варіантом є плитка, але є можливість зробити його під інші типи покриттів.

Електричному обігріву за допомогою термоматів віддають перевагу при відсутності можливості виконати цементну стяжку. В іншому, його сильні та слабкі сторони аналогічні тим, які має кабельна система.

Плівковий обігрів може використовуватися виключно на додаток до вже існуючої системи опалення.

Від чого залежить вартість установки електричної теплої підлоги?

Розрахунок вартості встановлення 1 кв. м теплої підлоги виробляється індивідуально, виходячи з таких факторів:

 • площа (квадратура) приміщення;
 • тип теплої підлоги та пов'язані з цим підготовчі роботи;
 • буде опалення головним у квартирі/будинку чи додатковим;
 • тип покриття для підлоги;
 • виробник обладнання;
 • тип терморегулятора.

Типові помилки при монтажі

Якщо монтаж теплої підлоги довірений не фахівцеві, то існує ризик того, що в процесі роботи ним будуть допущені серйозні помилки: критичні, які відразу призведуть до поломки теплої підлоги, і ті, що виявляться через деякий час.

Особливо небезпечний монтаж електричної системи опалення, виконаний людиною без належних знань та досвіду, оскільки це може закінчитися виходом з ладу дорогого обладнання, а іноді й займанням.

Як показує досвід фахівців, причина більшості неполадок – неправильний монтаж системи та пошкодження кабелю під час або після його укладання.

До найпоширеніших помилок можна віднести:

 • невідповідність типу покриття для підлоги до нагрівального елементу;
 • неправильний розрахунок площі укладання теплої підлоги;
 • неякісна підготовка поверхні підлоги;
 • передчасний початок експлуатації (в інструкції виробник вказує, через який час після закінчення робіт система готова до використання);
 • економія на елементах кріплення та інших витратних матеріалах;
 • неправильний вибір розташування температурного датчика;
 • неправильний вибір терморегулятора (віддається не на роботі системи, а на кількості споживаної ним електроенергії).

Правильний спосіб уберегти себе від перерахованих помилок – довірити встановлення теплої підлоги професіоналу. Звертайтеся до Мастер911, і перевірений майстер оперативно, якісно та недорого виконає весь обсяг необхідних робіт.

Master911: професійна установка теплої підлоги

Фахівці Мастер911 мають високу кваліфікацію та солідний досвід роботи з усіма видами системи підлогового опалення, а також в установці змішувача, встановленні рушникосушки та інших побутових послугах. При подачі заявки, ми просимо замовника відповісти на низку питань про вид обладнання, його виробника, про приміщення, де воно буде встановлено, та ряд інших, що мають першорядне значення, моментів. На основі отриманої інформації ми готові надати первинну консультацію, а також вказати вартість необхідної послуги.

Якщо дані, отримані від клієнта, дозволяють точно визначити обсяг майбутніх робіт, то така послуга вважається стандартною, її ціна вказана у нашому прайс-листі та буде названа відразу. Коли для визначення обсягу робіт необхідний очний огляд спеціаліста, послуга називається нестандартною, і її вартість буде названа майстром вже по приїзді на місце. Але ми гарантуємо, що вона не відрізнятиметься від кошторису, прописаного в прайсі.

Прийнявши рішення стати клієнтом Master911, ви можете бути впевнені у:

 • цілодобовій можливості подання заявки на виклик спеціаліста;
 • отриманні грамотної первинної консультації та інформації про приблизну вартість послуги ще на етапі подання заявки;
 • оперативному приїзді майстра за вказаною адресою;
 • високій якості послуги - монтажу теплої підлоги та багатьох інших, наприклад, встановлення раковини.

Всі наші фахівці – професіонали своєї справи, які відповідально ставляться до своєї роботи. Вони ввічливі, доброзичливі, акуратні, на робочому місці не палять і не вживають нецензурних слів.

Переваги звернення до Мастер911

Ми допускаємо майстрів до обслуговування клієнтів тільки після перевірки їх паспортних даних, проходження навчання та успішного складання іспиту на підтвердження кваліфікації.

Незважаючи на це, ми пам'ятаємо про існування людського чинника, і готові прийняти претензію клієнта про допущену майстром помилку або його непрофесійну поведінку. Якщо вам довелося зіткнутися з чимось подібним, звертайтеся до служби підтримки Мастер911. Ми обіцяємо оперативно допомогти у розв'язанні конфлікту.

Про яку б послугу не йшлося: установку електричної теплої підлоги, монтаж водяної теплої підлоги, встановлення кульового крана або про будь-яку іншу, за якість своєї роботи кожен наш майстер бере на себе повну відповідальність. Розрахуватися за надану послугу можна безготівковим переказом чи готівкою. Після завершення роботи ви отримаєте акти виконаних послуг.

Скільки коштує монтаж теплої водяної підлоги?

У прайс-листі Мастер911 вказано ціни на всі стандартні послуги, без урахування транспортних витрат та вартості додаткових деталей та витратних матеріалів. Ми прагнемо абсолютно прозорого та зрозумілого ціноутворення, а також високого рівня пропонованого сервісу. Ви завжди можете розраховувати на отримання кваліфікованої консультації ще до приїзду майстра та інформації про її вартість. Так, спочатку названа ціна на установку електричної теплої підлоги в більшості випадків не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Якщо вас цікавить установка теплої підлоги під плитку, терморегулятора теплої підлоги або монтаж труби теплої підлоги за ціною, яка вас приємно здивує, і ви знаходитесь в межах, то вже через три години після оформлення заявки, можете розраховувати на виїзд до вас фахівця.

Працюємо в передмісті

Час очікування фахівця для наших замовників, які проживають у передмісті (), становитиме трохи більше – близько 4-5 годин.

Працюємо по області

Завдяки тому, що Master911 має у своєму розпорядженні перевірених професіоналів у більшості населених пунктів області (), клієнти з віддалених пунктів можуть розраховувати на надання їм необхідної послуги в день подання заявки. Додатковий плюс – зниження транспортних витрат.

 

Якщо через високу сезонну завантаженість, приїзд майстра вимушено переноситься на завтра, вас про це сповістять завчасно.

Цікавить оперативний та професійний монтаж теплої підлоги, ціна якого не перевищує стандартної вартості? Звертайтеся до Мастер911, і ми гарантуємо, що ви будете повністю задоволені як якістю виконаної роботи, так і рівнем нашого сервісу.