Ремонт кавомашини

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кавомашини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кавомашин

Назва послуги Середня вартість

Ремонт / Заміна помпи кавомашини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кавомашин

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кавомашин

Відгуки по ремонту кавомашин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Автоматичні апарати для приготування кави користуються величезною популярністю, оскільки дозволяють приготувати ароматний напій за лічені хвилини. Тому, якщо техніка вийшла з ладу, її власник прагне якнайшвидше здійснити ремонт.

Моделі кавоварок, пропонованих сучасними виробниками, відрізняються надійністю та високим експлуатаційним ресурсом, проте в силу деяких обставин вони все ж дають збій.

До найбільш поширених причин виходу кавоварок з ладу можна віднести:

 • відсутність своєчасної чистки її елементів і регулярної профілактики апарату;
 • використання води низької якості, що з часом призводить до утворення на внутрішніх елементах машини накипу та вапняного нальоту;
 • періодичні скачки напруги в електромережі, а також часте включення/вимикання техніки;
 • природне зношення деталей після тривалого використання кавоварки.

Коли потрібен терміновий ремонт кавоварок? Поширені несправності

Серед скарг найчастіше трапляються такі види поломок:

 • кавоварка не включається;
 • вона не реагує на натискання кнопок;
 • з-під ріжка підтікає вода;
 • сильний шум під час роботи;
 • не відбувається нагрів води;
 • агрегат не меле кавові зерна;
 • готовий напій не випливає або випливає не повністю;
 • на дисплеї висвічується помилка;
 • не працює капучинатор;
 • не відображається рівень води.

В кожному з перерахованих випадків ремонт повинен проводитися кваліфікованим досвідченим майстром.

Чому самостійний ремонт кавоварок ризикований?

Сучасні моделі професійних кавоварок є складним обладнанням, в конструкції якого людям без досвіду не розібратися.

Самостійні спроби повернути кавоварку в робочий стан в кращому випадку закінчаться нічим, крім втраченого часу, в гіршому - ще більше посилять проблему, що спричинить необхідність серйозного й дорогого ремонту.

Не менш ризиковано залучати до роботи незнайомого майстра «з вулиці». По-перше, ремонт може затягнутися в часі, по-друге, вам не дадуть ніяких гарантій, а по-третє, є чималий ризик зіткнутися з грубістю.

Звернення в Мастер911 гарантує швидкий приїзд грамотного фахівця, який якісно та швидко виконає необхідний ремонт кавомашини, а також надасть гарантійні зобов'язання, як на послуги, так і на замінені деталі.

Ремонт і чистка кавоварок фахівцями Мастер911

Фахівці Мастер911 пропонують повний спектр послуг з обслуговування, профілактики та ремонту кавоварок будь-якої складності з виїздом в офіс або додому до клієнта.

Заявки приймаються щодня, без вихідних, у режимі 24/7. При заповненні заявки, ми уточнюємо у клієнта тип поломки техніки, а також її модель і марку. На основі отриманих відповідей ми надамо вам первинну консультацію та назвемо ціну послуги.

Якщо названа замовником проблема виразно вказує на тип поломки, то мова йде про стандартну послугу, чия вартість буде озвучена точно, згідно із зазначеною в прайс-листі. Якщо за описом поломки зі слів замовника неможливо чітко визначити, який ремонт необхідний, то точну вартість ремонту кавоварки назве фахівець після проведення очного огляду, діагностики та визначення обсягу майбутніх робіт. Вона не буде відрізнятися від тієї, яка прописана в прайсі.

Звернення в Мастер911 гарантує можливість:

 • подати заявку в цілодобовому режимі;
 • отримати первинну консультацію та дізнатися ціну необхідної послуги;
 • розраховувати на оперативний приїзд майстра;
 • отримати високоякісні послуги.

Наші майстри відрізняються відповідальним підходом до роботи, акуратністю, і доброзичливим ставленням до клієнтів.

Переваги звернення до Мастер911

Ми працюємо виключно з перевіреними майстрами, які пройшли навчання, склали іспит на високий бал (таких усього 15% з усіх кандидатів), і пройшли перевірку документів. Якщо вам довелося зіткнутися з допущеною майстром помилкою в роботі або з його непрофесійною поведінкою, повідомте про це в нашу службу підтримки. Ми обов'язково розберемося в конфліктній ситуації та допоможемо її швидко вирішити.

Працюємо за договором, тому замовляючи послугу в Мастер911, ви можете бути впевненими, що майстер виконає роботу на вищому рівні. Оплатити ремонт можна готівкою або безготівковим переказом. Всі наші майстри несуть повну відповідальність за якість своїх послуг і надають гарантію на замінені деталі. Після закінчення роботи клієнт отримає акт про виконання робіт.

Скільки коштує ремонт кавоварок?

Вартість всього спектра стандартних послуг, пропонованих фахівцями Мастер911, вказана в нашому прайс-листі. Це свідчить про прозорість ціноутворення і його доступність для розуміння. Ціни на ремонт кавоварок наведено без урахування транспортних витрат і вартості деталей, які може знадобитися замінити в ході ремонту.

Ми прагнемо, щоб для вас співпраця з Мастер911 була по-справжньому комфортною. Для цього ми готові консультувати клієнтів по телефону (або в додатку) та заздалегідь орієнтувати в сумі майбутнього ремонту. Спочатку озвучений кошторис практично ніколи не змінюється.

Виклик фахівця з ремонту кавоварок з виїздом по області

Працюємо в межах

Приблизно через три години після того, як була подана заявка, майстри виїжджають до клієнтів, що знаходяться в межах міста.

Працюємо в передмісті

На одну-дві години довше доведеться чекати фахівця тим, хто знаходиться в передмісті ().

Працюємо по області

Мастер911 у своєму розпорядженні має майстрів практично у всіх селах області (). Завдяки цьому навіть замовники, які проживають в глибинці, можуть розраховувати на візит майстра в той же день, коли вони подали заявку. Крім очевидної зручності, такий сервіс дозволяє знизити транспортні витрати.

Якщо вас цікавить терміновий і якісний ремонт професійних кавоварок або ремонт кавоварок за розумною вартістю, звертайтеся в Мастер911. І ви будете приємно здивовані рівнем нашого обслуговування!