Встановлення ванни у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Одесі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Одесі

Відгуки по встановленню ванн у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонтні роботи у ванній кімнаті зазвичай завершуються встановленням ванни. Виходячи з характеристик ванни, залежить вибір найкращого виконання потрібних робіт.

Правильний монтаж ванни потребує досвіду та спеціалізованих знань. Дотримання параметрів, встановлених для приміщення.

Чи можна самостійно встановити ванну?

Спроби провести монтаж чавунної, сталевої або акрилової ванни своїми руками цілком здійсненні, проте не рекомендуються. Це пов'язано з ризиком допущення помилок, недотримання правил безпеки чи стандартів. Може виникнути загроза затоплення вашої квартири і сусідніх.

Звернення до неперевіреного виконавця – не найкращий вибір. У першу чергу, установка кутової, овальної, сталевої, акрилової або чавунної ванни може затягнутися за часом. Також ви не отримаєте жодних гарантій на послуги, що надаються. Ризикувати не варто. Найкраще викликати досвідченого професіонала. Він швидко та якісно виконає роботу.

Майстер911: досвідчена установка нової кутової ванни

Сантехніки сервісу Master911 мають багатий досвід встановлення ванн різних типів. Працюють з металевими, чавунними та акриловими ваннами.

Під час заповнення заявки, ми задаємо клієнту низку актуальних питань про техніку. На основі цієї інформації ми надаємо оперативну консультацію. Також зможемо назвати приблизну вартість послуги.

Ціна стандартних послуг вказується в прайс-листі та надається клієнту на запит. Іноді остаточну вартість можна визначити лише після оцінки обсягу робіт. Ми гарантуємо, що ціна не відрізнятиметься від зазначеної у прайсі.

З нашим сервісом ви отримуєте:

 • консультацію про приблизну вартість послуги;
 • гарантію якісної роботи під час встановлення овальної, круглої або кутової ванни;
 • швидкий приїзд досвідченого сантехніка;
 • можливість оформлення замовлення в режимі 24/7.

Наші фахівці завжди поводяться професійно. Вони чистять на робочому місці і завжди приділяють увагу побажанням клієнтів.

Переваги роботи з Майстер911

Ми співпрацюємо виключно із перевіреними майстрами. Кожен із них пройшов кваліфікаційний іспит та успішно завершив перевірку особистих даних. Також майстри проходять спеціальне навчання перед початком роботи із клієнтами. Але ми завжди готові допомогти у разі конфліктної ситуації.

Кожна послуга, включаючи монтаж ванни без ніжок, ванни з масажем та кутову ванну, виконується відповідно до контракту. У ньому описані обов'язки майстра та технологічний процес. Оплата за роботу майстра (включаючи монтаж та підключення ванни) може бути здійснена готівкою або безготівковим шляхом. Після монтажу ванни ви отримаєте акт про надання послуг. Також надамо гарантію на всі виконані послуги. У разі виявлення помилок необхідно зв'язатися з нами для отримання підтримки.

Скільки коштує установка ванни?

Цікавить вартість ванни з джакузі? А може, монтаж овальної, чавунної ванни чи акрилової ванни? Тоді ви можете ознайомитись з нашим прайс-листом у будь-який час. У цьому документі наведено стандартні розцінки на послуги. Тільки не враховуються транспортні витрати та замінені запчастини. Ми завжди готові надати первинну консультацію щодо вартості послуги. У більшості випадків ціна залишиться незмінною.

Виклик майстра у Одесі для виїзду по Одеській області

Клієнти, які звернулися до нашого офісу з міста Одеса, можуть очікувати на приїзд професіонала приблизно через 3 години після подачі заявки на послуги сервісу Master911.

Покриття роботи в Одеси

Клієнти, які звертаються до нашого офісу з міста Одеса, можуть розраховувати на виїзд майстра протягом 3 годин з моменту подання заявки на сервіс Master911.

Робота в Одеській області

Ми співпрацюємо з кваліфікованими сантехніками більшості населених пунктів Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата). Це дозволяє клієнтам з віддалених місцевостей також отримати якісні послуги майстра в день замовлення та заощаджувати на транспортних витратах. Іноді через сезонну завантаженість виїзд майстра може бути перенесений наступного дня, про що ми попереджаємо заздалегідь при оформленні заявки.

Надаємо послуги в передмісті Одеси

Якщо ви перебуваєте в передмісті Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське), майстер також зможе прибути до вас швидко - зазвичай за 4-5 годин. Якщо вам потрібна оперативна установка ванни за вигідною ціною, звертайтеся до нас.

Ви зможете переконатися у високому рівні технічного обслуговування та якості наших майстрів!