Ремонт каналізації

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту каналізацій

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт каналізаційного стояка

Ремонт септика

Опресовування системи каналізації

Усунути протікання каналізації

Усунути засмічення каналізації

Усунути засмічення зовнішньої каналізації

Аварійна прочистка каналізац

Прочистка каналізації гідродинамічним способом

Прочищення каналізації електромеханічним способом

Прочищення каналізації під тиском

Прочищення каналізації хімічним способом

Ремонт каналізаційних труб

Ремонт фанової труби

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт каналізацій

Назва послуги
Діапазон цін

Монтаж каналізацій

від 350 грн

Ремонт каналізацій

від 350 грн

Прочищення каналізацій

від 350 грн

Обслуговування каналізацій

від 360 грн

Часті питання по ремонту каналізацій

Відгуки по ремонту каналізацій

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як і будь-яка інша інженерна система, каналізація рано чи пізно може вийти з ладу. Найчастіше це відбувається внаслідок природного зношування трубопроводів, утворення засмічення або через порив трубопроводу при замерзанні.

Ремонт каналізації в будинку починається з проведення діагностики, мета якої - знайти несправність і локалізувати місце протікання. Після того, як характер проблеми буде з'ясований, а місце її виникнення встановлено, майстер приступить безпосередньо до проведення ремонтних робіт:

  • Прочищення каналізаційних труб для усунення засмічень. В кожному окремому випадку підбирається оптимальний спосіб: гідравлічний, механічний або із застосуванням хімічних реагентів.
  • Герметизація стиків.
  • Заміна несправних ділянок каналізаційного трубопроводу.

Після успішного завершення ремонтних робіт, фахівець виконує перевірку системи. В ході її проведення виробляється подача води під високим тиском, що дає можливість усунути залишки засмічень і виявити найдрібніші течі, які теж будуть ліквідовані.

Чому неприпустимий самостійний ремонт каналізації?

Ремонт каналізації в заміському будинку, квартирі або особняку - відповідальна робота, проведення якої вимагає спеціальних знань, навичок, великого практичного досвіду, а також безлічі необхідних інструментів і пристосувань. Щоб виникла в каналізаційній системі проблема була усунена якісно та якомога швидше, за послугою варто звертатися до перевіреного фахівця.

Ні самостійні спроби знайти причину збою в роботі каналізації, ні запрошення майстра «з вулиці» не можуть гарантувати належної якості проведення необхідних робіт, що може обернутися серйозними наслідками та великими фінансовими витратами.

Найрозумніше рішення, яке дозволить швидко та якісно розв'язати проблему, без втрати часу, зусиль і грошей - звернення в Мастер911. Сантехнік високої кваліфікації приїде до вас вже через три години після подачі заявки та грамотно виконає весь обсяг необхідних робіт.

Master911: професійний ремонт каналізації

Наші майстри регулярно надають повний спектр послуг з проведення всіх типів ремонтних робіт каналізаційних систем у квартирах, будинках, а також в об'єктах промислового призначення. Вони мають високий рівень кваліфікації та солідний практичний досвід.

При оформленні поданої клієнтом заявки, ми просимо його відповісти на кілька важливих питань щодо проблеми, з якою він зіткнувся. Отримавши відповіді, ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за вартістю потрібної послуги.

Якщо зі слів замовника обсяг необхідних робіт чітко зрозумілий, то така послуга вважається стандартною, і її вартість буде названа клієнту точно. Коли всі нюанси прояснити в телефонному режимі не вдалося, ціна ремонту каналізації буде озвучена фахівцем вже на місці, після проведення ним огляду. Ми обіцяємо, що названа ним ціна співпаде з тією, що зазначена в прайсі.

Звернення в Мастер911, дозволяє кожному нашому клієнту розраховувати на:

  • можливість подати й оформити заявку в режимі 24/7;
  • грамотну консультацію та інформацію про ціну необхідного ремонту;
  • швидкий виїзд сантехніка (точний час залежить від віддаленості його локації);
  • бездоганну якість послуги, як ремонту каналізації, так і встановлення змішувача, встановлення рушникосушки та будь-яких інших робіт.

Фахівці, з якими ми працюємо, - професіонали вищої кваліфікації, відповідально ставляться до своєї роботи, ввічливі та доброзичливі. Вони обов'язково підтримують чистоту робочого місця, не вживають нецензурні слова, не курять.

Переваги звернення до Мастер911

Побоювання багатьох людей впускати додому незнайому людину цілком зрозумілі та найчастіше пов'язані з ризиком зіткнутися з непрофесіоналізмом, неадекватною поведінкою або просто неакуратністю в роботі. Але звертаючись до нас, вам нема про що турбуватися: абсолютно кожен наш сантехнік отримав доступ до обслуговування клієнтів тільки після навчання, складання іспиту на високий бал і перевірки особистих документів.

Якщо ж ви помітили у виконаній фахівцем роботі будь-яку неточність або допущену помилку, - звертайтеся в службу підтримки Мастер911. Ми обіцяємо оперативно вжити необхідних заходів для її вирішення.

Яку би послугу ви не замовили, ремонт каналізації в заміському будинку, встановлення кульового крана або будь-яку іншу, наші майстри беруть на себе повну відповідальність за якість її виконання, і надають гарантію. Оплатити роботу сантехніка можна готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення ремонту ви отримаєте акт виконаних послуг.

У скільки обійдеться ремонт каналізації в будинку?

Для Мастер911 виключно важливо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим та зрозумілим для клієнтів, що звернулися. З цією метою вартість всіх стандартних послуг вказана в прайс-листі, без урахування транспортних витрат і ціни запасних частин, деталей і витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході ремонту. Також ви отримаєте первинну консультацію та інформацію про вартість послуги. Вона найчастіше залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Якщо ви живете в межах, то можете розраховувати на виїзд до вас сантехніка вже через 3 години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Для приїзду фахівця в передмістя () потрібно трохи більше часу - в середньому, 4-5 годин.

Працюємо по області

Мастер911 розпоряджаються перевіреними майстрами у багатьох населених пунктах області (). Це дає можливість усім клієнтам, які живуть у віддалених пунктах, очікувати візиту сантехніка в день подачі заявки та знизити транспортні витрати.

Іноді, через підвищену сезонну завантаженість, приїзд фахівця переноситься на завтра. Якщо виникне така ситуація, вас попередять про це при оформленні заявки.

Цікавлять професійні та недорогі роботи з ремонту каналізації будь-якого рівня складності чи інші роботи, наприклад, встановлення раковини чи ремонт унітаза? Звертайтеся в Мастер911, і ви залишитеся задоволені як якістю наданих послуг, так і рівнем нашого сервісу.