globe ru

Ремонт каналізації

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту каналізації стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики каналізації на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Каналізація
Назва Вартість
Аварійна прочистка каналізац Індивідуально
Усунути протікання каналізації Індивідуально
Усунути засмічення каналізації Індивідуально
Усунути засмічення зовнішньої каналізації Індивідуально
Прочистка каналізації гідродинамічним способом Індивідуально
Прочищення каналізації під тиском Індивідуально
Прочищення каналізації електромеханічним способом Індивідуально
Прочищення каналізації хімічним способом Індивідуально
Опресовування системи каналізації Індивідуально
Ремонт каналізаційних труб Індивідуально
Ремонт каналізаційного стояка Індивідуально
Ремонт септика Індивідуально
Ремонт фанової труби Індивідуально

Ціни на Ремонт каналізації

Назва Вартість
Монтаж каналізації від 350 грн
Ремонт каналізації від 350 грн
Прочищення каналізації від 350 грн
Обслуговування каналізації від 360 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Як і будь-яка інша інженерна система, каналізація рано чи пізно може вийти з ладу. Найчастіше це відбувається внаслідок природного зношування трубопроводів, утворення засмічення або через порив трубопроводу при замерзанні.

Ремонт каналізації в будинку починається з проведення діагностики, мета якої - знайти несправність і локалізувати місце протікання. Після того, як характер проблеми буде з'ясований, а місце її виникнення встановлено, майстер приступить безпосередньо до проведення ремонтних робіт:

 • Прочищення каналізаційних труб для усунення засмічень. В кожному окремому випадку підбирається оптимальний спосіб: гідравлічний, механічний або із застосуванням хімічних реагентів.
 • Герметизація стиків.
 • Заміна несправних ділянок каналізаційного трубопроводу.

Після успішного завершення ремонтних робіт, фахівець виконує перевірку системи. В ході її проведення виробляється подача води під високим тиском, що дає можливість усунути залишки засмічень і виявити найдрібніші течі, які теж будуть ліквідовані.

Чому неприпустимий самостійний ремонт каналізації?

Ремонт каналізації в заміському будинку, квартирі або особняку - відповідальна робота, проведення якої вимагає спеціальних знань, навичок, великого практичного досвіду, а також безлічі необхідних інструментів і пристосувань. Щоб виникла в каналізаційній системі проблема була усунена якісно та якомога швидше, за послугою варто звертатися до перевіреного фахівця.

Ні самостійні спроби знайти причину збою в роботі каналізації, ні запрошення майстра «з вулиці» не можуть гарантувати належної якості проведення необхідних робіт, що може обернутися серйозними наслідками та великими фінансовими витратами.

Найрозумніше рішення, яке дозволить швидко та якісно розв'язати проблему, без втрати часу, зусиль і грошей - звернення в Мастер911. Сантехнік високої кваліфікації приїде до вас вже через три години після подачі заявки та грамотно виконає весь обсяг необхідних робіт.

Master911: професійний ремонт каналізації

Наші майстри регулярно надають повний спектр послуг з проведення всіх типів ремонтних робіт каналізаційних систем у квартирах, будинках, а також в об'єктах промислового призначення. Вони мають високий рівень кваліфікації та солідний практичний досвід.

При оформленні поданої клієнтом заявки, ми просимо його відповісти на кілька важливих питань щодо проблеми, з якою він зіткнувся. Отримавши відповіді, ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за вартістю потрібної послуги.

Якщо зі слів замовника обсяг необхідних робіт чітко зрозумілий, то така послуга вважається стандартною, і її вартість буде названа клієнту точно. Коли всі нюанси прояснити в телефонному режимі не вдалося, ціна ремонту каналізації буде озвучена фахівцем вже на місці, після проведення ним огляду. Ми обіцяємо, що названа ним ціна співпаде з тією, що зазначена в прайсі.

Звернення в Мастер911, дозволяє кожному нашому клієнту розраховувати на:

 • можливість подати й оформити заявку в режимі 24/7;
 • грамотну консультацію та інформацію про ціну необхідного ремонту;
 • швидкий виїзд сантехніка (точний час залежить від віддаленості його локації);
 • бездоганну якість послуги, як ремонту каналізації, так і встановлення змішувача, встановлення рушникосушки та будь-яких інших робіт.

Фахівці, з якими ми працюємо, - професіонали вищої кваліфікації, відповідально ставляться до своєї роботи, ввічливі та доброзичливі. Вони обов'язково підтримують чистоту робочого місця, не вживають нецензурні слова, не курять.

Переваги звернення до Мастер911

Побоювання багатьох людей впускати додому незнайому людину цілком зрозумілі та найчастіше пов'язані з ризиком зіткнутися з непрофесіоналізмом, неадекватною поведінкою або просто неакуратністю в роботі. Але звертаючись до нас, вам нема про що турбуватися: абсолютно кожен наш сантехнік отримав доступ до обслуговування клієнтів тільки після навчання, складання іспиту на високий бал і перевірки особистих документів.

Якщо ж ви помітили у виконаній фахівцем роботі будь-яку неточність або допущену помилку, - звертайтеся в службу підтримки Мастер911. Ми обіцяємо оперативно вжити необхідних заходів для її вирішення.

Яку би послугу ви не замовили, ремонт каналізації в заміському будинку, встановлення кульового крана або будь-яку іншу, наші майстри беруть на себе повну відповідальність за якість її виконання, і надають гарантію. Оплатити роботу сантехніка можна готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення ремонту ви отримаєте акт виконаних послуг.

У скільки обійдеться ремонт каналізації в будинку?

Для Мастер911 виключно важливо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим та зрозумілим для клієнтів, що звернулися. З цією метою вартість всіх стандартних послуг вказана в прайс-листі, без урахування транспортних витрат і ціни запасних частин, деталей і витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході ремонту. Також ви отримаєте первинну консультацію та інформацію про вартість послуги. Вона найчастіше залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Якщо ви живете в межах, то можете розраховувати на виїзд до вас сантехніка вже через 3 години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Для приїзду фахівця в передмістя () потрібно трохи більше часу - в середньому, 4-5 годин.

Працюємо по області

Мастер911 розпоряджаються перевіреними майстрами у багатьох населених пунктах області (). Це дає можливість усім клієнтам, які живуть у віддалених пунктах, очікувати візиту сантехніка в день подачі заявки та знизити транспортні витрати.

Іноді, через підвищену сезонну завантаженість, приїзд фахівця переноситься на завтра. Якщо виникне така ситуація, вас попередять про це при оформленні заявки.

Цікавлять професійні та недорогі роботи з ремонту каналізації будь-якого рівня складності чи інші роботи, наприклад, встановлення раковини чи ремонт унітаза? Звертайтеся в Мастер911, і ви залишитеся задоволені як якістю наданих послуг, так і рівнем нашого сервісу.