Встановлення ванни у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Полтаві

Відгуки по встановленню ванн у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж ванни вважається одним із найбільш відповідальних і дорогих моментів і відбувається зазвичай на завершальному етапі ремонтних робіт у ванній кімнаті. Виходячи з параметрів (типу, ваги, розміру, форми й матеріалу виготовлення ванни), приймається рішення про те, як правильно виконати необхідні роботи.

Не треба забувати, що грамотна установка ванни передбачає наявність навичок, спеціалізованих знань і досвіду, а також додержання умов, розуміння вимог, що висунуто до ванної кімнати.

Чи можна власноруч встановити ванну?

Спроби власними силами здійснити монтаж і установку акрилової, чавунної чи сталевої ванни не рекомендуються. Адже це пов'язано з ризиком порушення техніки безпеки, відхилення від прийнятих нормативів або допущення будь-якої похибки. Наслідки такого підходу можуть бути дуже серйозними: крім зниження якості безпеки й комфорту членів сім'ї, є можливість того, що ви затопите не тільки власну квартиру, а й сусідів нижніх поверхів.

Звернення за допомогою до неперевіреного, некомпетентного й недосвідченого майстра - це теж не найкращий варіант. По-перше, установка акрилової, сталевої або чавунної, кутової чи овальної ванни часом затягується в часі, і що найважливіше, на сантехнічну послугу вам не нададуть жодних гарантійних умов. Немає потреби піддаватися ризику, а запросити випробуваного, надійного, досвідченого фахівця, який швидко та якісно зможе впоратися з певним завданням.

Master911: компетентне виконання установки кутової ванни

Сантехніки сервісу Мастер911 володіють солідним досвідом в установці металевих, чавунних, акрилових ванн різних форм, габаритів і конструкцій.

На стадії заповнення форми заявки на виклик виконавця на адресу ми завжди ставимо замовнику кілька актуальних питань про обладнання, побажання, місце й особливості його монтажу, після чого зможемо надати оперативну консультацію й визначитися з ціною сервісної послуги.

Розцінки на всі типові сервісні послуги є в нашому прайс-листі та при першому проханні будуть надані замовнику. Коли ж буде потрібна нестандартна послуга, тоді точна сума буде озвучена майстром-сантехніком під час візиту на квартиру, після розрахунку конкретного обсягу завдань. Однак ми обіцяємо, що ціна не буде відрізнятися від зазначеної в прейскуранті.

При зверненні в наш сервіс, ви отримуєте:

  • терміновий прихід сантехніка;
  • надання гарантійної, якісної та надійної сервісної послуги - установки овальної, кутової чи круглої ванни;
  • можливість відправити заявку в будь-який день, зокрема в вихідні та свята, в режимі 24/7;
  • первинну консультацію та інформацію про зразкову чи остаточну розцінку роботи.

Наші фахівці не курять, в обов'язковому порядку прибирають робочу зону, не лаються, демонструють відповідальне ставлення до своєї роботи, прихильні й уважні до побажань замовників.

Переваги сервісу послуг Мастер911

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними техніками, кожен із них перед отриманням допуску до роботи з клієнтами захистив свою кваліфікацію, з успіхом склавши тестовий іспит, і, крім того, спершу пройшов навчання та перевірку документів. Але, попри все це, ніхто не застрахований від випадкових помилок, і тому ми готові надати реальне сприяння за появи конфліктної ситуації.

Усі наші слюсарі-сантехніки в кожному замовленні надають гарантійні зобов'язання на надані послуги. Будь-яка послуга (наприклад: установка ванни без ніжок, кутової ванни чи ванни з джакузі) проводиться згідно з договором, у якому зображені аспекти виконання робіт, їх терміни, сам технологічний процес, конкретні умови відповідальності фахівця. Після закінчення проведення роботи по монтажу ванни наші клієнти приймають акт про виконання послуг. У разі, якщо ви раптово побачили будь-яку помилку в роботі фахівця чи зіткнулися з його некоректною поведінкою, звертайтеся в сервісну службу підтримки. При оплаті за роботу майстра-сантехніка - монтаж ванни - у вас є кілька варіантів це зробити: безготівковим переказом чи готівкою.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вас зацікавить, скільки може коштувати установка округлої чавунної ванни, ванни з джакузі або монтаж акрилової ванни, то ви завжди зможете ознайомитися з нашими розцінками. Там є ціни на всі стандартні послуги, без транспортних витрат і вартості запчастин, витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході установки. Сервіс послуг Мастер911 прагне до абсолютно прозорого й цілком зрозумілого кожному нашому клієнту створення цін, а також до комфортного рівня обслуговування. З цією метою ми завжди готові надати клієнтам, які нам зателефонували, первинну консультацію та приблизно зорієнтувати щодо ціни сервісної послуги, що замовляється. Зазвичай, названа ціна, яка була визначена заздалегідь, при розрахунку не змінюється.

Виклик майстра у Полтаві з виїздом по Полтавській області

Співпрацюємо з замовниками по Полтавській області

Сервіс послуг Master911 має сертифікованих, грамотних сантехніків у більшості населених пунктів Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Тому клієнти, які проживають у далеких точках і яких цікавить професійна установка, збірка ванни, в той же день, коли ними був оформлений договір, мають можливість сподіватися на надання їм замовленої послуги. Такий сервіс, не рахуючи очевидних плюсів, ще й дозволяє заощадити гроші на транспортних витратах. Час від часу виникають такі випадки, коли через досить високу сезонну зайнятість виїзд сантехніка переміщається на інший день. Щодо цього ми, зазвичай, ставимо до відома замовників заздалегідь, на етапі подачі заявки на виклик.

Ми працюємо в передмісті Полтави

У разі, якщо наші клієнти живуть у передмісті Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), приїзд сантехніка теж не відніме занадто багато часу - орієнтовно не більше п'яти годин.

Працюємо в районах Полтави

Клієнти, що звернулися до нас, які мешкають у районах Полтави, мають можливість сподіватися на оперативний виїзд професіонала - приблизно протягом трьох годин із часу подачі заявки в сервісі побутового ремонту Мастер911.

Якщо вас зацікавила оперативна установка ванни за ціною, яка вам сподобається, телефонуйте в наш сервіс.

І ви самі маєте можливість переконатися в рівні обслуговування нашими техніками і високій професійній якості запропонованих послуг!