Встановлення ванни у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Житомирі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Житомирі

Відгуки по встановленню ванн у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт у ванній, зазвичай, закінчується монтажем ванни. Виходячи з характеристик (типу, ваги, розміру, форми та матеріалу виробництва ванни) залежить рішення про те, як оптимально виконати необхідні роботи.

Треба мати на увазі, що грамотна установка ванни потребує наявності навичок, досвіду й спеціальних знань, а також додержання умов, розуміння правил, що висувають до кімнати.

Чи можна самостійно встановити ванну?

Невмілі спроби власними руками виконати монтаж і установку стальної, акрилової чи чавунної ванни не вітаються. Оскільки це пов'язано з небажаним ризиком порушення техніки безпеки, випадковим допущенням будь-якої помилки чи відступу від стандартів. Наслідки подібного можуть бути дуже серйозними: крім зниження рівня комфорту й безпеки своєї сім'ї, виникне ймовірність того, що ви можете затопити не тільки власну квартиру, але ще й сусідів.

Виклик неперевіреного, недосвідченого чи некомпетентного майстра - це зовсім не найкращий варіант. Передусім монтаж чавунної, сталевої чи ж акрилової ванни може зайняти занадто багато часу, а по-друге, на сервісну послугу вам не дадуть жодних гарантійних зобов'язань. Не варто піддаватися ризику, а запросити перевіреного, надійного, досвідченого фахівця, який надійно, швидко та якісно зможе впоратися із заявленою роботою.

Мастер911: професійна установка кутової ванни

Слюсарі-сантехніки маркетплейса Мастер911 володіють чималим досвідом в установці чавунних, металевих, акрилових ванн усіх конструкцій, габаритів і форм.

Під час складання замовлення на виклик виконавця на адресу ми задаємо замовнику кілька важливих питань про обладнання, побажаннях, місце й особливості його установки, після чого зможемо визначитися з вартістю сантехнічної послуги й надати оперативну консультацію.

Розцінки на типові роботи вказані в нашому прайсі та при першому запиті надаються замовникові. Якщо ж потрібна нетипова послуга, то точна сума буде визначена сантехніком вже по приїзду на місце, після розрахунку точного обсягу робіт. Однак ми обіцяємо, що ціна буде рівна тій, яка позначена в прайс-листі.

У разі звернення до нашого сервісу, ви отримуєте:

 • приємну можливість оформити замовлення кожен день, без вихідних і свят, у постійному режимі;
 • інформацію й також первинну консультацію щодо орієнтовної чи точної розцінки роботи;
 • надання якісної, гарантійної та надійної роботи - монтажу сталевої, акрилової або ж чавунної ванни;
 • оперативний прихід сертифікованого, професійного й досвідченого сантехніка.

Наші професіонали завжди прибирають робоче місце, не курять, демонструють серйозне ставлення до роботи, не лаються, доброзичливі та чуйні до всіх бажань замовників.

Плюси звернення в маркетплейс Мастер911

Ми працюємо виключно з надійними фахівцями, кожен з яких ще до отримання допуску до обслуговування клієнтів підтвердив свою кваліфікацію, з успіхом склавши екзаменаційні тести, а також пройшов перевірку персональних документів та спеціалізоване навчання. Але, попри це, ніхто не застрахований від випадкових помилок, тому ми готові надати ефективне сприяння при виникненні спірних питань.

У тому випадку, якщо ви відразу побачили якусь помилку в роботі спеціаліста або ж його некоректну поведінку, терміново телефонуйте в сервісну службу підтримки. Будь-яка сервісна послуга (зокрема: монтаж ванни з масажем, кутової ванни або установка ванни без ніжок) надається відповідно до договору, в якому описані критерії виконання робіт, терміни виконання, сам процес, умови відповідальності фахівця. Усі наші сантехніки надають гарантійні зобов'язання на свої послуги. При оплаті за роботу слюсаря-сантехніка - монтаж ванни - вам доступні кілька варіантів: готівкою чи безготівковими перекладами. Кожен наш клієнт приймає акт про виконання послуг після закінчення робіт із монтажу ванни.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вас цікавить, скільки може коштувати монтаж акрилової ванни, установка чавунної округлої ванни або збірка ванни з джакузі, в будь-який момент ви маєте можливість ознайомитися з нашим прайс-листом. Там є ціни на всі стандартні сантехнічні послуги, без транспортних витрат і вартості запасних частин, витратних матеріалів, які можуть знадобитися в процесі монтажу.Ми постійно працюємо над досягненням прозорого та зрозумілого будь-якому замовнику створення цін, а також до комфортного рівня техобслуговування. З цією метою ми раді в будь-який час надати замовникам, які нам зателефонували, первинну консультацію й зорієнтувати стосовно орієнтовної вартості заявленої сервісної послуги. Здебільшого, спочатку зазначена вартість при розрахунку не змінюється.

Екстрений виклик фахівця у Житомирі з виїздом по Житомирській області

Ми працюємо в межах Житомира

Звернені до нас клієнти, які знаходяться в межах Житомира, можуть розраховувати на терміновий виїзд без вихідних фахівця - приблизно через три години з часу оформлення заявки в сервісі домашнього ремонту Master911.

Виконуємо монтажі по Житомирській області

Сервіс послуг Мастер911 має грамотних, сертифікованих майстрів-сантехніків у більшості населених пунктів Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). У зв'язку з цим, клієнти, що проживають у далеких населених пунктах і яким потрібна компетентна установка, збірка ванни, в день оформлення виклику зможуть розраховувати на надання їм сантехнічної послуги. Такий сервіс, не враховуючи комфортних переваг, ще й дає можливість заощадити свої кошти на транспортних витратах. Часом бувають випадки, коли в силу досить високої сезонної завантаженості, виїзд майстра-сантехніка вимушено переміщається на наступний день. Про це ми повідомляємо клієнтам заздалегідь під час оформлення замовлення на виклик.

Працюємо в приміських зонах Житомира

Якщо ви перебуваєте в передмісті Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани), приїзд сантехніка теж не займе багато часу - орієнтовно 4-5 годин.

Якщо вас цікавить швидка установка сучасної ванни, ціна якої приємно здивує, телефонуйте в маркетплейс Master911.

Оформивши співпрацю з нами, ви особисто зможете переконатися в рівні наданого нашими фахівцями сервісного обслуговування та найвищій якості пропонованих послуг!