Ремонт теплої підлоги

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт теплої підлоги». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту теплих підлог

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ізоляція труб

Розморожування труб

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт теплих підлог

Назва послуги
Діапазон цін

Монтаж теплих підлог

від 350 грн

Ремонт теплих підлог

від 350 грн

Часті питання по ремонту теплих підлог

Відгуки по ремонту теплих підлог

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Буває, що тепла підлога, справно пропрацювавши кілька сезонів, раптово перестає гріти. Якщо вона виконує роль додаткового джерела опалення – це неприємно, але не критично, якщо ж основного – необхідний терміновий ремонт.

До найчастіших причин виходу теплої підлоги з ладу можна віднести:

  • Низьку якість комплектуючих. Одна з деталей пристрою може мати явний або прихований дефект, що зменшить термін служби всієї системи, або весь комплект був придбаний за низькою ціною у сумнівного продавця.
  • Помилки в установці. Причина подібного – у неуважному ознайомленні з інструкцією «умільця», який взяв на себе монтаж системи. Приклади найгрубших порушень: укладання нагрівача на поверхню, яка не була попередньо очищена, переміщення по інфрачервоній плівці в жорсткому взутті, укладання підлоги поблизу інших джерел тепла або під важкі меблі без ніжок, неправильно підібрана довжина нагрівального кабелю.
  • Стрибки напруги. Як різкі перепади напруги, так і її занадто низьке або високе значення, негативно позначається на роботі теплої підлоги в цілому. Проблема вирішується встановленням стабілізатора мережі.
  • Несправність термостата.
  • Вихід із температурного датчика.
  • Помилки, допущені під час експлуатації.

Чим би не була зумовлена поломка, ремонт електричної теплої підлоги чи водяної варто довірити виключно перевіреному майстру, який проведе діагностику, встановить причину та поверне обладнання до робочого стану. Це стосується й інших типів сантехнічних робіт, наприклад, встановлення змішувача чи встановлення рушникосушки.

Мастер911: професійний ремонт теплої підлоги

Наші фахівці мають не тільки знання та навички, але й великий практичний досвід усунення всіх видів поломок теплої підлоги, оскільки регулярно стикаються з наданням таких послуг.

Кожного клієнта, який звернувся до нас для подачі заявки, ми просимо відповісти на кілька питань про тип обладнання, що дало збій, і описати симптоми, що вказують на його несправність. На основі відповідей замовника ми готові відразу надати первинну консультацію та інформацію про приблизну вартість необхідної послуги, наприклад, ремонту кабелю теплої підлоги.

Залежно від того, чи можна за словами клієнта однозначно визначити тип поломки та обсяг майбутніх робіт, послуга вважається стандартною або нестандартною. У першому випадку її ціна буде названа точно, у другому, її назве майстер після приїзду на місце і після проведення діагностики. Ми гарантуємо, що цей кошторис не буде відрізнятися від суми, зазначеної в прайс-листі Мастер911.

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені у:

  • цілодобовій можливості подати заявку на виклик фахівця;
  • отриманні первинної консультації та інформації про вартість послуги, що цікавить;
  • швидкому виїзді майстра;
  • бездоганній якості наданої послуги.

Всі наші фахівці – професіонали, які відповідально ставляться до своєї роботи, ввічливі та доброзичливі до клієнтів. Вони не палять і не використовують нецензурні слова, а після завершення роботи залишають чистоту та порядок на своєму робочому місці.

Переваги звернення до Master911

У багатьох випадках спроби власників обладнання здійснити ремонт електричної теплої підлоги своїми руками, продиктовані не стільки спробою заощадити на послугах фахівця, скільки страхом зіткнутися з грубістю чужої людини, її некомпетентністю, тим, що вона буде ходити взутим і залишить бруд на робочому місці тощо.

Звертаючись у Мастер911, вам не доведеться про це турбуватися: всі наші майстри пройшли перевірку паспортних даних, спеціальне навчання та підтвердили свою компетентність успішним складанням іспиту. І лише після цього отримали допуск до обслуговування клієнтів.

Щоб захистити своїх замовників від людського фактора, який не можна повністю відкидати, ми просимо звертатися до нашої служби підтримки при виявленні допущеної майстром помилки або у разі її непрофесійної поведінки. Ми обіцяємо надати оперативну допомогу у вирішенні конфлікту.

За якість виконаної послуги: ремонту нагрівального кабелю теплої підлоги, або будь-якої іншої, наприклад, встановлення кульового крана, фахівець бере на себе повну відповідальність і видає гарантійні зобов'язання. Розрахуватися за роботу майстра можна безготівковим переказом чи готівкою. Після ремонту кабелю теплої підлоги ви отримаєте акт виконаних послуг.

Скільки коштуватиме ремонт теплої підлоги?

Всі ціни на стандартні послуги, які надають наші майстри, без урахування транспортних витрат та вартості витратних матеріалів, прописані у прайс-листі. Для нас дуже важливо, щоб ціноутворення Мастер911 було не тільки прозорим, а й зрозумілим кожному клієнту, який звернувся до нас. Ви також можете розраховувати на отримання грамотної первинної консультації та інформації про приблизну вартість ремонту водяної теплої підлоги або електричної ще на етапі оформлення заявки. У більшості випадків вона залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Якщо замовник, що звернувся до нас, проживає в межах, то в середньому через три години після подачі заявки майстер виїжджає за вказаною адресою.

Приймаємо замовлення в передмісті

Тим, хто живе в передмісті () чекати візиту фахівця потрібно буде трохи довше – приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Замовники, які знаходяться у віддалених пунктах, також можуть розраховувати на те, що майстер приїде до них у день подання заявки. Це можливо завдяки тому, що Мастер911 має у своєму розпорядженні перевірених фахівців у більшості населених пунктів області () (). Такий сервіс дозволяє нашим клієнтам ще й зменшити транспортні витрати.

У поодиноких випадках може статися так, що приїзд фахівця вимушено переноситься на наступний день. Вас про це повідомлять заздалегідь, ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вам потрібен терміновий ремонт кабелю теплої підлоги, встановлення раковини, монтаж біде чи будь-яка інша послуга, виконана професіоналом високої кваліфікації, та за доступною ціною, звертайтесь до Мастер911. Ми обіцяємо, що запропонований нами рівень сервісу вас приємно здивує!