Встановлення ванни у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Вінниці

Відгуки по встановленню ванн у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт у ванній кімнаті зазвичай закінчується монтажем ванни. Виходячи з параметрів: розміру, ваги, форми, типу і матеріалу виготовлення ванни - залежить рішення, яким буде метод оптимального виконання необхідних робіт.

Треба мати на увазі, що компетентна установка ванни передбачає наявність навичок, спеціалізованих знань і досвіду, як і розуміння правил, дотримання умов, висунутих до приміщення.

Чи можна самостійно виконати установку ванни?

Непрофесійні спроби власними руками зробити монтаж і установку чавунної, акрилової або сталевої ванни цілком можливі, але все ж не вітаються. Це пов'язано з невиправданим ризиком відступу від встановлених норм, випадкового допущення будь-якої похибки або невиконання правил безпеки. Наслідки такого підходу можуть бути вельми неприємними: крім зниження рівня комфорту та безпеки членів сім'ї, з'явиться можливість того, що ви швидко затопите не тільки власну квартиру, але ще й сусідів нижніх поверхів.

Запрошення недосвідченого, неперевіреного або некомпетентного виконавця теж не найкращий вибір. По-перше, установка і монтаж стальної, акрилової ванни може зайняти чимало часу, а по-друге, на виконану сервісну послугу вам не нададуть абсолютно ніякої гарантії. Не слід ризикувати, а викликати надійного, перевіреного, досвідченого фахівця, який надійно, якісно й швидко зможе впоратися з заявленою роботою.

Master911: компетентна установка чавунної, кутової, сталевої й акрилової ванни

Слюсарі-сантехніки сервісу побутових послуг Мастер911 володіють чималим досвідом в установці чавунних, металевих, акрилових ванн всіх конструкцій, форм і габаритів.

На стадії оформлення виклику виконавця за адресою ми завжди ставимо клієнту кілька важливих питань про обладнання, особливості, побажання та місце його монтажу, після чого зможемо визначитися з ціною сантехнічної послуги та видати початкову консультацію.

Ціни на всі типові сервісні послуги є в нашому прайс-листі й при першому проханні будуть надані клієнту. Якщо ж потрібна нетипова сервісна послуга, то остаточна розцінка буде визначена сантехніком вже при візиті додому, після визначення точного обсягу завдань. Але в кожному разі ми з абсолютною відповідальністю гарантуємо, що розцінка не відрізнятиметься від тієї, яка прописана в прейскуранті.

У разі подачі заявки в сервіс послуг Мастер911 ви отримуєте:

  • оперативний прихід слюсаря-сантехніка;
  • консультацію й важливу інформацію про приблизну чи точну ціну сервісної послуги;
  • забезпечення якісної, гарантійної та надійної сервісної послуги - установки чавунної, акрилової або ж сталевої ванни;
  • комфортну можливість відправити замовлення в будь-який день, у режимі 24/7, без вихідних і свят.

Наші виконавці уважні й доброзичливі до побажань замовників, демонструють відповідальне ставлення до роботи, не курять, не матюкаються, обов'язково прибирають робочу зону.

Переваги сервісу побутового ремонту Мастер911

Ми працюємо виключно з перевіреними техніками, кожен з їх числа перед отриманням допуску до обслуговування замовників довів свою професійну підготовку, з успіхом склавши іспит і, крім цього, пройшов перевірку документів і спеціалізоване навчання. Але, попри це, ніхто не застрахований від прикрих помилок, тому ми готові надати реальне сприяння в разі виникнення конфліктної ситуації.

Будь-яка послуга (наприклад: монтаж ванни з джакузі, кутової ванни або установка ванни без ніжок) робиться згідно з договором, де описані аспекти виконання робіт, тимчасові терміни, сам процес, умови відповідальності майстра. Після завершення робіт із монтажу ванни, ви отримаєте акт виконаних послуг. У тому випадку, якщо вам довелося помітити будь-яку помилку в діяльності сантехніка чи його некоректну поведінку, телефонуйте в нашу службу підтримки. Розплатитися за роботу слюсаря-сантехніка - монтаж і підключення ванни - ви можете найкомфортнішим чином: безготівковим перерахуванням або готівкою. Усі наші сантехніки надають гарантію на свої послуги.

Яка вартість установки ванни?

Якщо вам потрібно з'ясувати, скільки буде коштувати монтаж акрилової ванни, збірка ванни з джакузі або установка чавунної ванни, в будь-який момент ви зможете ознайомитися з нашим прайс-листом.Там наведено ціни на всі стандартні сервісні послуги, без транспортних витрат і вартості запчастин, витратних матеріалів, які можуть знадобитися в процесі монтажу. Сервіс послуг Мастер911 прагне до прозорого та максимально зрозумілого будь-якому замовнику формування цін і до комфортного рівня технічного обслуговування. З цією метою ми завжди готові надати клієнтам, які нам зателефонували, первинну консультацію й зорієнтувати щодо приблизної суми сервісної послуги, що цікавить. Як правило, зазначена спочатку вартість при оплаті не змінюється.

Замовлення майстра у Вінниці з виїздом по Вінницькій області

Виконуємо замовлення в м. Вінниця

Клієнти, які зателефонували нам із міста Вінниця, мають можливість чекати виїзду без вихідних фахівця - орієнтовно протягом трьох годин з часу подачі замовлення в сервісі Мастер911.

Співпрацюємо з замовниками по Вінницькій області

Маркетплейс Master911 має кваліфікованих, перевірених майстрів-сантехніків у більшості населених пунктів Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин). Саме тому, клієнти, які живуть у віддалених точках і яких цікавить якісна установка, збірка нової ванни, в день подачі заявки можуть розраховувати на надання їм цієї послуги. Такий сервіс, окрім комфортних переваг, ще й дозволяє заощадити на транспортних витратах. Іноді бувають такі випадки, коли через підвищену сезонну зайнятість виїзд слюсаря-сантехніка вимушено переміщається на найближчу дату. Про це рішення ми попереджаємо клієнтів завчасно, на етапі оформлення виклику.

Робота ведеться в передмістях Вінниці

У разі, якщо наші замовники знаходяться в приміських зонах Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), прибуття техніка також не відніме занадто багато часу - не більше чотирьох годин.

У тому випадку, якщо вам потрібна термінова установка ванни, ціна якої дуже здивує, телефонуйте в сервіс побутового ремонту Master911.

Оформивши співпрацю з нами, ви особисто маєте можливість переконатися в рівні пропонованого нашими майстрами технічного обслуговування та досить високій професійній якості запропонованих послуг!