Встановлення душової кабіни

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Цінові пропозиції по встановленню душових кабін від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін

Відгуки по встановленню душових кабін

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

З кожним роком все більше власників нерухомості при облаштуванні ванної кімнати схиляються до вибору на користь душової кабіни, замість традиційної ванни. Подібна тенденція обумовлена, як бажанням заощадити вільний простір в скромному за площею санвузлі, так і низку переваг душових кабін: універсальність, гігієнічність, зручність в експлуатації.

Всі представлені на сьогодні моделі душових кабін поділяють на дві основні групи: відкриті та закриті. Ключова різниця між ними полягає у відсутності в першому випадку поверхні зверху - стелі.

Особливість відкритих душових кабін - їх інтеграція в планування ванної кімнати, де одна або дві стіни приміщення є складовою їх внутрішнього простору. Кабіни відкритого типу є збірними. До основи однієї зі стін ванної кімнати або її кута проводиться установка підлогового піддону, попередньо підключеного до каналізаційного стояка, а по його периметру з одного або з обох сторін монтують скляні або виготовлені з оргскла стінки. Установка таких моделей вимагає від майстра наявності спеціальних знань, навичок і досвіду.

Душові кабіни закритого типу (їх ще називають боксами) - повністю ізольований з усіх боків простір, що нагадує капсулу. Вхід в них здійснюється через двері. Такі душові кабіни мають ряд безумовних переваг: простота в монтажі, можливість вибору місця установки, безліч додаткових функцій. Конструкція душових боксів розрахована на те, що їх без зусиль можна розібрати та зібрати повторно для монтажу на новому місці (наприклад, при переїзді).

Про що слід знати при установці душової кабіни?

Є ряд важливих моментів, які необхідно взяти до уваги для грамотного монтажу душової кабіни. Щоб грамотно встановити модель відкритого типу необхідно врахувати такі особливості установки:

 • На підготовчому етапі, що передує безпосередньо установці кабіни, потрібно ретельно підготувати стіни та покриття для підлоги, і провести хорошу гідроізоляцію обраного місця.
 • Якщо планується монтаж душового куточка на підлогу, то необхідно провести попереднє облаштування трапа - спеціальної системи зливу.
 • Перед початком монтажу сантехнічного обладнання, досвідчені майстри рекомендують зробити його збірку на вільній площі та переконатися в наявності всіх необхідних деталей, а також цілісності скла та справності фурнітури.
 • Не буде зайвим придбати й додатковий комплект якісних кріпильних елементів, аналогічних тим, що поставляються в комплекті, - це допоможе уникнути раптових проблем при монтажі та скоротити час установки.

Що впливає на вартість установки душової кабіни?

Розрахунок кошторису монтажу душової кабіни проводиться на основі наступних чинників:

 • Обсяг необхідних робіт. Нерідко збірку самої конструкції доводиться проводити у вже функціонуючому приміщенні, попередньо провівши демонтаж наявного обладнання.До цього може додатися необхідність в створенні або зміні підведення водопостачання, каналізації, проведенні електромонтажних робіт і ряді інших додаткових послуг.
 • Рівень складність конструкції. На сьогодні зустрічається зовсім різне за конструкцією сантехнічне обладнання. Відповідно й на установку душової кабіни ціни можуть значно відрізнятися. Чим складніша збірка конкретної моделі, чим більшою кількістю додаткових функцій вона оснащена, тим більше часу буде потрібно на її виконання, і тим вищою повинна бути кваліфікація майстра.
 • Загальний кошторис робіт. Якщо майстер виїхав на об'єкт, де потрібно провести монтаж відразу декількох пристроїв (наприклад, унітазу, раковини, змішувача, рушникосушки), то вартість установки душової кабіни в кінцевому підсумку виявиться меншою, ніж в разі надання одиничної послуги.

Можливі помилки в процесі монтажу душових кабін

В тому випадку якщо установка душової кабіни не була проведена професійно, велика ймовірність допущення таких грубих помилок:

 • погано підготовлена основа або неправильно відрегульовані ніжки;
 • недостатня герметизація стінок обладнання та його зливу;
 • надмірне затягування кріпильних болтів, наслідком чого може стати пошкодження скляних стін. Якщо ж, з метою економії, взятися за монтаж обладнання самостійно або довірити роботу неперевіреному майстру «з вулиці», який не надасть ніяких гарантій на виконану послугу, то наслідки допущеної помилки будуть плачевними, а їх виправлення обійдеться в «круглу» суму.
 • Найрозумніший вихід - звернутися в Мастер911. Кваліфікований сантехнік з великим досвідом роботи в установці душових кабін всіх типів оперативно приїде до вас додому та якісно виконає необхідну послугу.

Master911: професійний монтаж душової кабіни

Наші сантехніки мають великий досвід у наданні послуг з установки душових кабін різних конструкцій, форм і розмірів. При подачі заявки ми просимо клієнта відповісти на ряд уточнювальних питань про особливості самого сантехнічного обладнання, а також про місце та особливості його монтажу. На основі отриманих відповідей ми готові надати первинну консультацію та зорієнтувати за вартістю послуги.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на:

 • оформлення вашої заявки в цілодобовому режимі;
 • отримання грамотної консультації та інформації про приблизну вартість послуги (наприклад, установка змішувача в душовій кабіні);
 • швидкий виїзд сантехніка (як правило, через 3 години після подачі заявки);
 • якісне виконання роботи - монтажу скляної душової кабіни або іншої.

Ми працюємо тільки з перевіреними фахівцями - ввічливими, доброзичливими та відповідальними професіоналами, які підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять і не використовують нецензурні слова.

Які переваги ви отримаєте, звернувшись в Master911?

Щоб отримати допуск до обслуговування замовників, кожен наш фахівець пройшов спеціальне навчання, склав іспит на високий бал і надав свої паспортні дані. Якщо ж вам все ж довелось зауважити допущену майстром неточність або зіткнутися з його непрофесійною поведінкою, - зверніться в нашу службу підтримки, і ми надамо допомогу в розв'язанні конфліктної ситуації.

Про яку б послугу не йшлося, будь-то установка душової кабіни без піддона, монтаж душової кабіни зі скла, встановлення змішувачавстановлення рушникосушки або про будь-яку іншу, наші сантехніки беруть на себе повну відповідальність за якість виконаної роботи й надають гарантійні зобов'язання. Ви можете здійснити оплату готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення роботи ми видаємо акт виконаних послуг.

Скільки коштує монтаж душової кабіни?

Для нас дуже важливо, щоб ціноутворення Мастер911 було не тільки абсолютно прозорим, а й зрозумілим кожному, хто звернеться до нас. Тому ціна установки душової кабіни, як і будь-якої іншої послуги, без урахування вартості додаткових деталей і витратних матеріалів, а також транспортних витрат, зазначена в нашому прайс-листі. Для підвищення рівня наданого нами сервісу ми завжди готові вас проконсультувати й надати повну інформацію про вартість послуги.Найчастіше вона не змінюється.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в

Клієнтам, які проживають в межах і оформили заявку на виклик сантехніка для професійного монтажу душової кабіни, ціна якого приємно здивує, потрібно чекати його приїзду приблизно три години.

Працюємо в передмісті

Ті замовники, які знаходяться в передмісті () можуть розраховувати на візит фахівця приблизно через чотири-п'ять годин після подачі заявки.

Працюємо по області

Для мешканців віддалених пунктів, яких цікавить установка піддона душової кабіни, є хороша новина: грамотний фахівець приїде в день, коли була подана заявка. Це можливо завдяки тому, що Мастер911 розпоряджається перевіреними сантехніками у безлічі населених пунктів області (). Додатковий плюс для наших замовників - скорочення транспортних витрат.

У виняткових випадках, пов'язаних з дуже високим завантаженням, візит фахівця може бути вимушено перенесений на наступний день. Про це вам обов'язково повідомлять під час оформлення заявки.

Цікавить професійна й недорога установка душової кабіни в дерев'яному будинку, звичайній квартирі або особняку? Чи, може, інша сантехнічна послуга, наприклад, встановлення кульового крана або встановлення раковини? Звертайтеся в Master911, і ми обіцяємо не тільки виправдати, а й перевершити всі покладені очікування, щодо якості роботи та рівня пропонованого сервісу!