Ремонт душової кабіни

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту душових кабін

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт панелі управління душової кабіни

Усунути засмічення в душовій кабіні

Усунути текти в душовій кабіні

Герметизація душової кабіни

Ремонт душової стійки

Ремонт душової лійки

Ремонт гідробоксу

Усунення засмічення в змішувачі

Ремонт змішувача з термостатом

Усунути засмічення в сифоні

Усунути протікання в сифоні

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт душових кабін

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення душових кабін

від 350 грн

Ремонт душових кабін

від 350 грн

Часті питання по ремонту душових кабін

Відгуки по ремонту душових кабін

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При активній експлуатації, навіть найякісніша душова кабіна, як проста, так і оснащена безліччю додаткових функцій, в якийсь момент може дати збій.

До найбільш поширених її поломок можна віднести:

  • деформацію піддону, тріщини на його поверхні;
  • зношування гідравлічного затвора, трапа;
  • пошкодження дверцят або захисних екранів;
  • вихід з ладу елементів сантехнічного обладнання;
  • несправність дверних роликів і петель;
  • збій ПО в моделях, оснащених електронікою.

Грамотний ремонт душової кабіни - відповідальна задача, для якісного вирішення якої необхідні спеціальні знання та навички.

Чому не варто ремонтувати душову кабіну своїми руками?

Слід розуміти, що зважившись на самостійний ремонт піддону душової кабіни, дверцят, роликів, а тим більше - електронного блоку, ви ризикуєте ще більше погіршити ситуацію. Відсутність знань і досвіду здатна обернутися не тільки незручностями через тривалі роботи, але й більш небезпечними наслідками, що призведе до серйозних фінансових витрат.

Приблизно з таким же результатом ризикують зіткнутися ті, хто вирішив довірити цю серйозну роботу неперевіреному фахівцю. Майстри «з вулиці» не беруть на себе ніякої відповідальності ні за ваше обладнання, ні за якість виконаної роботи.Тому, зіткнувшись через якийсь час з черговою проблемою, вам все одно доведеться замовити професійний ремонт душової кабіни у кваліфікованого фахівця, готового надати гарантійні зобов'язання на виконані послуги.

Потрібен якісний ремонт душової кабіни, ціна якого не перевищує середніх розцінок на дану послугу? Чи, можливо, будь-які інші послуги, наприклад, встановлення змішувача чи встановлення рушникосушки? Звертайтеся в Мастер911, і професіонал високої кваліфікації за мінімальний термін виконає весь обсяг необхідних робіт.

Master911: професійний ремонт душових кабін

Наші сантехніки мають великим практичним досвідом в установці різних моделей душових кабін, а також у проведенні ремонту будь-якого рівня складності.

Кожному клієнту ми ставимо ряд уточнювальних питань про модель душової кабіни та її особливості, а також просимо описати тип несправності. На основі отриманої інформації ми надаємо первинну консультацію та готові зорієнтувати за ціною майбутнього ремонту.

Якщо зі слів клієнта абсолютно зрозуміло, про яку поломку йдеться, і який ремонт у такому випадку потрібен, то мова йде про стандартну послугу, чия вартість буде озвучена замовнику в процесі оформлення заявки. Якщо ж для визначення необхідного обсягу робіт потрібен очний огляд фахівця, то ціну назве майстер вже після приїзду на місце. Ви можете бути впевнені, що вона точно збігається з сумою, прописаною в прайс-листі Мастер911.

Звернення до нас, дозволяє кожному клієнту розраховувати на:

  • можливість оформити заявку в будь-який час доби;
  • грамотну консультацію та інформацію про приблизну вартість необхідної послуги;
  • оперативний виїзд сантехніка;
  • високу якість виконаного ремонту.

Фахівці Мастер911 мають високу кваліфікацію та великий практичний досвід, вони відповідальні й акуратні, не використовують матюки, не курять.

Переваги звернення до Master911

Щоб отримати допуск до обслуговування замовників, кожен наш фахівець проходить навчання, повинен скласти іспит на підтвердження кваліфікації, і надати документи. На відміну від ситуацій, коли ви впускаєте в будинок незнайому людину й ризикуєте зіткнутися з його брутальністю, неакуратною або неякісною роботою, звернувшись в Мастер911, ви можете бути впевнені, що до вас приїде перевірений сантехнік.

Крім того, ви завжди маєте можливість звернутися в нашу службу підтримки й повідомити про допущену сантехніком помилку, або про його непрофесійну поведінку. Зі свого боку ми обіцяємо надати допомогу в оперативному розв'язанні конфліктного питання.

За якість виконання будь-якої роботи: ремонту пластикового піддону душової кабіни, встановлення кульового кранавстановлення раковини або іншої послуги, наші фахівці беруть на себе всю відповідальність.

Якою б не була модель вашої душової кабіни, ремонт обійдеться не дорожчим за середньостатистичну вартість, і при цьому ви отримаєте гарантійні зобов'язання від майстра. Оплату можна здійснити зручним способом. Після закінчення ремонту, ви отримаєте акти виконаних робіт.

У скільки обійдеться ремонт душової кабіни?

Ціна всіх стандартних послуг, без урахування вартості витратних матеріалів і додаткових деталей, а також транспортних витрат, прописана в прайс-листі Мастер911. Наше ціноутворення прозоре та зрозуміле кожній людині. Вам нададуть грамотну консультацію та зорієнтують у приблизній вартості послуги. Як правило, названа сума не зміниться.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Ті, хто оформив заявку на виклик сантехніка, і знаходиться в межах, можуть розраховувати на приїзд до них кваліфікованого сантехніка в середньому через 3 години.

Працюємо в передмісті

Для мешканців передмістя () час очікування майстра складе на годину або дві довше.

Працюємо по області

Оскільки ми маємо у своєму розпорядженні перевірених майстрів у багатьох населених пунктах області (), навіть з віддалених пунктів клієнти можуть розраховувати на візит сантехніка в день звернення в Мастер911. Завдяки такому сервісу, наші замовники отримують можливість знизити транспортні витрати.

Підвищена сезонна завантаженість - причина, з якої в рідкісних випадках приїзд фахівця вимушено переноситься на наступний день. Про це ми попереджаємо клієнтів ще на етапі оформлення заявки.

Цікавить професійний ремонт піддону душової кабіни за доступною ціною? Звертайтеся в Мастер911, і наш фахівець швидко та якісно поверне несправне обладнання в робочий стан.