globe ru

Ремонт душової кабіни

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту душової кабіни стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики душової кабіни на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Душова кабіна
Назва Вартість
Усунути текти в душовій кабіні від 180 грн
Усунути засмічення в душовій кабіні від 180 грн
Ремонт панелі управління душової кабіни Індивідуально
Ремонт душової лійки від 90 грн
Ремонт душової стійки від 2100 грн
Ремонт піддону душової кабіни Індивідуально
Герметизація душової кабіни від 210 грн
Ремонт гідробоксу від 420 грн
Усунення засмічення в змішувачі від 240 грн
Ремонт змішувача з термостатом від 180 грн
Усунути засмічення в сифоні Індивідуально
Усунути протікання в сифоні Індивідуально

Ціни на Ремонт душової кабіни

Назва Вартість
Встановлення душової кабіни від 350 грн
Ремонт душової кабіни від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

При активній експлуатації, навіть найякісніша душова кабіна, як проста, так і оснащена безліччю додаткових функцій, в якийсь момент може дати збій.

До найбільш поширених її поломок можна віднести:

 • деформацію піддону, тріщини на його поверхні;
 • зношування гідравлічного затвора, трапа;
 • пошкодження дверцят або захисних екранів;
 • вихід з ладу елементів сантехнічного обладнання;
 • несправність дверних роликів і петель;
 • збій ПО в моделях, оснащених електронікою.

Грамотний ремонт душової кабіни - відповідальна задача, для якісного вирішення якої необхідні спеціальні знання та навички.

Чому не варто ремонтувати душову кабіну своїми руками?

Слід розуміти, що зважившись на самостійний ремонт піддону душової кабіни, дверцят, роликів, а тим більше - електронного блоку, ви ризикуєте ще більше погіршити ситуацію. Відсутність знань і досвіду здатна обернутися не тільки незручностями через тривалі роботи, але й більш небезпечними наслідками, що призведе до серйозних фінансових витрат.

Приблизно з таким же результатом ризикують зіткнутися ті, хто вирішив довірити цю серйозну роботу неперевіреному фахівцю. Майстри «з вулиці» не беруть на себе ніякої відповідальності ні за ваше обладнання, ні за якість виконаної роботи.Тому, зіткнувшись через якийсь час з черговою проблемою, вам все одно доведеться замовити професійний ремонт душової кабіни у кваліфікованого фахівця, готового надати гарантійні зобов'язання на виконані послуги.

Потрібен якісний ремонт душової кабіни, ціна якого не перевищує середніх розцінок на дану послугу? Чи, можливо, будь-які інші послуги, наприклад, встановлення змішувача чи встановлення рушникосушки? Звертайтеся в Мастер911, і професіонал високої кваліфікації за мінімальний термін виконає весь обсяг необхідних робіт.

Master911: професійний ремонт душових кабін

Наші сантехніки мають великим практичним досвідом в установці різних моделей душових кабін, а також у проведенні ремонту будь-якого рівня складності.

Кожному клієнту ми ставимо ряд уточнювальних питань про модель душової кабіни та її особливості, а також просимо описати тип несправності. На основі отриманої інформації ми надаємо первинну консультацію та готові зорієнтувати за ціною майбутнього ремонту.

Якщо зі слів клієнта абсолютно зрозуміло, про яку поломку йдеться, і який ремонт у такому випадку потрібен, то мова йде про стандартну послугу, чия вартість буде озвучена замовнику в процесі оформлення заявки. Якщо ж для визначення необхідного обсягу робіт потрібен очний огляд фахівця, то ціну назве майстер вже після приїзду на місце. Ви можете бути впевнені, що вона точно збігається з сумою, прописаною в прайс-листі Мастер911.

Звернення до нас, дозволяє кожному клієнту розраховувати на:

 • можливість оформити заявку в будь-який час доби;
 • грамотну консультацію та інформацію про приблизну вартість необхідної послуги;
 • оперативний виїзд сантехніка;
 • високу якість виконаного ремонту.

Фахівці Мастер911 мають високу кваліфікацію та великий практичний досвід, вони відповідальні й акуратні, не використовують матюки, не курять.

Переваги звернення до Master911

Щоб отримати допуск до обслуговування замовників, кожен наш фахівець проходить навчання, повинен скласти іспит на підтвердження кваліфікації, і надати документи. На відміну від ситуацій, коли ви впускаєте в будинок незнайому людину й ризикуєте зіткнутися з його брутальністю, неакуратною або неякісною роботою, звернувшись в Мастер911, ви можете бути впевнені, що до вас приїде перевірений сантехнік.

Крім того, ви завжди маєте можливість звернутися в нашу службу підтримки й повідомити про допущену сантехніком помилку, або про його непрофесійну поведінку. Зі свого боку ми обіцяємо надати допомогу в оперативному розв'язанні конфліктного питання.

За якість виконання будь-якої роботи: ремонту пластикового піддону душової кабіни, встановлення кульового кранавстановлення раковини або іншої послуги, наші фахівці беруть на себе всю відповідальність.

Якою б не була модель вашої душової кабіни, ремонт обійдеться не дорожчим за середньостатистичну вартість, і при цьому ви отримаєте гарантійні зобов'язання від майстра. Оплату можна здійснити зручним способом. Після закінчення ремонту, ви отримаєте акти виконаних робіт.

У скільки обійдеться ремонт душової кабіни?

Ціна всіх стандартних послуг, без урахування вартості витратних матеріалів і додаткових деталей, а також транспортних витрат, прописана в прайс-листі Мастер911. Наше ціноутворення прозоре та зрозуміле кожній людині. Вам нададуть грамотну консультацію та зорієнтують у приблизній вартості послуги. Як правило, названа сума не зміниться.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Ті, хто оформив заявку на виклик сантехніка, і знаходиться в межах, можуть розраховувати на приїзд до них кваліфікованого сантехніка в середньому через 3 години.

Працюємо в передмісті

Для мешканців передмістя () час очікування майстра складе на годину або дві довше.

Працюємо по області

Оскільки ми маємо у своєму розпорядженні перевірених майстрів у багатьох населених пунктах області (), навіть з віддалених пунктів клієнти можуть розраховувати на візит сантехніка в день звернення в Мастер911. Завдяки такому сервісу, наші замовники отримують можливість знизити транспортні витрати.

Підвищена сезонна завантаженість - причина, з якої в рідкісних випадках приїзд фахівця вимушено переноситься на наступний день. Про це ми попереджаємо клієнтів ще на етапі оформлення заявки.

Цікавить професійний ремонт піддону душової кабіни за доступною ціною? Звертайтеся в Мастер911, і наш фахівець швидко та якісно поверне несправне обладнання в робочий стан.