Встановлення ванни у Чернігові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернігові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Чернігові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Чернігові

Відгуки по встановленню ванн у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Встановлення ванни є одним з найбільш дорогих та відповідальних моментів, і виконується зазвичай на завершальному етапі капітального ремонту у ванній кімнаті. Залежно від розміру, типу, ваги, форми та матеріалу виробництва ванни приймається рішення про те, як оптимально виконати необхідні роботи.

Потрібно враховувати, що кваліфікований монтаж ванни вимагає наявність досвіду, спеціальних знань та навичок, а також дотримання стандартів, розуміння правил, що висуваються до ванної кімнати.

Чи можна самому встановити ванну?

Провальні спроби власними руками зробити встановлення та монтаж чавунної, сталевої або акрилової ванни - цілком можливі, але все ж таки не вітаються. Це пов'язано з ризиком порушення правил безпеки, припущення будь-якої помилки або відступу від стандартів. Наслідки такого підходу можуть виявитися дуже серйозними: окрім зниження якості безпеки та комфорту домочадців, з'явиться можливість того, що вода заллє і вашу квартиру, і сусідів.

Звернення за допомогою до неперевіреного, некомпетентного та недосвідченого виконавця теж не найкращий варіант. По-перше, встановлення чавунної, акрилової або сталевої ванни може зайняти багато часу, і що не менш істотне, на надану сервісну послугу ви не матимете жодної гарантії. Не варто ризикувати, а викликати надійного, досвідченого, випробуваного фахівця, який якісно, швидко та надійно впорається з певним завданням.

Майстер911: компетентне встановлення і складання кутової, сталевої та акрилової ванни

Майстри-сантехніки маркетплейсу Master911 мають багатий досвід в установці металевих, акрилових, чавунних ванн різних форм, габаритів і конструкцій.

Під час заповнення заявки на виклик спеціаліста на адресу, ми задаємо клієнту низку актуальних питань про сантехнічне обладнання, особливості, побажання та місце його встановлення, після цього готові видати первинну рекомендацію та визначитися за ціною сервісної послуги.

Ціни на типові послуги вказані в нашому прейскуранті, і при першому запиті буде названо клієнта. Коли ж потрібна нетипова послуга, то точна розцінка буде озвучена майстром-сантехніком у момент приходу на місце внаслідок визначення точного обсягу завдань. Однак ми гарантуємо, що вартість дорівнюватиме тій, яка написана в прейскуранті.

У разі звернення до нашого сервісу ви отримаєте:

  • надання гарантійної, надійної та якісної послуги - встановлення овальної, кутової або круглої ванни;
  • зручну можливість оформити заявку в будь-який день, у цілодобовому режимі, без вихідних та свят;
  • важливу інформацію та первинну консультацію про приблизну або конкретну розцінку роботи;
  • оперативний приїзд сертифікованого, професійного та досвідченого слюсаря-сантехніка.

Наші техніки обов'язково прибирають робоче місце, уважні та доброзичливі до побажань клієнтів, не димлять цигаркою, виявляють відповідальне ставлення до своїх обов'язків, не лаються.

Переваги маркетплейс Майстер911

Ми працюємо лише з перевіреними фахівцями, кожен з яких ще до отримання доступу до обслуговування замовників довів свою професійну підготовку, успішно склавши іспит і, крім цього, пройшов верифікацію персональних документів та спеціальне навчання. Але, попри все це, ми не повинні відкидати людський фактор, і тому завжди готові надати ефективну допомогу у разі виникнення конфліктної ситуації.

Будь-яка сервісна послуга (наприклад: встановлення кутової ванни, ванни без ніжок або ванни з масажем) надається згідно з договірною угодою, в якій відображено критерії проведення робіт, сам процес, тимчасові терміни, конкретні умови відповідальності спеціаліста. Сплатити роботу майстра-сантехніка - установку ванни - ви можете найбільш відповідним чином: безготівковим перерахуванням або готівкою. Всі наші сантехніки в будь-якому замовленні надають гарантію на сервісні послуги. Наприкінці проведення робіт із встановлення ванни клієнти мають на руках акт виконаних сервісних послуг. У випадку, якщо ви раптом виявили будь-яку помилку в роботі фахівця або зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, звертайтеся до сервісної служби підтримки.

Яка вартість установки круглої, кутової або овальної ванни?

Якщо вас цікавить, скільки може коштувати монтаж акрилової ванни, встановлення чавунної ванни або влаштування ванни з джакузі, то ви завжди зможете ознайомитися з нашими розцінками. У документі наведено ціни на типові сантехнічні послуги, без урахування автотранспортних витрат та вартості витратних матеріалів, запчастин, які потрібні під час встановлення. Ми прагнемо прозорого та зрозумілого всім нашим клієнтам створення цін, а також комфортного рівня технічного обслуговування. З цією метою ми раді в будь-який час надати замовникам, які звернулися до нас, першу консультацію та зорієнтувати за приблизною сумою заявленої сервісної послуги. Зазвичай названа ціна, яка була встановлена спочатку, не змінюється.

Екстренне замовлення слюсаря-сантехніка у Чернігові з виїздом по Чернігівській області

Ми працюємо по Чернігівській області

Сервіс побутових послуг Майстер911 має грамотних, перевірених майстрів-сантехніків у більшості н.п. Чернігівської області (Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське). Завдяки цьому, замовники, що знаходяться в далеких населених пунктах, яких цікавить якісне складання, встановлення нової ванни, того ж дня, як тільки ними була подана заявка, можуть розраховувати на надання їм даної послуги. Такий сервіс, крім приємних моментів, ще й дає можливість заощадити на транспортних витратах. Іноді трапляються такі випадки, коли через високу посезонну зайнятість, виїзд слюсаря-сантехніка відповідно до ситуацій переноситься на найближчу дату. Щодо цього ми попереджаємо замовників заздалегідь під час оформлення виклику.

Виконуємо ремонтні роботи в передмісті Чернігова

Якщо тільки наші клієнти проживають у приміських зонах Чернігова (Количівка, Іванівка, Анисів, Трисвятська Слобода, Жавинка, Полуботки, Деснянка, Кошівка, Киїнка, Старий Білоус, Павлівка, Новоселівка, Новий Білоус), приїзд професіонала також не вимагатиме надто багато часу - орієнтовно чотири-п'ять годин.

Виконуємо заявки в рамках Чернігова

Замовники, які зателефонували до нашого офісу, які проживають в рамках м. Чернігів, мають можливість сподіватися на терміновий виїзд професіонала - приблизно через 3 години з часу оформлення заявки в сервісі Master911.

У тому випадку, якщо вас зацікавила термінова установка нової ванни за розумною ціною, - звертайтесь до сервісу побутових послуг Майстер911.

І ви самі зможете переконатися в рівні пропонованого нашими спеціалістами обслуговування та високій якості запропонованих сантехнічних послуг!