Встановлення ванни у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Черкасах

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Черкасах

Відгуки по встановленню ванн у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт у ванній кімнаті, зазвичай закінчується монтажем ванни. Залежно від форми, типу, ваги, розміру та матеріалу, з якого зроблена ванна, приймається рішення щодо того, яким повинен бути спосіб оптимального виконання потрібних робіт.

Необхідно мати на увазі, що грамотна установка ванни передбачає присутність навичок, спеціальних знань і досвіду, а також додержання умов, розуміння функціональних особливостей, пропонованих до кімнати.

Чи можна самостійно змонтувати ванну?

Спроби власними руками зробити монтаж і установку чавунної, акрилової або сталевої ванни не вітаються. Це пов'язано з ризиком допущення будь-якої помилки, відхилення від прийнятих норм або порушення правил безпеки. Наслідки цього можуть виявитися дуже серйозними: крім зниження якості комфорту й безпеки членів сім'ї, є загроза в тому, що вода затопить і вашу квартиру, і сусідів нижніх поверхів.

Звернення за допомогою до некомпетентного, неперевіреного та недосвідченого фахівця це теж не найкращий вихід. По-перше, монтаж кутової, круглої або овальної ванни може затягнутися, і що найважливіше, на послугу, що надається вам, не нададуть абсолютно ніякої гарантії. Не варто ризикувати, а викликати випробуваного, досвідченого, надійного професіонала, який надійно, якісно та швидко впорається із потрібною роботою.

Master911: якісна установка круглої, кутової та овальної ванни

Майстри-сантехніки сервісу Мастер911 володіють багатим досвідом в монтажі чавунних, металевих, акрилових ванн всіх форм, габаритів і конструкцій.

Під час відправлення виклику майстра додому, ми ставимо замовнику кілька актуальних питань про обладнання, побажаннях, місце й особливості його установки, після чого зможемо зорієнтувати за вартістю послуги та надати оперативну консультацію.

Розцінки на стандартні роботи вказуються в нашому прайс-листі, і при першому запиті будуть запропоновані клієнту. У тому випадку, коли ж буде потрібна нетипова послуга, то точна розцінка буде озвучена сантехніком під час приїзду на квартиру, в результаті визначення точного обсягу завдань. Однак ми обіцяємо, що Вартість не буде різнитися від тієї, яка позначена в прайсі.

При зверненні в наш сервіс, ви отримаєте:

 • терміновий прихід сантехніка;
 • надання надійної, якісної та гарантійної сервісної послуги - монтажу круглої, овальної або кутової ванни;
 • первинну консультацію й також важливу інформацію про приблизну або точну вартість роботи;
 • можливість відправити заявку кожен день, без вихідних і свят, в режимі 24/7.

Наші фахівці не димлять цигаркою, проявляють серйозне ставлення до роботи, не матюкаються, доброзичливі й чуйні до бажань клієнтів, обов'язково прибирають за собою робоче місце.

Переваги звернення в сервіс побутового ремонту Master911

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними фахівцями, кожен з яких ще до отримання доступу до роботи з замовниками захистив свій професіоналізм, добре склавши тестовий іспит, а також пройшов перевірку персональних документів та спеціалізоване навчання. Але, попри все це, ми не виключаємо людський фактор, і тому ми готові надати ефективне сприяння при появі спірних нюансів.

Розплатитися за роботу майстра-сантехніка - установку ванни - ви маєте можливість найкращим способом: готівкою або безготівковими перерахуваннями. Всі наші слюсарі-сантехніки надають гарантійні умови на надані сервісні послуги. Всі наші клієнти мають на руках акт виконаних послуг після завершення робіт з монтажу ванни. Будь-яка послуга (наприклад: установка ванни з масажем, ванни без ніжок або кутової ванни) надається згідно з договірною угодою, де описані аспекти виконання робіт, сам процес, тимчасові терміни, конкретні умови відповідальності сантехніка. У разі, якщо ви раптом побачили будь-яку похибку в діяльності виконавця або зіткнулися з його непрофесійною поведінкою, звертайтеся в службу підтримки замовників нашого сервісу.

Вартість установки чавунної, сталевої або акрилової ванни

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки може коштувати встановлення ванни з джакузі, монтаж акрилової ванни або чавунної ванни, в будь-який момент ви можете ознайомитися з нашими розцінками. У затвердженому документі вказані розцінки на стандартні сервісні послуги, без вартості запчастин, витратних матеріалів, які будуть потрібні в ході установки та транспортних витрат. Маркетплейс Мастер911 невпинно прагне до абсолютно прозорого та зрозумілого всім нашим клієнтам формування цін, а також до комфортного рівня обслуговування. З цією метою ми раді в будь-який час надати нашим замовникам першу консультацію та приблизно зорієнтувати за вартістю послуги. Зазвичай, названа ціна, яка була визначена заздалегідь, по закінченню робіт не змінюється.

Виклик сантехніка у Черкасах з виїздом по Черкаській області

Працюємо в приміських зонах Черкас

Якщо тільки наші клієнти живуть у приміській зоні Черкас (), прихід техніка також не відніме занадто багато часу - не більше 4-х годин.

Робота ведеться по Черкаській області

Маркетплейс Мастер911 має кваліфікованих, сертифікованих майстрів-сантехніків в основній масі н.п. Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка). У зв'язку з цим, клієнти, що знаходяться у віддалених точках, яких цікавить компетентна збірка, установка сучасної ванни, мають можливість розраховувати на надання їм замовленої послуги в день подачі заявки. Даний сервіс, крім комфортних переваг, ще й дає можливість заощадити на транспортних витратах. Іноді бувають такі випадки, якщо в силу підвищеної сезонної зайнятості, виїзд майстра вимушено переміщається на інший день. Щодо цього ми зазвичай попереджаємо клієнтів заздалегідь, на стадії подачі замовлення на виклик.

Виконуємо заявки в рамках Черкас

Усі замовники, які живуть в рамках Черкас, можуть чекати виїзд майстра - приблизно протягом трьох годин з моменту оформлення замовлення в сервісі послуг Master911.

Якщо вам потрібна швидка установка ванни за ціною, яка дуже здивує, - звертайтеся в маркетплейс Master911.

Особисто ви зможете переконатися в рівні наданого нашими майстрами технічного обслуговування та найвищій якості пропонованих послуг!